Dom Zdrojowy Świeradów Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
ULA54
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 83
Na forum od: 02 sty 2013 11:20

Re: Dom Zdrojowy Świeradów Zdrój

Post autor: ULA54 »

Witaj.Ja też jadę od 03.03.2014 z tą różnicą, że do "Wacława" i tak samo jak Ty po przeczytaniu opinii mam namieszane w głowie. Ale przestałam się tym przejmować. Ważne aby dostać zabiegi, z których będzie się zadowolony i mieć fajne towarzystwo. Pozdrawiam
cekaj
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 200
Na forum od: 18 gru 2013 17:06
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Dom Zdrojowy Świeradów Zdrój

Post autor: cekaj »

Witam.
Ja też jestem raczej optymistycznie nastawiony na ten wyjazd. Nie jestem za bardzo wybredny i raczej pokojowo nastawiony do życia, także sądzę że będzie wszystko ok. Niektóre wpisy trochę mnie zaniepokoiły, ale jak to mówią „ darmemu koniowi …… „ i oby pogoda dopisała to będzie wszystko na pięć.
Pozdrawiam
Ren
Posty: 1
Na forum od: 12 lut 2014 11:15
Oddział NFZ: Śląski

Re: Dom Zdrojowy Świeradów Zdrój

Post autor: Ren »

Witaj ana.Ja również jadę do sanatorium pod koniec lutego a dokładnie 26.Jadę samochodem i szukam chętnej osoby która również wybiera się do sanatorium.Jeżeli jesteś zainteresowana to bardzo proszę o kontakt 885732697.
Awatar użytkownika
violet58
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3203
Na forum od: 14 sty 2012 20:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Dom Zdrojowy Świeradów Zdrój

Post autor: violet58 »

Ren, zwróć uwagę na daty - ana jechała pod koniec lutego, ale..... cztery lata temu ;) :D :lol: :lol:
A tak przy okazji w tym temacie oceniamy sanatoria i będziemy wdzięczni za parę słów po powrocie.
Współtowarzyszy podróży szukamy piętro niżej - "Wyjeżdzam do sanatorium...
Awatar użytkownika
nika7
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5501
Na forum od: 04 lut 2014 12:29

Re: Dom Zdrojowy Świeradów Zdrój

Post autor: nika7 »

Nie martwcie się na zapas bo jest to zupełnie niepotrzebne. Ze Świeradowa wróciłam niecałe 3 tygodnie temu i chociaż nie byłam w Domu Zdrojowym, ale chodziłam tam na zabiegi. To największy budynek z całego kompleksu i do tego główny . To tam załatwia się wszystkie sprawy formalne , wycieczki itp. Jedyny minus jaki mam dla Świeradowa to dojazd, w niedzielę jest kiepski bo mało autobusów jeździ, poza tym pojechałabym drugi raz w ciemno bo i okolica fajna i atrakcje też . Trzeba zabrać ze sobą dużo dobrego humoru. :lol: :lol: :lol: :lol: Bawcie się dobrze
Celina53
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 141
Na forum od: 07 kwie 2015 17:01
Oddział NFZ: Lubuski
Staż sanatoryjny: 27

Re: Dom Zdrojowy Świeradów Zdrój

Post autor: Celina53 »

Witam serdecznie ....może będziecie mogli pomóc.....moi przyjaciele dostali sanatorium w Świeradów Zdrój- Goplana.Zupełnie nie można znaleźć żadnych informacji.Ani jaki standard maja pokoje ...ani jak tam z zabiegami...i tak wogóle jak tam jest .Może ktoś może uchylić rąbka tajemnicy:) z góry dziękuję:)
basiaok50
Posty: 3
Na forum od: 09 gru 2017 19:57

Re: Dom Zdrojowy Świeradów Zdrój

Post autor: basiaok50 »

Kto jedzie do Świeradowa Zdroju w terminie 24 lub 25 .01.2018 i mógłby mnie zabrać. Dołożę się do kosztów podróży. Mój telefon 883 200 755
forumowicz

Re: Dom Zdrojowy Świeradów Zdrój

Post autor: forumowicz »

moje zdanie jest inne,byłem w Świeradowie 8 razy,oczywiście każdy wyjazd prywatny,mieszkałem w Domu Zdrojowym 3 razy,wyżywienie było super/szwedzki stół/,zabawy w kawiarni extra/piękna duża sala/,z zabiegów nie korzystałem,poza tym Świeradów jest jak dla mnie piękny.tyle z mojej strony!
forumowicz

Re: Dom Zdrojowy Świeradów Zdrój

Post autor: forumowicz »

każdy ma prawo do oceny,ale niech nie wymaga jadąc z NFZ czy ZUSu,zapłaci będzie miał warunki jakie sobie wybierze.
Awatar użytkownika
Pancernz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1380
Na forum od: 28 kwie 2017 17:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Dom Zdrojowy Świeradów Zdrój

Post autor: Pancernz »

Byłem z NFZ jeden z najlepszych pobytów jaki miałem w sanatoriach, może część rehabilitantów pomyliła zawody ale takich znajde w każdym ośrodu,zabiegi extra,jedzenie średnie ale nie aż tak źle ,okolica i spacery super ja bym polecił każdemu .....
ODPOWIEDZ