Dom Zdrojowy Świeradów Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
forumowicz

Re: Dom Zdrojowy Świeradów Zdrój

Post autor: forumowicz »

Byłeś prywatnie,czyli miałeś szwedzki stół ten co Niemcy,czyli Niemcy byli niezadowoleni z jedzenia,czy tylko Polacy kręcili nosem? Powiem tak,ja w domu zdrojowym ostatni raz byłem około 5 lat temu,może faktycznie jedzenie się zmieniło,wg mnie wtedy wyżywienie było chyba najlepsze w Polsce,obiad kosztował 26zł,teraz jak tam jeżdżę to nocuje prywatnie i żywię się gdzie popadnie,dom zdrojowy za drogi jak dla mnie,być może w kawiarni się pogorszyło,ale na pewno jest tam duża piękna sala i klimaty,nie będę polemizował,jak tylko będzie okazja to pojadę właśnie do Świeradowa
forumowicz

Re: Dom Zdrojowy Świeradów Zdrój

Post autor: forumowicz »

Jak ja tam byłem wszystko było ok ,ponieważ za mniejsze pieniądze mam lepiej to wybieram inne obiekty,kolega co mieszka w Świeradów też narzeka na obsługę w bohemie,ale są inne miejsca do zabawy i to bezpieczne płacenia za wstęp,co do Mesko to mała sala,blondyna przeniosła się z Verano,w Kołobrzegu fajne sale to Bałtyk San i Verano tak oceniam,do Świeradów przyjeżdżają młode kobiety i w lecie tam jest super,do Kołobrzegu w zimie,jeszcze dla rozrywki polecam, Ciechocinek i Busko to na tyle
forumowicz

Re: Dom Zdrojowy Świeradów Zdrój

Post autor: forumowicz »

W Magnolii grają w poniedziałki w Magnolii2 w środy,jak po zdrowie to nie Świeradów! Tam zabiegi bylejakość,wód leczniczych nie ma,wybrałeś źle, Świeradów dobry dla rozrywki i spacerów,jak chodzi o Kołobrzeg to Ikar jest siedzibą tubylców,ponieważ Ciechocinek,Krynicę i Kołobrzeg odrzuciłem w lecie,dlatego pojechałem sprawdzić Ukrainę,o po zdrowie Truskawiec jest ok! Zresztą to zależy co kto chce podleczyć na jelita,brzuch,itp woda Naftusia pomaga!
Awatar użytkownika
Fioletowa_Jolka
Posty: 2
Na forum od: 30 gru 2017 20:47
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski

Re: Dom Zdrojowy Świeradów Zdrój

Post autor: Fioletowa_Jolka »

Ale podzielone opinie, ja właśnie się pakuje na wyjazd mam na 4.1.2018.
Zobaczę sama jak to wszystko wyjdzie, jestem pozytywnie nastawiona :D
Jadę do domu zdrojowego.
Awatar użytkownika
Pancernz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1376
Na forum od: 28 kwie 2017 17:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Dom Zdrojowy Świeradów Zdrój

Post autor: Pancernz »

Opinie hm czasem ten sam turnus zdania różne ,gdybym patrzył na opinie to mój czwarty wyjazd do Bobolina byłby totalną masakrą tak źle pisali i może piszą wciąż nie wiem ,że bałem się jechać i gdyby nie koledzy z pokoju to byłby to najlepszy wyjazd jaki mi się trafił ,chętnie wysłuchamy kolejnej opinii po powrocie . Chętny czy dalej na pijalni pracuje na zmianę taka BABO -CHŁOP ? :D nie wiedziałem czy to facet czy kobieta jasny gwint :)
Awatar użytkownika
Pancernz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1376
Na forum od: 28 kwie 2017 17:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Dom Zdrojowy Świeradów Zdrój

Post autor: Pancernz »

Dzięki u nas było co dnia otwarte i jednym z zabiegów cwaniaki było picie wody :( woda ok ale smuciło mnie ,że mogłem mieć jakiś inny zabieg w to miejsca no ale cóż zrobić .....
Awatar użytkownika
Fioletowa_Jolka
Posty: 2
Na forum od: 30 gru 2017 20:47
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski

Re: Dom Zdrojowy Świeradów Zdrój

Post autor: Fioletowa_Jolka »

No to już mi humor poprawiłeś.
Aby tam trafić, ja jestem z Mazur a mam jechać pod Czeską granicę, najbardziej przeraża mnie ta podróż póki co ;)
Awatar użytkownika
Pancernz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1376
Na forum od: 28 kwie 2017 17:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Dom Zdrojowy Świeradów Zdrój

Post autor: Pancernz »

Chyba najpiękniejszy widok jaki w życiu widziałem do zbliżając się do miasta z wielu już kilometrów widać stok pięknie to wygląda i choć na nartach nie śmigam to kolejkę gondolową że tak powiem zaliczyłem stał tam też automat z monetami pamiątkowymi i można było zakupić ,kolejka droga ale super
forumowicz

Re: Dom Zdrojowy Świeradów Zdrój

Post autor: forumowicz »

a na nogach nie łaska? widoki są super u góry jak napada śniegu
Awatar użytkownika
Pancernz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1376
Na forum od: 28 kwie 2017 17:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Dom Zdrojowy Świeradów Zdrój

Post autor: Pancernz »

a kto powiedział że nie ? mówimy o cenie i zaliczeniu gondoli nic nie wspominaliśmy ,że to był jedyny środek transportu
ODPOWIEDZ