Problemy ze słuchem

Tu można porozmawiać o swoich schorzeniach i być może uzyskać porady innych użytkowników forum nasze sanatorium.
forumowicz

Re: Problemy ze słuchem

Post autor: forumowicz »

Kruszynko masz pewnie całkowitą rację, jednak dobrze wiesz że ludzie gdy już w sytuacjach krytycznych nie widzą szans w normalnym leczeniu ,będą się chwytać jak brzytwy każdego nawet najdziwniejszego i kontrowersyjnego sposobu .
Wiem o czym mówię bo przykład miałem bardzo blisko ,bardzo bliska osoba odeszła w młodym wieku i byłem świadkiem jak próbowali właśnie takich dziwnych metod ,to było szukanie ostatniej deski ratunku ,lekarze nie dawali już żadnych szans :( Nie udało się uratować jej życia żadnymi metodami ,ale wiem że jej rodzina nie miała wyrzutów sumienia że nie próbowali wszystkiego .
forumowicz

Re: Problemy ze słuchem

Post autor: forumowicz »

janusz63 pisze:Kruszynko masz pewnie całkowitą rację, jednak dobrze wiesz że ludzie gdy już w sytuacjach krytycznych nie widzą szans w normalnym leczeniu ,będą się chwytać jak brzytwy każdego nawet najdziwniejszego i kontrowersyjnego sposobu .
Wiem o czym mówię bo przykład miałem bardzo blisko ,bardzo bliska osoba odeszła w młodym wieku i byłem świadkiem jak próbowali właśnie takich dziwnych metod ,to było szukanie ostatniej deski ratunku ,lekarze nie dawali już żadnych szans :( Nie udało się uratować jej życia żadnymi metodami ,ale wiem że jej rodzina nie miała wyrzutów sumienia że nie próbowali wszystkiego .

To też dobra metoda do diagnostyki? Wiesz Janusz moi światli :evil: znajomi mają ten aparat i nie robią żadnych ,ale to żadnych badań typu TK rezonans i inne tylko posługują się tym wariactwem.Takich wariactw jest w necie zatrzęsienie ,a mikstur tysiące . :evil:
[ obrazek zewnętrzny ]
Uwierz mi my nie szukalibyśmy tutaj ratunku gdyby nawet okazało się ,że medycyna nie może pomóc.Nic nie poradzimy na to ,że jest moment gdy zawodzi medycyna ta akademicka ,dlatego ,że nikt jeszcze nie opracował sposobu byśmy nie chorowali i nie umierali. :(
forumowicz

Re: Problemy ze słuchem

Post autor: forumowicz »

Wiesz ja wierzę że jest pośród tych nieuczciwych jakiś niewielki ale jednak procent specyfików które mogą pomóc tym najbardziej potrzebującym .
W zalewie różnych "nowości "nie jest łatwo coś takiego znależć ,ale myślę że są .
A co z ludzmi którzy wszystko zawierzają jakiejkolwiek sile wyższej ,bądz co już jest według mnie niepoważne nie dopuszczają w imię swojej wiary do nawet tych legalnych metod leczenia .
Ludzie szukali i będą szukać pomocy czy nam się to podoba czy nie i nie uważam żeby tak do końca robili coś złego .
Każdy chory i jego rodzina gdy zagraża to życiu zaczynają myśleć w sposób dla zwykłych zdrowych ludzi nie zrozumiały ,wkraczają w zamknięty krąg i trudno jest ich na pewno przekonać że metody jakie stosują nie są bezpieczne i przyniosą efekt .
Chcą żyć i chyba maja prawo do poszukiwań .
To moje zdanie z którym nikt nie musi się zgadzać .
forumowicz

Re: Problemy ze słuchem

Post autor: forumowicz »

Janusz ja przecież nie zabraniam swoją wypowiedzią innym stosowania róznych metod w drodze do leczenia.Każdy ma prawo ,czasami pewne opinie biorą się z grubej niewiedzy powtarzane na zasadzie a słyszała pani :o
Nie popieram natomiast metod z zza stodoły ,by tylko zarabiać kasę ,wiedząc ,że i tak to nie pomoże. :evil:
Karta praw pacjenta to jest dokument w ktorym zagwarantowano nam obywatelom stanowienie o swoim zdrowiu i życiu.
To stanowienie jest dotąd przeze mnie szanowane ,dopóki dotyczy osoby chorej i jej decyzji ,oraz decyzji rodziny w doborze metody leczniczej. :D
A swoją drogą polecam wsłuchać się w opinię nieżyjącego już chirurga prof Zbigniewa Religi dotyczącej niektórych zabiegów i stosowania najlepszych z mozliwych rozwiązań . :D
:D
Pozdrawiam serdecznie. :kwiat:
kuracjusz amator
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 58
Na forum od: 07 maja 2013 14:07

Re: Problemy ze słuchem

Post autor: kuracjusz amator »

kruszynka2 pisze:Kary więzienia bezwzględnie dla tych co polecają te idiotyzmy :evil:
A na pewno powinni leczyć debilizm połączony z wyzuciem ,ze wszelkich ludzkich uczuć tacy "uzdrowiciele"pisząc te i inne bzdety ,powodując ,źe gro chorych zaniedbuje często leczenie i nawet umiera .
Problem ze słuchem to poważny problem ,ale nie zagraża życiu ,natomiast choroba nowotworowa juz tak i przez takich idiotów pacjenci potrafią przerwać leczenie i w wyniku wyprania mózgu umrzeć. :evil: i wiecie co ?dzieje się często tak ,ku rozpaczy bliskich i przyjaciół . :(
Dla kogo te kary więzienia? Dla twórcy metody, dla wydawcy książki czy dla mnie? O jakich idiotach piszesz? :?
forumowicz

Re: Problemy ze słuchem

Post autor: forumowicz »

kuracjusz amator Czy w moim poście wyczytałeś coś do siebie?
kuracjusz amator
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 58
Na forum od: 07 maja 2013 14:07

Re: Problemy ze słuchem

Post autor: kuracjusz amator »

kruszynka2 pisze:kuracjusz amator Czy w moim poście wyczytałeś coś do siebie?
Wolę być w piekle a nie za kratkami, tylko, że jeszczem takiego kotła nie widział cobym się do niego zmieścił. :lol:
forumowicz

Re: Problemy ze słuchem

Post autor: forumowicz »

Zanim tam trafisz wstąp do przedpokoju i zobacz co tam mają dla Ciebie :lol: Po za tym może wcześniej tutaj :
http://www.forum.nasze-sanatorium.pl/vi ... f=2&t=4303
No i poproś admina by w tytule zmienił cyfrę .
Powodzenia nam nowej drodze zycia. :o :lol:
zebra
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 218
Na forum od: 06 lis 2014 17:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Problemy ze słuchem

Post autor: zebra »

Witam. Odświeżam temat. Może ktoś ostatnio zapisywał się na konsultacje w Kajetanach i wie jakie teraz są procedury i czas oczekiwania ? Oprócz skierowania od lekarza rodzinnego czy trzeba mieć jakieś badania ? Jak się leczy prywatnie i lekarz nie udostępni wyników bo uważa ze zrobił wszystko i pozostaje tylko aparat. Proszę o jakieś informacje z pierwszej ręki. Pozdrawiam 🌹
ania8972
Posty: 1
Na forum od: 18 lip 2022 09:48

Re: Problemy ze słuchem

Post autor: ania8972 »

Też mam problemy z słuchem i jak sie okazało - połowiczne. tylko jedno z moich uszu ma niedosłuch :(
W zrozumieniu problemu pomógł mi ten artykuł https://www.amilaut.pl/slysze-ale-nie-r ... edosluchu/
ODPOWIEDZ