KUDOWA ZDRÓJ

Uzdrowisko, atrakcje, turystyka.
Awatar użytkownika
Betina71
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1627
Na forum od: 05 lut 2016 08:03
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

KUDOWA ZDRÓJ

Post autor: Betina71 »

:kwiat: Kudowa też jest piękna a nikt o niej nie wspomina i nie ma swojego działu.:)
ghjkl
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 127
Na forum od: 07 mar 2015 16:43
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 39

Re: KUDOWA ZDRÓJ

Post autor: ghjkl »

Tez uwazam ze Kudowa jest nie doceniana a walorow turystycznych ma b. duzo.Urokliwych miejsc i wszedzie blisko ,ciekawie.
Awatar użytkownika
danusia57
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2303
Na forum od: 10 mar 2012 13:10
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: KUDOWA ZDRÓJ

Post autor: danusia57 »

Betina71 pisze::kwiat: Kudowa też jest piękna a nikt o niej nie wspomina i nie ma swojego działu.:)
Nie byłam w tym uzdrowisku :( , Betina71 opisz tą miejscowość, co w niej jest piękne :D pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: KUDOWA ZDRÓJ

Post autor: malgorzatas »

Danusiu :kwiat: betina :kwiat: dopiero jedzie do Kudowy...I ma założony temat....Kudowa od 14 marca
Też jest ciekawa jak tam jest,bo jest pełna obaw :serce: pozdrawiam
Temat ma w wyjeżdżam do....
Awatar użytkownika
Betina71
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1627
Na forum od: 05 lut 2016 08:03
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: KUDOWA ZDRÓJ

Post autor: Betina71 »

Małgorzatas :D ja już byłam w Kudowie i Polanicy wiec wiem jak te miejsca wygladają.Teraz to jedynie chodzi mi o warunki w sanatorium KOGA II
ghjkl
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 127
Na forum od: 07 mar 2015 16:43
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 39

Re: KUDOWA ZDRÓJ

Post autor: ghjkl »

Podstawowa rzecza ktora wplywa na moja opinie jest mozliwosc korzystania z pieknych malowniczych gor np;Bledne skaly, Biale gory spacer urwiskiem,przejazdzka droga stu zakretow niezapomniane skalne formy.Jezeli chodzi o spacery polecam spacer do kaplicy czaszek w czermnej.A dla mniej sprawnych spacery po parku zdr.do stawu gdzie mozna zobaczyc niesamowite ilosci kolorowych ryb tak blisko ze niemal mozna je dotknac.Spacer po otaczajacych Kudowe gorkach,pagorkach ze wciaz brakuje czasu by to wszystko zobaczyc.Kawiarnie gdzie mozna napic sie wysmienitego piwa czy skosztowac wybornego ciasta( polecam kawiarnie Sisi czy tez pelna rodzinej atmosfey cukiernie Asi-Basia)Zjesc mozna w barze ANIA moze wydac sie to troszke skronie w/w barze ale za to psilki tanie i swieze.Pozatym Park wodny ,Smazalnie ryb gdzie samemu mozna zlowic sobie rybke.Imnostwo atrakcji zapewniam ze kto tam jest nie bedzie sie nudzi a czas plynie w Kudowie b.szybko.Jezeli beda jakies konkretne pytania odpowiem z przyjemnoscia.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
danusia57
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2303
Na forum od: 10 mar 2012 13:10
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: KUDOWA ZDRÓJ

Post autor: danusia57 »

ghjkl :D takie opisy lubię :D moja wyobraźnia prawie to widzi :lol: :lol: może polecasz jakiś dobry nocleg :?:
Awatar użytkownika
Zbigniew
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 184
Na forum od: 20 wrz 2012 13:06
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 0

Re: KUDOWA ZDRÓJ

Post autor: Zbigniew »

Betina71 pisze::kwiat: Kudowa też jest piękna a nikt o niej nie wspomina i nie ma swojego działu.:)
tak źle to nie jest, kilka tematów niżej jest : "Zimowa Kudowa" a niżej jeszcze jeden, trochę skromnie... :)
ghjkl
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 127
Na forum od: 07 mar 2015 16:43
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 39

Re: KUDOWA ZDRÓJ

Post autor: ghjkl »

Znam kilka mozliwosci noclegowych w Kudowie ale jedyny pensjonat ktory moge polecic jako przyzwoity i warty pobytu w nim to pensjonat ZUZANNA
Awatar użytkownika
danusia57
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2303
Na forum od: 10 mar 2012 13:10
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: KUDOWA ZDRÓJ

Post autor: danusia57 »

ghjkl pisze:Znam kilka mozliwosci noclegowych w Kudowie ale jedyny pensjonat ktory moge polecic jako przyzwoity i warty pobytu w nim to pensjonat ZUZANNA
Dzięki :D poszukam go w necie,pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ