CRR KRUS HORYNIEC-ZDRÓJ

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
kaska1
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 80
Na forum od: 12 lip 2014 20:39
Oddział NFZ: Lubelski

Re: ,, Horyniec KRUS

Post autor: kaska1 »

Jechać Tamaryszek, polecam Dom Zdrojowy, byłam na przełomie listopada i grudnia. Jedzenie super, zupa ? chyba się nie powtórzyła, śniadania i kolacje obfite i bardzo smaczne. Ogólnie wyżywienie bardzo dobre. Zabiegi super, kadra bardzo miła. POLECAM.
kaska1
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 80
Na forum od: 12 lip 2014 20:39
Oddział NFZ: Lubelski

Re: ,, Horyniec KRUS

Post autor: kaska1 »

rafal87 pisze: 14 gru 2021 19:46 Iwonicz szklarska I, Kołobrzeg no i ten nieszczęsny Horyniec👉😉😂👉😉😂👉😉😂 ja tam jakby mieli tam dopłacać to już nie pojadę jedzenie jest dla mnie straszne No i oczywiście mało nie wiem kiedy pani była ale ja byłem teraz podobnież kiedyś było lepiej a teraz to jest dziadostwo i nic poza tym Pozdrawiam
Współczuję, polecam Dom Zdrojowy, po drugiej stronie ulicy.
rafal87
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 08 paź 2021 10:31

Re: ,, Horyniec KRUS

Post autor: rafal87 »

Chodziłem tam na siarkę z domu zdrojowego ludzie nigdy nie mogli wychodzić na żadne imprezy teraz tak było więc nie będzie tam jest fajnie : :😞😢😿😿😔
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14570
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: ,, Horyniec KRUS

Post autor: GIENIA »

Tamaryszek pisze: 15 gru 2021 09:49 Jechać czy nie jechać? Oto jest pytanie... :roll:
Jechać ... jak widzisz opinie są podzielone , może Ty też napiszesz pozytywną opinię po powrocie .
Myśl dobrze , a będzie dobrze ;) mam na myśli zabiegi , pozostałe niedogodności to sprawa drugorzędna :)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14570
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: ,, Horyniec KRUS

Post autor: GIENIA »

Rafał , a czy kuracjuszy z KRUS- u kwaterują obecnie po jednej osobie w pokoju , czy normalnie :?:
Malina55
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 15 paź 2018 11:03
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 1

Re: CRR KRUS HORYNIEC-ZDRÓJ

Post autor: Malina55 »

Witam w Horyńcu byłam w Listopadzie w ubiegłym roku .W Domu Zdrojowym ,borowina najlepsza w Europie zabiegi super, jedzonko przepyszne Tańce w Sawie .Polecam.
cichy 66
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 07 sty 2020 21:09
Staż sanatoryjny: 22

Re: CRR KRUS HORYNIEC-ZDRÓJ

Post autor: cichy 66 »

Jeżdżę po sanatoriach w całej Polsce i uważam że ludziom się w głowach z dobrobytu poprzewracało. Do sanatorium jeździmy się leczyć a nie na balangę. Ciekawy jestem czy większość z osób narzekających na jedzenie jedzą w domu po królewsku? A to zupka nie taka jak u mamy ,a to kotlecik za mało rumiany spotkłem się nawet z opinią że powinni łóżka ścielić. Byłem w sanatoriach około dwudziestu razy i zawsze się trafią w śród kuracjuszy jakieś francuskie pieski którzy mają wymagania a u siebie w domu odgrzewają trzeci dzień tą samą zupę. Jeśli ktoś jedzie balować to przecież mamy w Polsce hotele spa niech zapłaci i wymaga. Oczywiście są sanatoria których nie polecę ale po prostu więcej tam nie pojadę ,a do crr w Horyńcu jade w czerwcu czwarty raz ze wzgledu na zabiegi. I jeszcze jedno nie liczcie na miłą obsługę jak sami przez cały pobyt chodzicie z (muchami w nosie)lub jak by Wam ktoś do kieszeni na.... :D Atmosfera na turnusie zależy od nas samych i często w tym samym sanatorium dwa pobyty są zupełnie różne. Pozdrawiam
cichy 66
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 07 sty 2020 21:09
Staż sanatoryjny: 22

Re: CRR KRUS HORYNIEC-ZDRÓJ

Post autor: cichy 66 »

Jeszcze słowo o borowinie. Nie dajcie się nabrać na okłady borowinowe w postaci przykładanych plastrów bo to tyle warte co odgrzewany trzeci raz kotlet. W domu zdrojowym okłady borowinowe są gorącą borowiną nakładaną na wybrane miejsce. Dobra borowina jest też w Iwoniczu zdroju (szpital sanatoryjny Exscelsior i sanatorium Górnik). Całkowite okłady świeżą borowiną dobrze wspominam z Cieplic i w Kołobrzegu z pobliskiej kopalni tego surowca.
ODPOWIEDZ