Sanatorium Lech-Kołobrzeg

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
tofiko2
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 49
Na forum od: 21 mar 2012 10:48

Sanatorium Lech-Kołobrzeg

Post autor: tofiko2 »

Wyjeżdżam do tego sanatorium od 29.04.i chciałabym się dowiedzieć o jakie zabiegi mam prosić,czy są zawijania borowinowe , gdzie parkować samochód bo w Lechu ponoć parkingu brak.Za wszystkie inne informacje i podpowiedzi będę bardzo wdzięczna.
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Sanatorium Lech-Kołobrzeg

Post autor: Selene »

Witaj tofiko :kwiat:

Faktycznie Lech parkingu nie ma. A i w pobliżu z zaparkowaniem samochodu możesz mieć problem.
Ale spróbuj proszę tu:
Parking NOWY ul. Kasprowicza 3/4 : 6zł /dzień i 20% rabatu jeśli masz kartę parkingową. Parking monitorowany i ubezpieczony, telefon 607063479.
Nie wiem czy są zawijania borowinowe ale jest fango :D
Baza zabiegowa jest dobrze wyposażona, wszystkie zabiegi na miejscu i jest również basen :D
Dostałaś bardzo dobry ośrodek :D

Pozdrawiam :-)
tofiko2
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 49
Na forum od: 21 mar 2012 10:48

Re: Sanatorium Lech-Kołobrzeg

Post autor: tofiko2 »

Dzięki Selene za informacje,jeszcze dziś zadzwonię w sprawie parkingu i zapytam jak to daleko od Lecha.Napisałaś,że ośrodek bardzo dobry i baza zabiegowa dobra a co do tego Fango to nigdy z tego nie korzystałam i nie mam zielonego pojęcia jakie dobrodziejstwa to coś wywołuje na polepszenie zdrowia.Selene a wiesz może coś na temat pokoi,o które warto zawalczyć?Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
sapphira
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 240
Na forum od: 17 maja 2014 07:29
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Sanatorium Lech-Kołobrzeg

Post autor: sapphira »

Witaj tofiko2, wróciłam kilka dni temu z kołobrzeskiego sanatorium i korzystałam z parkingu METEO, który także jest na ul. Kasprowicza (28 dni cena 100,00).Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam ten parking. Parking METEO znajduje się niedaleko NOWEGO ale bliżej Lecha.Sprawdź w necie i zadzwoń bo właściciel oferuje rabaty i można negocjować cenę. :kwiat: Pozdrawiam serdecznie. :kwiat: :kwiat: :kwiat:
tofiko2
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 49
Na forum od: 21 mar 2012 10:48

Re: Sanatorium Lech-Kołobrzeg

Post autor: tofiko2 »

Dziękuję Sapphira za podpowiedzi, dokonałam rezerwacji właśnie na METEO.Bardzo sympatyczny szef i tak jak Ty też dostałam rabat.Teraz to tylko liczyć na to,że będzie pogoda i na to,że dostanę fajny pokój/no co-marzenia czasem się spełniają/.Pozdrawiam
ODPOWIEDZ