Połczyn-Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
syrenka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1049
Na forum od: 29 paź 2009 17:53
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: Połczyn-Zdrój

Post autor: syrenka »

sztani pisze:Miło ,że dałaś znać ,że żyjesz ;) Już się martwił :) em
Sztani ,,,wiesz jak jest w trakcie rehabilitacji .Wszystko ważne .Zawsze coś do załatwienia .Nawet mój starszy syn zadzwonił i się pyta >>>>>Starsza a ty żyjesz ???? ....Wyremontowane sa pokoje na 2 piętrze jak idzie sie na stołówkę tak mniej więcej od 221 w górę a trzecie piętro masakra ...brrrr...Mówię tu o bocznym skrzydle .Na parterze 1 jedynka nie dało się zrobić 2 ...pokój 036 .Potem 101-105 ale to pokoje SPA .I jest jeszcze 1 na trzecim pietrze ale nie wiem jaki numer .Pozdrawiam serdecznie z mokrej Wawy ,,,B,,,,
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Połczyn-Zdrój

Post autor: sztani »

kurcze pieczone :( a ja mam na trzecim pietrze przyznany pokój.Ale tam , ważne aby był dobry telewizor ( biję się w piersi ,pierwszy raz )Choć nigdy na nim mi nie zależało. Pewnie się usprawiedliwię sam przed sobą :) Mistrzostwa Europy w piłce :)
Awatar użytkownika
syrenka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1049
Na forum od: 29 paź 2009 17:53
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: Połczyn-Zdrój

Post autor: syrenka »

sztani pisze:kurcze pieczone :( a ja mam na trzecim pietrze przyznany pokój.Ale tam , ważne aby był dobry telewizor ( biję się w piersi ,pierwszy raz )Choć nigdy na nim mi nie zależało. Pewnie się usprawiedliwię sam przed sobą :) Mistrzostwa Europy w piłce :)
Z tego co wiem na 3 piętrze są płaskie telewizory .346 ma na pewno (miał ) ;)
forumowicz

Re: Połczyn-Zdrój

Post autor: forumowicz »

Sztani dobrze, że się usprawiedliwiłeś z tym telewizorem , bo bym myślała, że lekko , nie ,ciężko! ściemniasz :) . Jaki będzie z Ciebie pożytek dla kuracjuszek , telewidz ! , no dobrze fan futbolu :lol:
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Połczyn-Zdrój

Post autor: sztani »

Basiu wszystkie transmisje wykupił Polsat i tylko mecze polskiej reprezentacji będą ogólnie dostępne ,wiec z tym oglądaniem nie będzie tak źle Zdecydowanie nie preferuję TV w sanatorium jest wiele przyjemniejszych spraw choć by jazda rowerem ,pójście na spacer czy potańcówkę . Tancerz ze mnie żaden :)
Najważniejsze zabiegi i rehabilitacja .Wszystko można jednak połączyć :)
forumowicz

Re: Połczyn-Zdrój

Post autor: forumowicz »

Wiem, wiem , myślę , że nawet jeśli nie dostaniesz tego "pudełka" to pewnie jest ogólnodostępny , to bardzo duże sanatorium . :)
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Połczyn-Zdrój

Post autor: sztani »

tupałem i grymasiłem jak dziecko żeby był :lol: :lol: :lol: (żart oczywiście)
Będę czytał Majewskiego "" Czarny Mercedes'' tak polecany przez Mary Jo
forumowicz

Re: Połczyn-Zdrój

Post autor: forumowicz »

Sztani , sprawdzić tego nie sprawdzimy co bedziesz robić , ale to bardzo dobrze :) , juz więcej nie odzywam się bo i tak oza tematem jesteśmy :lol: :lol:
Awatar użytkownika
anovi
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 113
Na forum od: 19 wrz 2014 13:36
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Połczyn-Zdrój

Post autor: anovi »

Sztani,ja miałam pokój na 3 piętrze 341 (jedynka) i był całkiem ok,standard bardziej hotelowy,jedyne do czego można się doczepić to wykładzina dywanowa,znajomi którzy u mnie bywali (zakwaterowni na parterze) byli zaskoczeni standardem a zwłasza łazienką.Telewizor był płaski i wcale nie malutki.I o dziwo działał internet!Pozdrawiam i życzę równie udanego pobytu jak mój :)
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Połczyn-Zdrój

Post autor: ewiko »

Na trzecim piętrze miałam pokój gdy pierwszy raz trafiłam do tego sanatorium (kilkanaście lat temu). Gdy go zobaczyłam..... osłupiałam. W tym wieku spodziewałam się nieco innego standardu. Cóż było robić, trzeba coś poprawić aby te trzy tygodnie nie były koszmarem. Razem ze "współspaczką" kupiłyśmy obrusiki , wazon a do niego kwiaty, ponakrywałyśmy stare szafki..... i zrobiło się OK. Nawet pani sprzątająca przecierała oczy ze zdumienia jak niewielkim nakładem można zrobić tak wiele. :lol: . No cóż, takie szczegóły dla kobiet są bardzo istotne. Gdy kilka lat później dostałam ponownie przydział do GRYFA, złapałam słuchawkę i wyprosiłam pokój o lepszym standardzie. Suma-sumarum , gdybym dziś dostała skierowanie do Połczyna byłabym bardzo zadowolona......pozdrawiam.
ODPOWIEDZ