Połczyn-Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20163
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Połczyn-Zdrój

Post autor: Felice »

Znajome sa w tej chwili w Gryfie i bardzo narzekają na pokoje .Są na leczeniu szpitalnym i okazuje się,że na parterze z jedynek zrobiono dwójki.Pokój ciasny,niedoposażony....masakra jakaś.
W pozostałej części jest ok.
Awatar użytkownika
syrenka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1049
Na forum od: 29 paź 2009 17:53
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: Połczyn-Zdrój

Post autor: syrenka »

Witaj Felice ....obiecuję że zadzwonię :) jestem w gryfie .Jedzenie no cóż ja nie jestem wymagająca ale czasami jedzonko powala na kolana :o .Pokoje no cóż bardzo ,bardzo różne .Faktycznie z 1 zrobione 2 .Zero pólek w łazienkach .Telewizor mały kineskopowy (akurat tego nie używam na wyjazdach ) Potańczyć można w Podhalu ,Marcie ,Irenie .W gryfie tańców nie ma .W tej chwili jest remont w budynku gdzie znajdowała się kawiarnia .Będą tam pokoje typu LUX dla nie których bogaczy .W pokojach nie ma brodzika jeśli chodzi o rehabilitacje ogólnoustrojową .Ważna informacja nie ma ręczników :o są płatne .Duży ręcznik kosztuje 6 zł a mały 3 zł .Wymiana za każdym razem to następna opłata .Dotyczy to wszystkich kuracjuszy .Jesli ktoś ma borowinę to jest problem kiedyś ręczniki były za darmo .Można było je dostać w recepcji .Teraz nie.... tak samo trzeba sobie go wykupić .Pytajcie będę odpowiadać na pytania na bieżąco .Pozdrawiam z Gryfu ,,,,B....
bogdan65
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 05 lut 2016 13:22
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Połczyn-Zdrój

Post autor: bogdan65 »

a jak sprawa z internetem ?
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Połczyn-Zdrój

Post autor: sztani »

bogdan65 pisze:a jak sprawa z internetem ?
Bogdan poszukaj w innych tematach o Połczynie . Pisała bodaj,że Grażynka (grazynamackowiak) o internecie w Gryfie
a może będzie tak uprzejma i napisze tu. :)
a może Poznanianka coś skrobnie na temat Wi-Fi
forumowicz

Re: Połczyn-Zdrój

Post autor: forumowicz »

bogdan65 pisze:a jak sprawa z internetem ?
Jest.
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Połczyn-Zdrój

Post autor: sztani »

Turnus Poznaniance leci a Ona milczy . Cieszyłem się z dalszej relacji od Koleżanki a tu "" figa z makiem "" ale serdecznie pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Ela46
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 179
Na forum od: 06 paź 2012 23:45
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 20

Re: Połczyn-Zdrój

Post autor: Ela46 »

Witaj ja byłam w ubiegłym roku w Maju,, Pokoje są zróżnicowane,, Baza zabiegowa OK,, Opieka medyczna, i personel OK<< Jest to małe miasteczko,, Wszędzie blisko,, Będzie fajnie,, Zyczę miłego towarzystwa i spokojnego wypoczynku,, Pozdrawiam;)
Awatar użytkownika
syrenka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1049
Na forum od: 29 paź 2009 17:53
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: Połczyn-Zdrój

Post autor: syrenka »

Sztani jestem ,jestem .Internet masakra .Dlatego mnie nie było .Właśnie wróciłam .Było hm....super .Po za tym że jedzonko daje popalić .Schudłam ....trochę.Najlepsze jest to że w miarę trwania turnusu porcje były coraz mniejsze .Widoczne to było na śniadaniu kolacji.Ale za to polecam i to bardzo jedyną czynną pizzernie PINOKIO .Tanio i rewelacyjne jedzenie .Ja mam telefon w Play i Orange.Ten pierwszy to porażka musiałam wychodzić na zewnątrz aby zadzwonić.Ten drugi to w porywach był zasięg i go nie było .Nadmieniam że byłam na parterze .Internet Gryfu wifi bardzo słaby .Zanim zaczął funkcjonować traciłam ochotę aby go używać .Polecam zabieg wieczorny w Podhalu ....od czwartku do niedzieli .Pozostałe dni gra młody chłopak ..masakra Ja lepiej śpiewam pod prysznicem.Grają już na dechach pod kasztanem .Młody chłopak ;) gra rewelacyjnie od godziny 19.00 każdego dnia . Nie wiem co jeszcze byście chcieli wiedzieć ...więc pytajcie w miarę możliwości odpowiem .Pozdrawiam już z Wawy ...B....
Awatar użytkownika
syrenka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1049
Na forum od: 29 paź 2009 17:53
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: Połczyn-Zdrój

Post autor: syrenka »

sztani pisze:Turnus Poznaniance leci a Ona milczy . Cieszyłem się z dalszej relacji od Koleżanki a tu "" figa z makiem "" ale serdecznie pozdrawiam :)
Jestem usprawiedliwiona brak internetu dawał się we znaki . :mrgreen: Ja ciebie też serdecznie pozdrawiam .....B....
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Połczyn-Zdrój

Post autor: sztani »

Miło ,że dałaś znać ,że żyjesz ;) Już się martwił :) em
ODPOWIEDZ