Połczyn-Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Adela
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8986
Na forum od: 12 lip 2014 15:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Połczyn-Zdrój

Post autor: Adela »

Ja też :lol: :lol: ale wolałabym znów Martę ;) :lol: :lol: która ma tylko jeden minus - brak basenu :(
Awatar użytkownika
Ela46
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 179
Na forum od: 06 paź 2012 23:45
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 20

Re: Połczyn-Zdrój

Post autor: Ela46 »

Witaj ja byłam w zeszłym Roku,, pokoje są zróżnicowane,, Jedzenie różnie,, Baza zabiegowa OK,, Personel OK<< Telewizja płatna,, Internet jest słaby w pokojach,, ale jest miejsce gdzie mozna usiąść i skorzystać,, Życzę miłego towarzystwa i udanego odpoczynku,,Pozdrawiam;)
Awatar użytkownika
syrenka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1049
Na forum od: 29 paź 2009 17:53
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: Połczyn-Zdrój

Post autor: syrenka »

ewiko pisze:Na trzecim piętrze miałam pokój gdy pierwszy raz trafiłam do tego sanatorium (kilkanaście lat temu). Gdy go zobaczyłam..... osłupiałam. W tym wieku spodziewałam się nieco innego standardu. Cóż było robić, trzeba coś poprawić aby te trzy tygodnie nie były koszmarem. Razem ze "współspaczką" kupiłyśmy obrusiki , wazon a do niego kwiaty, ponakrywałyśmy stare szafki..... i zrobiło się OK. Nawet pani sprzątająca przecierała oczy ze zdumienia jak niewielkim nakładem można zrobić tak wiele. :lol: . No cóż, takie szczegóły dla kobiet są bardzo istotne. Gdy kilka lat później dostałam ponownie przydział do GRYFA, złapałam słuchawkę i wyprosiłam pokój o lepszym standardzie. Suma-sumarum , gdybym dziś dostała skierowanie do Połczyna byłabym bardzo zadowolona......pozdrawiam.
Masz rację standard jest różny i tak dziwnie remontują poszczególne pokoje .My dałyśmy radę.Potrzeba dobrego nastawienia do wszystkiego i będzie ok....Ja tam wrócę na pewno po raz 3 i pewnie nie ostatni ....pozdrawiam z Wawy ...B....
Awatar użytkownika
Ela46
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 179
Na forum od: 06 paź 2012 23:45
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 20

Re: Połczyn-Zdrój

Post autor: Ela46 »

ładnie opisane,, Ale po prostu trzeba samemu przeżyć,, to wszystko,, Bo każdy może mieć inne zdanie,, Nikomu sie nie dogodzi,, Ale wszystkim co tam sie wybierają,, Miłego udanego wypoczynku,, Teraz czas oczekiwania na wyjazd coraz Dłuższy ,,, ZDROWIA I CIERPLIWOŚCI nam potrzeba,, Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Połczyn-Zdrój

Post autor: sztani »

Dla mnie dobra czy zła wiadomość o ośrodku ważna (chcę wiedzieć jak najwięcej) .Nigdy nie byłem zbyt wymagający w standardach sanatorium. Potrafię się dostosować oby było czysto i schludnie . Najważniejsza rehabilitacja i tereny do zwiedzania i . Wszak to tylko kilka tygodni . :)
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Połczyn-Zdrój

Post autor: ewiko »

Z całą pewnością nie można zarzucić im niechlujstwa czy braku czystości. Pokoje są sprzątane, panie starają się jak mogą. Widać dbałość o kuracjusza. W trakcie ostatniego turnusu mój kręgosłup miał ogromne problemy z przystosowaniem się do nowego łóżka. Za miękki materac..... no trudno , tak już mam. Zgłosiłam to w recepcji. Jakież było moje zaskoczenie kiedy ok.południa wniesiono do pokoju nowiutki materac. I tam tak jest, kuracjusz na pierwszym miejscu. Wiadomo, jak zwykle znajdą się malkontenci, ale takim wszędzie będzie źle...... pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
syrenka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1049
Na forum od: 29 paź 2009 17:53
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: Połczyn-Zdrój

Post autor: syrenka »

ewiko pisze:Z całą pewnością nie można zarzucić im niechlujstwa czy braku czystości. Pokoje są sprzątane, panie starają się jak mogą. Widać dbałość o kuracjusza. W trakcie ostatniego turnusu mój kręgosłup miał ogromne problemy z przystosowaniem się do nowego łóżka. Za miękki materac..... no trudno , tak już mam. Zgłosiłam to w recepcji. Jakież było moje zaskoczenie kiedy ok.południa wniesiono do pokoju nowiutki materac. I tam tak jest, kuracjusz na pierwszym miejscu. Wiadomo, jak zwykle znajdą się malkontenci, ale takim wszędzie będzie źle...... pozdrawiam :kwiat:
Oj ci malkontenci to są najgorsi możesz stawać na głowie a im nadal nie będzie pasować ....Ja miałam super materac podwójny razy 2 ....więc było super .Ale faktycznie ja nie jestem wymagająca jeśli chodzi o jedzenie ale to co teraz jest w Gryfie to lekkie przegięcie .Chociaż na stołach uwaga ,,,,Funduszu (sanatorium płatne ) i Zusu były dodatkowe talerze z surówkami itp.A reszta musiała tylko patrzeć na swoje talerze z odrobiną surówki .A porcje naprawdę były małe....Ale kochani jeśli traficie na super towarzystwo ,trafione zabiegi to jedzenie odchodzi na bok .Zawsze można coś przekąsić poza sanatorium .Pozdrawiam z Wawy ...B....
Awatar użytkownika
bozena180
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 227
Na forum od: 30 kwie 2011 21:18
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Połczyn-Zdrój

Post autor: bozena180 »

to szczera prawda co napisała poznanianka :) jedzenie idzie na bok gdy ma się super towarzystwo , zabiegi i jest z kim spędzić te 21 dni. Wiadomo jak się trafi kogoś w pokoju kto tylko narzeka to masakra ja byłam w pokoju z super kobietą :D i to że jedzenie było takie sobie to nastrój i towarzystwo zrobiło swoje ......
Pozdrawiam z Lidzbarka Warmińskiego ........
Awatar użytkownika
syrenka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1049
Na forum od: 29 paź 2009 17:53
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: Połczyn-Zdrój

Post autor: syrenka »

bozena180 pisze:to szczera prawda co napisała poznanianka :) jedzenie idzie na bok gdy ma się super towarzystwo , zabiegi i jest z kim spędzić te 21 dni. Wiadomo jak się trafi kogoś w pokoju kto tylko narzeka to masakra ja byłam w pokoju z super kobietą :D i to że jedzenie było takie sobie to nastrój i towarzystwo zrobiło swoje ......
Pozdrawiam z Lidzbarka Warmińskiego ........
A wiesz że i ja byłam z Super Kobietą .... :mrgreen: i było naprawdę zarąbiście ..... :serce: Ale mam nadzieje że to powtórzę ...z tą samą Super kobietką w pokoju ,,,,, :kwiat: :kwiat: pozdrowionka ze słonecznej ciepłej Wawy ,,,,B,,,,
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Połczyn-Zdrój

Post autor: sztani »

a ja już 30.05 startuję .Opisy i odczucia będą na pewno przeniesione na strony NS :)
ODPOWIEDZ