Sanatorium za około tysiąc zł

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3432
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Sanatorium za około tysiąc zł

Post autor: Dzia_dek »

GIENIA pisze:Dzia_dku , zauważyłam , że znasz dobrze Iwonicz . Na załączonym przez Ciebie zdjęciu ,
są podane 3 ośrodki , z którymi organizator współpracuje . Który byś polecił :?:
Gieniu zaglądnij pod link poniżej tam wszystko opisałem.
http://forum.nasze-sanatorium.pl/viewto ... ia#p291690
Który polecić? Myślę, że na pewno "Światowid" i robiąc rezerwację trzeba by to wyraźnie zaznaczyć.
Mam zdjęcia pokoju ze "Światowida"; postaram się wrzucić je tutaj wieczorem. Link poniżej to obiekty z zewnątrz.
http://forum.nasze-sanatorium.pl/viewto ... 40#p301617
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14570
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Sanatorium za około tysiąc zł

Post autor: GIENIA »

Dziękuje :kwiat: , czytałam Twój opis ośrodków :)

Mam jeszcze takie pytanie , może trochę nie na temat wątku . Jeśli PFRON dofinansuje mi 1190 zł , a cena w ośrodku za turnus jest np. 690 zł , to co z pozostałą kwota :?: czy można skorzystać z drugiego turnusu w ramach jednego dofinansowania :?:
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3432
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Sanatorium za około tysiąc zł

Post autor: Dzia_dek »

Nie mam wiedzy w tym temacie. Moje zainteresowanie tym ośrodkiem w Iwoniczu wynika z innych względów.
Ściśle prywatnych i nie związanych z wyjazdem w ramach rehabilitacji. Może ktoś będzie miał wiedzę w tym zakresie.
Podejrzewam jednak, że nie jest możliwe skorzystanie z dwóch turnusów jeden za drugim. Mało prawdopodobne też,
aby "nadwyżka" kwoty została na "Twoim" koncie na rok przyszły. Raczej wróci do ogólnej puli dofinansowania i
zostanie komuś przydzielona. Są to jednak tylko moje przypuszczenia i mogę się mylić w tym zagadnieniu.
Może jeśli masz zapewnioną w/w kwotę to może warto znaleźć ośrodek gdzie tą kwotę wykorzystasz np. przez bardziej
rozszerzoną ofertę bazy zabiegowej.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14570
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Sanatorium za około tysiąc zł

Post autor: GIENIA »

Tak naprawdę to zależy mi na samym wyjeździe , na zmianie klimatu , środowiska , może w ogóle nie być bazy zabiegowej . Zabiegi dobre mam jeżdżąc corocznie z KRUS-u , co dwa lata z NFZ-u , za wiele zabiegów też nie można brać . Na basenie mi nie zależy , mam na niego przeciwwskazanie .

Może ktoś zna taki tani ośrodek , jaki przedstawił Dzia_dek , tylko w innej miejscowości . W Iwoniczu byłam już dwukrotnie ;) ... Rejon nieistotny , byle nie była to jakaś dziura . :)
forumowicz

Re: Sanatorium za około tysiąc zł

Post autor: forumowicz »

Dziadek masz tam z kimś kontakt w ośrodku nie odpowiadają na wiadomości a szkoda bo to niezwykle ciekawie wygląda
Awatar użytkownika
sabe50
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 912
Na forum od: 18 kwie 2014 05:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatorium za około tysiąc zł

Post autor: sabe50 »

Ośrodek Mariówka obok Przysuchy-woj.mazowieckie - 1400,0 zl.-14 dni, pełne wyzywienie, 5 zabiegów dziennie - nie reklamuje tego ośrodka ale byłem tam i polecam + mają swoją strone na necie
forumowicz

Re: Sanatorium za około tysiąc zł

Post autor: forumowicz »

GIENIA pisze:Do 1 000 zł to znajdziesz sporo osrodków w niższym sezonie . zależy co Cię interesuje .
Przykładem jest np.
MAXIM w Jastrzębiej Górze .
AMBER w Kołobrzegu .
ZŁOTY ŁAN .... RYBNICZANKA-WANDA w Lądku Zdroju .

i wiele innych ;)
sprawdziłem ceny
złoty łan około 1000 ale tylko marzec kwiecień potem drożej
Rybniczanka tylko w marcu i dla 2 osób
Wanda marzec -kwiecień
z listy wypada maxim bo 1000 zł tak ale za 7 dni
i tak nieźle dziękuje za namiary zawsze jest coś do myślenia Podaj Gienia jak coś odkryjesz dzięki
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14570
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Sanatorium za około tysiąc zł

Post autor: GIENIA »

Sabe - 1 400 to wszędzie można znaleźć
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14570
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Sanatorium za około tysiąc zł

Post autor: GIENIA »

milenista pisze:Dziadek masz tam z kimś kontakt w ośrodku nie odpowiadają na wiadomości a szkoda bo to niezwykle ciekawie wygląda
To może zadzwoń :)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14570
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Sanatorium za około tysiąc zł

Post autor: GIENIA »

milenista pisze:Witajcie może gdzieś było a może nie i komuś się przyda w jednym temacie .Pragnę zebrać dzięki wam ciekawe propozycje wypoczynku w okolicach tysiąca zł. Wiem, że czasem jest to 1200 zł też jest ok. Podawajcie takie propozycje czyli jakie sanatorium ile zabiegów, terminy czy inne ważne a wpływające na całokształt ceny. Założyłem to zaczynam od swojego hita .

1 Miasto Ustka obiekt "Hotel Ustka" w okolicach między listopadem czy lutym czasem do kwietnia (cennik się zmienia wiadomo) dwójka za 960 zł ,trzy zabiegi, darmowy parking, darmowy internet, darmowa tv. Jedynka w okolicach 1200 zł ,śniadanie i kolacji stół szwedzki ,obiad serwowany do stolika .
Nie pisałes , ze pytasz o wysoki sezon ;)

Jastrzębia Góra - Dom Wczasowy "MAXIM" [ CENY ]





Turnusy 2016


pok. 2 os.

09.04-23.04


890

23.04-07.05


890

07.05-21.05


940

21.05-04.06


980

04.06-18.06


1050

18.06-02.07


1190

02.07-16.07


1640

16.07-30.07


1690

30.07-13.08


1680

13.08-27.08


1580

27.08-10.09


1290

10.09-24.09


1250

24.09-08.10


1050

08.10-22.10


960



W cenie turnusu:

• Zakwaterowanie w pokojach 2, 3 osobowych oraz studiach 2+2 z pełnym węzłem sanitarnym;
• Wyżywienie: 3 posiłki dziennie (śniadania i kolacje - stół szwedzki, obiady serwowone do stolika);
• Badania lekarskie i opiekę medyczną;
• 20 zabiegów rehabilitacyjnych wg wskazań lekarza na podstawie informacji o stanie zdrowia;
• Zabawy dla dzieci i dorosłych, ognisko z pieczeniem kiełbasek;
• Zapewniony transport busem na plażę i z powrotem w ruchu ciągłym od maja do końca września
ODPOWIEDZ