które Uzdrowisko

Kardiologia, uzdrowiska kardiologiczne, sanatoryjne leczenie chorób serca. Leczenie nadciśnienia, chorób układu krążenia, rehabilitacja po zawałach itp.
siostraFlakonia
Posty: 3
Na forum od: 10 lip 2016 23:04

które Uzdrowisko

Post autor: siostraFlakonia »

kochani, które Uzdrowisko najlepsze na chorobę nadciśnieniową ? jestem całkowitym lajkonikiem )))
forumowicz

Re: które Uzdrowisko

Post autor: forumowicz »

SiostroF. , temat niżej jest "Nadciśnienie tętnicze" masz do poczytania dobrych kilka stron , pewnie znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie :)

pozdrawiam :kwiat:
siostraFlakonia
Posty: 3
Na forum od: 10 lip 2016 23:04

Re: które Uzdrowisko

Post autor: siostraFlakonia »

baaaa, własnie poczytałam i tylko początkowe posty są adekwatne do tematu, a reszta to już wzajemne krotochwile ;)
forumowicz

Re: które Uzdrowisko

Post autor: forumowicz »

Nie pomogę dużo , ale wiadomo , że góry odpadają , Nałęczów, Augustów , Ciechocinek oraz inne , myślę , że jak wrzucisz na google to wypluje Ci trochę danych.
Poczekaj chwilę , z pewnością ktoś z forumowiczów odpowie :)
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11569
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: które Uzdrowisko

Post autor: Atina »

W Połczynie i Polańczyku mi dobrze służył klimat na nadciśnienie :)
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20088
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: które Uzdrowisko

Post autor: Felice »

Góry niekoniecznie odpadają.Klimat Kudowy,Dusznik ,Polanicy,Rymanowa jest idealny dla nadciśnieniowców i tutaj się leczy wszystkie choroby związane z układem krążenia.Może należy wziąć też pod uwagę choroby współistniejące,jeżeli takowe są i wybrać to co najlepsze.
forumowicz

Re: które Uzdrowisko

Post autor: forumowicz »

Masz rację Felice , część osób także bardzo dobrze wypowiada się o dobrym samopoczuciu w klimacie podgórskim . Jak nie spróbujesz , to nie wiesz :)
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: które Uzdrowisko

Post autor: jan19557 »

Myślę, że każdy reaguje inaczej na ten sam klimat. Ja jestem po 2 zawałach, mam niskie ciśnienie i jak trafiało mi się 86/42/44 to wszyscy pytali czy dobrze się czyje i zalecali abym się położył a ja wbrew sugestiom białych fartuszków poszedłem na balety bez uszczerbku na zdrowiu a na bieżni ( wydolnościowe) osiągnąłem najlepszy wynik z całego turnusu. Zaliczyłem sanatoria w różnych rejonach od morza po góry i wszędzie czuję się dobrze czego wszystkim z serca życzę.
forumowicz

Re: które Uzdrowisko

Post autor: forumowicz »

Janie bardzo Ci zazdroszczę (w dobrym słowa tego znaczenia) że możesz wyjechać gdziekolwiek chcesz i nie odczuwasz żadnych ograniczeń, ja niestety tylko niziny, a chciałoby się ponownie odwiedzić nasze górki :kwiat:
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: które Uzdrowisko

Post autor: jan19557 »

To polecam Wieniec Zdrój, Ciechocinek lub Busko
ODPOWIEDZ