Aspołeczne zachowania w sanatorium

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
forumowicz

Re: Aspołeczne zachowania w sanatorium

Post autor: forumowicz »

moderator pisze: 05 cze 2018 23:18 Szanowni Państwo, temat miał dotyczyć aspołecznych zachowań w sanatoriach.
Dyskusja choć porusza niezwykle delikatne sprawy odeszła znacznie od tytułu. Może warto założyć osobny temat pt. "empatia" gdzie można by takie sprawy poruszać? Zachęcam odważnych.
Pozdrawiam
a może szanowny pan założy taki wątek , przenosząc niektóre wpisy z tego ;) miałbym do napisania to i owo - ot tak - z życia wzięte ;)
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7780
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Aspołeczne zachowania w sanatorium

Post autor: darek »

Prosze o USUNIĘCIE Moich wpisów bo to One zapewne spowodowały zaangażowanie Pana Moderatora jako odbiegające od TEMATU.
Wpisy były spowodowane Emocjami n/t Chorób o których zabieramy głos a może nie mieliśmy do czynienia.

PRZEPRASZAM WSZYSTKICH ,które rażą Moje wpisy
forumowicz

Re: Aspołeczne zachowania w sanatorium

Post autor: forumowicz »

Darek , chyba taka ostra samokrytyka to lekka przesada , każdy z nas ma coś za uszami :)
Nie zawsze się da bardzo ściśle przestrzegać narzuconemu tematowi ale wystarczy , że ktoś przywoła nas do porządku i dalej idzie w określonych trybach .
forumowicz

Re: Aspołeczne zachowania w sanatorium

Post autor: forumowicz »

Darek moje też poszły do kosza....ale wiemy dlaczego tak się stało. Generalnie mam większe problemy niż pilnowanie wpisów i maile od M. Taka już jego trudna rola.
Drogi M. Wiem, że nie na temat ale nie dało rady inaczej. 😊
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7780
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Aspołeczne zachowania w sanatorium

Post autor: darek »

bibi pisze: 07 cze 2018 17:27 Darek , chyba taka ostra samokrytyka to lekka przesada , każdy z nas ma coś za uszami :)
Nie zawsze się da bardzo ściśle przestrzegać narzuconemu tematowi ale wystarczy , że ktoś przywoła nas do porządku i dalej idzie w określonych trybach .
.
Jakoś dziwnie OSTATNIO dużo Moich wpisów jest zgłaszanych jako nie na temat.

ok ZNOWU pisze nie na TEMAT
Awatar użytkownika
Adela
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8986
Na forum od: 12 lip 2014 15:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Aspołeczne zachowania w sanatorium

Post autor: Adela »

:lol: :lol: :lol: nie przejmuj się,to nawet nie wykroczenie ;)
Awatar użytkownika
strapper
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1537
Na forum od: 26 lut 2014 08:22
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Aspołeczne zachowania w sanatorium

Post autor: strapper »

Może ... upomnienie ;)
moderator
Moderator
Posty: 431
Na forum od: 19 cze 2013 09:12

Re: Aspołeczne zachowania w sanatorium

Post autor: moderator »

Mili Państwo, forum jest otwarte, każdy internauta może tu zajrzeć i poczytać, niekoniecznie rejestrując się na forum. Widzi więc jakiś interesujący go temat, a po chwili czyta o czymś zupełnie innym na co niekoniecznie miał ochotę. A przecież nie są zabronione rozmowy na jakikolwiek temat (no może polityczne są nieco pod lupą ale tylko dlatego, że tam wióry lecą), można pisać o wszystkim lecz warto zachować ład by ten ktoś z zewnątrz, kto nas czyta, wiedział, że jeśli chce poczytać o "aspołecznych zachowania w sanatorium" trafił na odpowiedni wątek. Jeśli rozmowa przechodzi na boczny tor, zazwyczaj na forach ktoś z dyskutantów otwiera nowy wątek na ten temat i zaprasza do przeniesienia się tam z tą rozmową, pozostawiając pierwotny temat "czystym". Zasady wypisane przy każdym dziale naszego forum:
3. Zanim wyślesz swoją wypowiedź na forum, zastanów się, czy rzeczywiście powinna ona być umieszczona w tym dziale lub w tym temacie. Posty nie na temat mogą zostać usunięte lub przeniesione do innego działu.
4. Staraj się by wypowiedź nawiązywała do tematu forum. Nie bój się zakładać nowych tematów.
Wydaje mi się, że to naprawdę nie tak wiele, a jeśli zachowamy porządek to dla każdego czytelnika będzie wygodniej. Czyli gdy z aspołecznych zachowań w sanatoriach przechodzimy na zachowania w ogóle lub na empatię, warto założyć nowy temat i tam kontynuować dyskusję.
Pozdrawiam serdecznie i proszę o zrozumienie sytuacji.

ps.
W tym momencie pozostawię wątek jak jest ale jeśli chcecie porozmawiać o empatii, to nie ma problemu z przeniesieniem tam postów z tego wątku, choć takie zabiegi zawsze przeprowadzam z wielką niechęcią, bo nie jest moją rolą ingerowanie w dyskusję.
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7120
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Aspołeczne zachowania w sanatorium

Post autor: jacky6 »

moderator pisze: 07 cze 2018 22:40 ps.
W tym momencie pozostawię wątek jak jest ale jeśli chcecie porozmawiać o empatii, to nie ma problemu z przeniesieniem tam postów z tego wątku, choć takie zabiegi zawsze przeprowadzam z wielką niechęcią, bo nie jest moją rolą ingerowanie w dyskusję.


I stało się światło.
Wiemy komu te słowa zawdzięczamy.

:mrgreen: To przyjemnie czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi... :ugeek:

forumowicz

Re: Aspołeczne zachowania w sanatorium

Post autor: forumowicz »

darek pisze: 07 cze 2018 18:23

.
Jakoś dziwnie OSTATNIO dużo Moich wpisów jest zgłaszanych jako nie na temat.

moich też ;)
ODPOWIEDZ