Narodowy Fundusz Zdrowia do likwidacji. 01 stycznia 2018r

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11637
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Narodowy Fundusz Zdrowia do likwidacji. 01 stycznia 2018r

Post autor: Atina »

jacky6 pisze:Trafne spostrzeżenie ale obserwacje wskazują na sporą ilość chętnych...
:mrgreen: to przyjemne czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi... :ugeek:
Jacku wszak badania" mówią" że jest Was 1:3 kobitki... :roll: :)
Ale temat tego wątku nie dotyczy...
Pożyjemy zobaczymy co z tym naszym NFZ będzie, faktem jest że weryfikacje w tym roku robią grubo przed terminem :roll: to zauważamy za nowe zjawisko...
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20164
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Narodowy Fundusz Zdrowia do likwidacji. 01 stycznia 2018r

Post autor: Felice »

Jeździ się na rehabilitację a nie na typowy odpoczynek i nie ma co dyskutować.
No właśnie....na rehabilitacji każde z małżonków może mieszkać w innym pokoju,wszak na wczasy nie przyjechali.

Być może nastąpią radykalne zmiany,oby :!: ,i zmieni się forma pobytów w sanatoriach.
BarbaraSzczepanska
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 544
Na forum od: 18 kwie 2017 16:22
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Narodowy Fundusz Zdrowia do likwidacji. 01 stycznia 2018r

Post autor: BarbaraSzczepanska »

Oby zmiany nastąpiły i ci co kombinuja powinni być nie zakwalifikowani tak uważam bo ta ok kiedyś było. pracowała tyle lat w służbie zdrowia i też czekam jak każdy i nie przeszkadza mi że małżeństwa są razem. widać jak dzieje nienawiść w śród Polaków jest to okropne.
forumowicz

Re: Narodowy Fundusz Zdrowia do likwidacji. 01 stycznia 2018r

Post autor: forumowicz »

BarbaraSzczepanska pisze:Mariamagdalena__ nie rozumie Panią. przecież. Jeździ się na rehabilitację a nie na typowy odpoczynek i nie ma co dyskutować. Czyżby aż tak przeszkadzało pani albo nie chce pani zrozumieć brak tolerancji. a wrogość to okropna cecha.ok :kwiat:
zgadzam się z Panią wrogość to okropna cecha. Jeździ Pani z mężem, teraz czeka Pani na kolejny wspólny wyjazd. Czy w udostępni Pani dwuosobowy pokój , który planuje pani pewnie zająć wraz z mężem i zakwateruje się w trójce z obcymi paniami? Tak w ramach tolerancji i braku wrogości czyli w ramach sympatii dla otoczenia.
Niania
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 763
Na forum od: 11 paź 2016 10:00
Staż sanatoryjny: 10

Re: Narodowy Fundusz Zdrowia do likwidacji. 01 stycznia 2018r

Post autor: Niania »

BarbaraSzczepanska pisze:Oby zmiany nastąpiły i ci co kombinuja powinni być nie zakwalifikowani tak uważam bo ta ok kiedyś było. pracowała tyle lat w służbie zdrowia i też czekam jak każdy i nie przeszkadza mi że małżeństwa są razem. widać jak dzieje nienawiść w śród Polaków jest to okropne.
No jak by inaczej miało by pani przeszkadzać - skoro pani sama pisze że wyjeżdża wraz z mężem.
A Ci co kombinowali to i tak będą kombinować.
Nie należą do nich tylko samotni kuracjusze ale i pary również.
Mnie zależy w tym roku na rehabilitacji więc dlatego postanowiłam zmienić zakwalifikowanie z leczenia uzdrowiskowego na leczenie ambulatoryjne.
I jetem z tego zadowolona i bez żadnej kombinacji.
BarbaraSzczepanska
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 544
Na forum od: 18 kwie 2017 16:22
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Narodowy Fundusz Zdrowia do likwidacji. 01 stycznia 2018r

Post autor: BarbaraSzczepanska »

I słusznie. Tak trzymać. pozdrawiam
BarbaraSzczepanska
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 544
Na forum od: 18 kwie 2017 16:22
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Narodowy Fundusz Zdrowia do likwidacji. 01 stycznia 2018r

Post autor: BarbaraSzczepanska »

Jade 2 raz w całym moim życiu i po co głupie odcinki kto zabrania pani jechać z mężem. Nie mamy o czym rozmawiać bo jesteście panie zaopatrzone w siebie pozdrawiam
forumowicz

Re: Narodowy Fundusz Zdrowia do likwidacji. 01 stycznia 2018r

Post autor: forumowicz »

wyjątek z art. który ukazał się wczoraj na jednym z portali

" Istotą zmiany, którą przygotowujemy, nie jest likwidacja Narodowego Funduszu Zdrowia, tylko likwidacja zasady powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego - mówił minister zdrowia na konferencji prasowej w Białymstoku."

i jeszcze odnośnie zmian kadrowych

Radziwiłł wyjaśnił, że dla pracowników NFZ oznacza to, że "ogromna większość z nich" będzie się zajmować podobną pracą do obecnej.

czyli szalone te zmiany.
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Narodowy Fundusz Zdrowia do likwidacji. 01 stycznia 2018r

Post autor: Fionka »

Likwidacja zasady powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: Cyba ciemna jak tabaka w rogu jestem bo dla mnie to nie czytelne ale coś mi przypomina .Nie likwidujemy gimnazjów my je wygaszamy .Chyba zdecydowanie w innym języku się porozumiewamy.Mariomagdaleno oczywiście nie mówię o Tobie tylko o wypowiadających te słowa.
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1245
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: Narodowy Fundusz Zdrowia do likwidacji. 01 stycznia 2018r

Post autor: Samosia »

Niby zmiany,niby likwidacja a co z tymi co czekają od bardzo długiego czasu w kolejce ( NFZ ŚLĄSK) na wyjazd do sanatorium......czy nas też obejmą te zmiany lub ta likwidacja???Oto jest pytanie :roll: :roll: :roll:
ODPOWIEDZ