HOTEL Olecko

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6089
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: HOTEL Olecko

Post autor: Duszyczka »

Piter..nie czepiaj się słów proszę. :serce: Ludzie jadąc do sanatorium traktują to jako uzdrowisko. bo tam leczą się i to skutecznie.
Nie wnikają w status miejscowości tylko w rezultaty pobytu tam.To.że miasto nie stara się o status uzdrowiska to tylko wina władz miasta.Myślę.że lokalizacja.klimat i ogólnie warunki tam istniejące spokojnie spełniłyby wymagania uzdrowiska.Cala procedura sporo trwa i nie wszyscy mieszkańcy może tego chcą?
Awatar użytkownika
Bieta
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 28 gru 2021 12:32
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 1

Re: HOTEL Olecko

Post autor: Bieta »

Podsumowując swój pobyt mogę jednoznacznie stwierdzić, że bardzo mi się tutaj podobało. Z całą pewnością zawitam tu ponownie.
pozdrawiam całą załogę pracujących tutaj ludzi. :)
marcingromek
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 35
Na forum od: 09 lis 2017 19:51
Staż sanatoryjny: 2

Re: HOTEL Olecko

Post autor: marcingromek »

tak byliśmy na kolonii...może na obozie....??Zabiegi są w ałej Polsce bardzo podobne! a,że to nie jest miejscowośc uzdrowiskowa??? tzn .miejscowościii ich nazwy leczą???? ...pan to chyba ma wilekie kompleksy sam pewno z dziury i tym próbuje się podbudowć!!!!
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6089
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: HOTEL Olecko

Post autor: Duszyczka »

Bieta pisze: 31 sty 2022 16:47 Podsumowując swój pobyt mogę jednoznacznie stwierdzić, że bardzo mi się tutaj podobało. Z całą pewnością zawitam tu ponownie.
pozdrawiam całą załogę pracujących tutaj ludzi. :)
Bietka...Witaj w klubie miłośników Olecka. :serce: :P
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: andrzej1955 »

Duszyczka pisze: 01 lis 2018 18:43
zbigniew165 pisze: 23 wrz 2018 09:29 Jak mogłaś czytać opinie o Olecku. :?: Wyjechałaś na turnus od 13 września, a na forum jesteś od 20 września. Wydaje się to znowu trochę podejrzane z tą opinią, która jest krańcowo inna od tej, które piszą forumowicze z większym stażem na tym forum. Opinia twoja pozytywna jest w pierwszym poście po zarejestrowaniu się na forum. Przed wyjazdem nie miałaś żadnych pytań :?: Dodam jeszcze, że to nie jest żadne sanatorium, tylko hotel, jak w tytule, bez sanatorium. Słowo sanatorium robi niepotrzebną reklamę temu obiektowi, który nie jest umiejscowiony w uzdrowisku i z opinii o nim nie zasługuje na to określenie. :shock: :shock:
Czytać można Zbyszku BEZ rejestracji. :lol: Pisać posty dopiero PO rejestracji.
......i choćby przyszło 1000-tysiać Atletów i każdy zjadłby 1000 kotletów .........
-tak samo jak w bajce nie da się pocałować Żaby aby zrobił się z niej książę,
-a teraz troszkę statystyki w temacie .... Olecko
- 34 wpisy Marcin Gromek na 35 napisanych
-12 wpisy Biety na ,,, 12 napisanych
- 60 wpisów Duszyczka,
- 730 -tak SIEDEMSET TRZYDZIEŚCI -woytek -Wisienka na torcie i mistrzostwo Świata na 1200 wszystkich wpisów
- Nie wspomnę już o kilkudziesięciu stronach..... Paczki z Olecka
-Jak ktoś da się na to nabrać to gratuluję ...wybitnym twórcom tej manipulacji i tylko zastanawiam się za jaką Kasę Ta DEZINFORMACJA :!:
Awatar użytkownika
Bieta
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 28 gru 2021 12:32
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 1

Re: HOTEL Olecko

Post autor: Bieta »

[email] andrzej1955
Moich wpisów jest 13 na temat Olecka, ze wszystkich 13. Jest to ściśle związane z tym ,iż jest to pierwszy mój taki pobyt. Dlatego nie wypowiadam się na temat innych uzdrowisk, czy sanatorów. Jak zwał, tak zwał. Nie byłam i nie wypowiadam się na temat innych placówek. Mogę jedynie napisać, tu gdzie byłam.
Awatar użytkownika
woytek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1298
Na forum od: 28 gru 2012 17:41
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 9

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: woytek »

- 730 -tak SIEDEMSET TRZYDZIEŚCI -woytek -Wisienka na torcie i mistrzostwo Świata na 1200 wszystkich wpisów


W czym tu zawiniłem?
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4095
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: HOTEL Olecko

Post autor: Bibi2 »

Darujcie sobie wszyscy ,
Niepodważalne jest to , że Olecko nie jest uzdrowiskiem , a Hotel Olecko nie jest sanatorium , a jedynie ośrodkiem gdzie są turnusy rehabilitacyjne ZUS. Nie róbmy z tego problemu wielkiego. Oczywiście ważna jest też poprawność określeń ale ....
Jeśli ludzie piszą , że zabiegi są ok , a warunki znośne to trzeba im wierzyć , a nawet jeśli zaplątał się nam jakiś "szpieg" z ośrodka wcześniej czy później wyjdzie szydło z worka.
W wielu tematach jest tak, że userzy tylko i wyłącznie w jednym - konkretnym się udzielają , nie miejmy tego za złe.

pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
woytek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1298
Na forum od: 28 gru 2012 17:41
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 9

Re: HOTEL Olecko

Post autor: woytek »

Bibi2- trafiłaś w sedno sprawy. Do nazw można się czepiać lub nie. I tak wiadomo o co chodzi. Poniżej przykład:

Mówimy ;) adidasy na buty sportowe, reklamówka na torebkę foliową, pyzy na kartacze, kartacze na cepliny, kaktus na aloesa..... :lol: :lol: :lol:
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6089
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: Duszyczka »

andrzej1955 pisze: 31 sty 2022 21:39
Duszyczka pisze: 01 lis 2018 18:43
Czytać można Zbyszku BEZ rejestracji. :lol: Pisać posty dopiero PO rejestracji.
......i choćby przyszło 1000-tysiać Atletów i każdy zjadłby 1000 kotletów .........
-tak samo jak w bajce nie da się pocałować Żaby aby zrobił się z niej książę,
-a teraz troszkę statystyki w temacie .... Olecko
- 34 wpisy Marcin Gromek na 35 napisanych
-12 wpisy Biety na ,,, 12 napisanych
- 60 wpisów Duszyczka,
- 730 -tak SIEDEMSET TRZYDZIEŚCI -woytek -Wisienka na torcie i mistrzostwo Świata na 1200 wszystkich wpisów
- Nie wspomnę już o kilkudziesięciu stronach..... Paczki z Olecka
-Jak ktoś da się na to nabrać to gratuluję ...wybitnym twórcom tej manipulacji i tylko zastanawiam się za jaką Kasę Ta DEZINFORMACJA :!:
Andrzeju...Proszę mi nie ubliżać ;) :D Jakem Duśka napisałam tu tylko 60 postów...
TYLKO.!!! Są tu moje posty pod innymi nikami..I to duuuuużo więcej...Wcześniejsze mają zapomniane hasła dostępu tutaj.Jestem Orfeuszem również i Serenadą.Możesz to również podsumować.Ciekawa jestem??? :roll: :?: Tak czy owak zawsze Olecko będzie moim kultowym miejscem na ziemi.I nie jestem żadnym podstawionym osobnikiem do dokonywania reklamy tego magicznego miejsca.Byłam również o to posądzana.😢Jest to baaardzo przykre kiedy człowiek opisuje swoje rzeczywiste odczucia a ktoś od razu robi z ciebie jakiegoś szpiega.Każdy przecież ma na mapie taki punkt gdzie był szczęśliwy?.A jak nazywa się w tytule..o matko rozmaita..jest to mało istotne.Ważne są chyba tutaj wrażenia i rezultaty rehabilitacji.Jedni krytykują .inni zachwalają.Tak ja w zyciu ze wszystkim.Samo życie.
ODPOWIEDZ