HOTEL Olecko

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14570
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: HOTEL Olecko

Post autor: GIENIA »

Duszyczka :kwiat: , to Duszyczka :serce: i proszę Jej nie posądzać o nabijanie punków temu ośrodkowi . Dziewczyna zwyczajnie lubi to miejsce i wyraża swoje odczucia :)
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11637
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: HOTEL Olecko

Post autor: Atina »

Nie znam tej części kraju,warto poznać
Każdy ma swoje ulubione miejscowości do których powraca osobiście lub tylko w marzeniach...i niech tak zostanie ;)
A swoją drogą można by założyć taki temat :)
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4489
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: HOTEL Olecko

Post autor: Kleinehexe »

O to, to. Jedni lubią góry, inni morze, jedni duże kurorty, a inni "dziury zabite dechami". To jest super, bo co by było gdyby wszyscy chcieli jeździć w to samo miejsce? :shock:
Suwalszczyzna jest dla mnie magiczna. Jeszcze taka trochę turystycznie nieodkryta, choć przez pandemię to się zmienia i wcale mnie to nie cieszy. Nawet była myśl, aby się tam przeprowadzić, ale względy rodzinne przeważyły.
Uważam też, że nie ma co się czepiać nazwy, jak zwał tak zwał. Ważne by kuracjusz był zadowolony i szczęśliwy. :D
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14553
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: HOTEL Olecko

Post autor: ANDY12345 »

Jak ktoś ma ciasne buty to niech idzie do szewca, a nie kieruje pretensje do chodnika :evil: . Były zamieszczane opinie i o to chodzi, a nie czy chodnik nazwać deptakiem , trotuarem, aleją spacerową, promenadą itp. Czy są tam kierowane osoby na rehabilitację ? jest ośrodek do którego jadą kuracjusze ? są zadowoleni i będą chcieli jechać ? to pojadą i nie ważne jak się nazywa.... jak będziecie pisać ustawy to wtedy trzymajcie się zasad, reguł, norm, przepisów, precyzji, merytoryczności :lol:
PS Duszyczko zdrówka :kwiat: :)
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6089
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: HOTEL Olecko

Post autor: Duszyczka »

Dziękuję Wam kochani :serce:
mariolaa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 565
Na forum od: 16 mar 2011 20:33

Re: HOTEL Olecko

Post autor: mariolaa »

Dla mnie też nie ważne czy miejscowość ta już ma nazwę uzdrowiska. Ważne dobra rehabilitacja, dobre zabiegi, miła atmosfera i jak w tym przypadku jeszcze ośrodek pięknie położony nad jeziorem.... Ważne jest, że są osoby, które dzielą się swoimi opiniami o danym ośrodku.
Jak poczytałam posty Duszyczki i kilka jeszcze osób to stwierdzam, że super - podzielili się z nami i za co im dziękuję :kwiat: :serce: . Te tereny dla mnie to jeszcze "biała plama" - tylko przejazdem zaliczyłam jadąc na Litwę .

Duszyczko :serce: .
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6089
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: HOTEL Olecko

Post autor: Duszyczka »

Mariolu.. :serce:
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Nie sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: Hipokryt »

Dusiu - o czym jest ta dyskusja :?:
Przecież już dawno temu ustalono, że...
zbigniew165 pisze: 12 sty 2018 22:01 Olecko nie ma statusu sanatorium. Jest to obiekt hotelowy z zabiegami rehabilitacji ZUS. Pozdrawiam.
Najbliższe sanatoria są w Augustowie i Gołdapi :D
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6089
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: HOTEL Olecko

Post autor: Duszyczka »

Oj wiem.wiem Hipokrytku..😄.Teraz nazywa się "Hotel Olecko "i "Uzdrowisko Odnowa."Nazwa dwuczłonowa..
Teraz mają ustalony cennik komercyjny..ale nie powiem Wam jaki 😁
Pozdrawiam 🌷
moderator
Moderator
Posty: 431
Na forum od: 19 cze 2013 09:12

Re: HOTEL Olecko

Post autor: moderator »

Bardzo proszę o pozostanie w rozmowach w temacie ośrodka Hotel Olecko. Na inne tematy można rozmawiać w stosownym, przewidzianym do tego dziale.
Przypominam, że w tym dziale rozmowy powinny sprowadzać się do ocen danego ośrodka, a nie pisania o wszystkim.
ODPOWIEDZ