Paczka z Olecka

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6087
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Paczka z Olecka

Post autor: Duszyczka »

💕Witajcie kochani!💕
Dziś mija pierwsza rocznica śmierci Pawła.Tego dnia odszedł nagłą śmiercią nasz wielki przyjaciel .Konał kilka godzin w męczarniach.Swoim odejciem zasmucił wielu ludzi...zostawil kochającą żonę i syna oraz niezliczoną liczbę przyjaciół.
Pawełku...Ty nasze Ciacho....odpoczywaj w spokoju i fotografuj tam niebiosa..Niech Twoja pasja trwa nadal....😢😢😢
Awatar użytkownika
Pancernz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1380
Na forum od: 28 kwie 2017 17:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Paczka z Olecka

Post autor: Pancernz »

Zaraz druga rocznica,czas jest nie ubłagany,wielka szkoda wspominam Pawła wielokrotnie jak i paczkę z Olecka,pozdrawiam tak Przy okazji "was" kochani
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6087
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Paczka z Olecka

Post autor: Duszyczka »

Witaj Pancenz.❤
Gdzie podziewałeś się tyle czasu :roll: :idea:
Też wspominam starą paczkę...Ech...czas leci i u ludzi tylko zmiany.Nawet Olecko już w ramach Zus-u nie leczy .
Paweł zatrzymał się tylko gdzieś w czasoprzestrzeni :roll:
. :( :serce:
Również pozdrawiam oleckowiczów :serce:
Awatar użytkownika
Pancernz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1380
Na forum od: 28 kwie 2017 17:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Paczka z Olecka

Post autor: Pancernz »

Na "tajnym forum" prawie dwa lata sam prowadze samotny monolog hehe
czyli co Olecko zostaje już tylko prywatnie ewentualnie ?
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6087
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Paczka z Olecka

Post autor: Duszyczka »

Weż nie ściemniaj hi hi...Chociaż w sumie też jestem na etapie gadania z samą sobą to i pisać chyba też można
:roll: :?:
Tak.w Olecku z tego co wyczytałam to prowadzą zabiegi prywatnie.Myślę.że to pan Tomasz działa jak mrówka w tej sferze usługi... :roll: :?: Ikona tego miejsca. :D
Być to już nie byłam.
Można powiedzieć że ja zaczynałam przygodę z Hotelem Olecko (2 -gi turnus) a moja córka kończyła (przedostatni turnus )
Teraz zostały tylko wizyty komercyjne niestety...
Awatar użytkownika
ysy
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 587
Na forum od: 03 kwie 2022 21:22
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Paczka z Olecka

Post autor: ysy »

Witajcie Dusiu :serce: i Pancernz :kwiat:
Zapraszam Was do Szalonej Paczki.
W końcu Szalona Paczka jest dzieckiem Paczki z Olecka, czyż nie Dusiu :?: :)
Jesteś jedną z matek założycielek, to powinnaś coś o tym wiedzieć a omijasz ją jak by parzyła :D
Serdecznie Was pozdrawiam i życzę Wam wszystkiego dobrego.
P.S.
Jeżeli będziecie się pokazywać w Paczce z Olecka to i inni też dołączą :serce: :kwiat: :D
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14347
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Paczka z Olecka

Post autor: GIENIA »

Witam Wszystkich :D



Z sentymentem tutaj zaglądam , bo poznałam w Paczce ciekawych ludzi , ale też dlatego , że gdy się pojawiłam , nikt nie traktował mnie jak intruza , a przyjęto serdecznie :serce: :serce:

Zdrówka dla Was Dusiu :serce: i Pancernz :serce: ... dla Balbinki :serce: także ..... a Pawłowi ... [*] ....
Ysy ma racje , zaglądajcie do Szalonych :D
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6087
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Paczka z Olecka

Post autor: Duszyczka »

Gieniu..Ysy...ciągle tam zaglądam ale jestem ostatnią sierotą...Nie umiem wstawiać dowcipów ani ładnych obrazków.Tylko te moje ikonki z telefonu.Sporo ludzi nie znam już...Mały konflikt z Dani...i nie " czuję" szczerze mówiąc tej wersji .Jestem teraz psychiczmie i fizycznie jak zombi...Jestem...bo muszę być ale w ogóle mi to nie pasuje.Czasami coś w chwilach tzw.wesołych w moim wydaniu zajrzę tutaj i coś napiszę.Tylko bym Was dolowała.Z resztą wcześniej pisałam o tym.Po prostu nie pasuję do Szalonej... :(
Ale serdecznie dziękuję za zaproszenie...baaardzo serdecznie :serce: :serce: :serce:
Awatar użytkownika
alutka 114
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4921
Na forum od: 22 gru 2018 19:01
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Paczka z Olecka

Post autor: alutka 114 »

Dusiu :serce: dawno Cię nie " widziałam " kochana :D nikogo nie będziesz dołować, więc zaglądaj czasami, choćby po to by poprawić sobie humor :D a do Szalonej pasują wszyscy, bo chyba każdy z nas ma w sobie odrobinę szaleństwa ;)
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6087
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Paczka z Olecka

Post autor: Duszyczka »

Witaj Alu kochana. :serce:
To może jednak ja zspraszam tutaj :roll: :?:
To miejsce może niech będzie do biadolenia??? Inaczej nie potrafię...CZARNY HUMOR. jeśli już ma u mnie namiastki...... :( :?: Zmuszać się nie mogę...Działa to na mnie na odwrót. :(
Próbowałam dużo razy coś napisać w szalonych...Jakoś nie wychodziło mi...Pozwólcie że tylko Was poczytam..a potem zobaczymy..
Przepraszam :serce:
ODPOWIEDZ