Paczka z Olecka

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Paczka z Olecka

Post autor: dani888 »

Duszyczka pisze: 29 gru 2022 18:03 Gieniu..Ysy...ciągle tam zaglądam ale jestem ostatnią sierotą...Nie umiem wstawiać dowcipów ani ładnych obrazków.Tylko te moje ikonki z telefonu.Sporo ludzi nie znam już...Mały konflikt z Dani...i nie " czuję" szczerze mówiąc tej wersji .Jestem teraz psychiczmie i fizycznie jak zombi...Jestem...bo muszę być ale w ogóle mi to nie pasuje.Czasami coś w chwilach tzw.wesołych w moim wydaniu zajrzę tutaj i coś napiszę.Tylko bym Was dolowała.Z resztą wcześniej pisałam o tym.Po prostu nie pasuję do Szalonej... :(
Ale serdecznie dziękuję za zaproszenie...baaardzo serdecznie :serce: :serce: :serce:
Duśka , co Ty opowiadasz ? Jaki konflikt ? To było tylko zwyczajne wyjaśnianie i nic więcej....
A zresztą , zadzwonię , jeśli odbierzesz to porozmawiamy , ok ? Zapewniam Cię solennie , że nic do Ciebie nie mam , uśmiechnij się .... jest dobrze i pisz w Szalonych normalnie :) .
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Paczka z Olecka

Post autor: dani888 »

Ok , skoro tak uważasz to trudno , dzwoniłam do Ciebie - nie odbierasz , może nie możesz lub nie chcesz ale powiem tak - nie zrezygnuję ze znajomości z ludkami z Szalonej Paczki tylko dlatego , że coś sobie ubzdurałaś . Poza tym i ja mam swoje biedy , kłopoty itp... więc rozumiem Twoje rozterki ale nie polega to na zacietrzewianiu się względem danej osoby jak Ty to czynisz , wybacz moją szczerość . Zawsze taka byłam , jestem i pozostanę , szczera aż do bólu . Fochy i ja miewam ale mijają szybciutko .
Nie zamierzam kłócić się o Ciebie z osobami , które lubię i szanuję , jeśli chcesz to odezwij się do mnie .
Pozdrawiam...ziomalko . Niech Ci w Nowym Roku wszystko się układa , dużo zdrówka i spełnienia marzeń .
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6079
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Paczka z Olecka

Post autor: Duszyczka »

Dani...no właśnie o to mi chodzi o takie Twoje zbyt szybkie ocenianie sytuacji.Też jestem szczera...z tego powodu tak opisałam poprzednią sytuację.Bardzo mocno zabolała mnie Twoje poprzednie kminienie że nie byłaś dobrze poinformowana i komentarz.że cieszysz się teraz że nie poszłaś na to spotkanie.Więc sorki? Szanuję Twoją opinię...(która mega zabolała) i schodzę Ci z drogi.
Faktycznie...było dziś kilka nieznanych telefonów do mnie.Nie odbieram.ktorych nie mam zapisanych w książce.Ciągle męczą mnie jakieś wygrane i ciche telefony .
Dlatego cieszę się bardzo z posta Remka.❤
Dziekuję Ci Remku ❤.Myślałam.że to miejsce zostało już pochowane na zawsze...Tu czuję się jak w domu.Tu..w tym wątku wszystkim ufałam...czułam się w większości czasu jak w rodzinie ...jak w domu...
Tak jak pisałam....Zapraszam tutaj tych którzy chcą ze mną i może z innymi pisać.Może nastąpi reinkarnacja tego wątku???Wiem.że dużo ludzi tu już nie wróci. :(
Zapraszam bylych paczkowiczów i tych.którzy czasami lubią trochę po marudzić jak ja.Czasami będę tu zaglądać.
Dani...nawet nie wolno porzucać przyjaciół...nigdy!!!
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Paczka z Olecka

Post autor: dani888 »

W takim razie powiem tak - usunęłaś mój nr tel , Twoja decyzja . Ja Twój mam ale skoro nie życzysz kontaktów niech więc tak pozostanie . Szkoda tylko , ze skupiasz się na sobie i na wybrańcach , nie będę w to ingerować i nie będę tłumaczyć się bo to byłoby idiotyczne . Poza tym to forum publiczne i nie muszę ogłaszać całemu światu co się dzieje . Nie znasz szczegółów i dlatego powstała taka sytuacja ale mniejsza o to , na szczęście są życzliwe osoby i to mi wystarczy .
Odnośnie tego , że napisałam , że cieszę się , że nie byłam na tym spotkaniu (wcześniejszym) bo po komentarzach uznałam , że dobrze się stało . Komentarze są do poczytania.... :lol:
Ale pomijając to wszystko życzę Ci aby Nowy Rok 2023 przyniósł wszystko co najlepsze , dużo zdrówka i spełnienia marzeń :kwiat: , pozdrawiam Ziomalko :) .
Awatar użytkownika
alutka 114
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4912
Na forum od: 22 gru 2018 19:01
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Paczka z Olecka

Post autor: alutka 114 »

Dzień dobry :)
Mam nadzieję, że w starym roku wszystko zostało wyjaśnione i nowy rozpocznie się ze spokojem, którego wszyscy tak potrzebujemy :serce:

Mieliśmy w planach małe rodzinne spotkanie na pożegnanie starego roku, ale męża złapała grypa i spędzimy ten czas w domku, a mąż w łóżku, samo życie :roll:
Wszystkim tu zaglądającym życzę przede wszystkim dużo zdrówka w Nowym Roku, spełnienia wszystkich marzeń i realizacji wszelkich planów i oby ten nadchodzący rok był lepszy od tego, który mija :serce:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14138
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Paczka z Olecka

Post autor: GIENIA »

Forumowej Paczce z Olecka samych szczęśliwych chwil w Nowym Roku :serce:
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6079
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Paczka z Olecka

Post autor: Duszyczka »

Również życzę wszystkim zdrowego i spokojnego Nowego Roku.Bez wojen.cierpienia.głodu i chorób. Cała reszta to pikuś
Takie nasze spory również.
Alu..ja również spędziłam Sylwester spędziłam w domu tylko z corką.Oczy trzymałam prawie na zapałkach.Chciałam już odpaść o 21-szej.Córka mnie zagadywała ciągle i tak przetrwałam.Mąż jak zwylke w takie dni w pracy...
Jak dzisiaj z mężem Alu????
Od Zawielki dowiedziałam się. że kiedy coś zaczyna łapać teraz.to trzeba od razu rutinoscorbin 3dz.x2 tabl. i aspiryna .
Moja sąsiadka teraz złapała to draństwo...Masakra jakaś.Nie dary w ogóle mówić.Tylko szeptem.Jeśli już coś chce glośno...to atakuje ją kaszel wywolujący wymioty...Taki non-stop.Brrrrr..
Awatar użytkownika
alutka 114
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4912
Na forum od: 22 gru 2018 19:01
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Paczka z Olecka

Post autor: alutka 114 »

Witam w nowym roku :D
Dusiu dziękuję :serce: dziś zdecydowanie lepiej, najgorszy był piątek i sobota, wysoka temperatura i dreszcze, przespał 24 godziny, z przerwą na herbatki, leki i pójście do łazienki. Dziś już zjadł trochę rosołu i nawet wybraliśmy się na krótki spacer do lasu :D chyba ten sen był Mu tak potrzebny, mam nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej.
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6079
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Paczka z Olecka

Post autor: Duszyczka »

Ojeju...to ostro było z nim....
Uważaj na siebie teraz .Przy pierwszych objawach reaguj.❤
Awatar użytkownika
Pancernz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1376
Na forum od: 28 kwie 2017 17:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Paczka z Olecka

Post autor: Pancernz »

Jestem wariat ale to napisze ,po raz trzeci czytam wszystkie posty z tego tematu oczywiście zajmie to kilka tygodni,znowu jestem na etapie radosnych opowieści z zabiegów i fajnych historii z udziałem kolegi Pawła ....Na dniach czekam na kolejne skierowanie do sanatorium ale czy dojdzie do skutku sie okaże jak poznam termin.Duszyczko zajrzyjcie na stare nasze forum ,chce dalej ciągnąc nasze znajomości
ODPOWIEDZ