Ziemowit Iwonicz Zdrój 16.03.2017

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3433
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Ziemowit Iwonicz Zdrój 16.03.2017

Post autor: Dzia_dek »

Krzycho nie ma takiej opcji przy wyjeździe z ZUS-u, że pokoje były zwalniane przed 13.
Kuracjusz sponsorowany przez tą instytucje ma prawo przebywać w pokoju do godz. 24,00
ostatniego dnia pobytu, a nowy od godz. 00,00 pierwszego dnia. Wymiana kuracjuszy w tym
samym dniu jest tylko przy wyjazdach z NFZ. Nawet opłata za parking tylko 150 zł świadczy
o pobycie NFZ. (21 dni x 7 zł) Parking o którym piszesz nie jest przy fontannie, tylko na końcu
nowego parku przy skrzyżowaniu ul. Kopalnianej z ul. W. Pola. (na zdj. "odchodzi" w lewo)
Opłat tam nie mogło być bo tam nie ma parkingu.Sama ulica jest objęta zakazem, a miejsce
o którym piszesz nie jest oznakowane jako parking. Na domiar złego jest tam skrzyżowanie.
Postój jest tam "możliwy", ale można się narazić na mandat i to może nawet wyższy jak 100 zł.
Dlatego proponowałem bezpłatne, legalne i oznakowane parkingi, położone niewiele dalej od sanatorium.
[wykorzystałem zdjęcie z serwisu Mapy Google]
Miejsce do parkowania???
Miejsce do parkowania???
Jeśli chodzi o posiłki to całkowita zgoda. "Ziemowit" należy do nielicznych obiektów w Iwoniczu,
które korzystają z własnej kuchni, a nie z wszechobecnego, i wg mnie wątpliwej jakości, cateringu.
krzycho37
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 53
Na forum od: 10 cze 2013 10:52
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Ziemowit Iwonicz Zdrój 16.03.2017

Post autor: krzycho37 »

Dzia_dek pisze:Krzycho nie ma takiej opcji przy wyjeździe z ZUS-u, że pokoje były zwalniane przed 13.
Kuracjusz sponsorowany przez tą instytucje ma prawo przebywać w pokoju do godz. 24,00
ostatniego dnia pobytu, a nowy od godz. 00,00 pierwszego dnia. Wymiana kuracjuszy w tym
samym dniu jest tylko przy wyjazdach z NFZ. Nawet opłata za parking tylko 150 zł świadczy
o pobycie NFZ. (21 dni x 7 zł) Parking o którym piszesz nie jest przy fontannie, tylko na końcu
nowego parku przy skrzyżowaniu ul. Kopalnianej z ul. W. Pola. (na zdj. "odchodzi" w lewo)
Opłat tam nie mogło być bo tam nie ma parkingu.Sama ulica jest objęta zakazem, a miejsce
o którym piszesz nie jest oznakowane jako parking. Na domiar złego jest tam skrzyżowanie.
Postój jest tam "możliwy", ale można się narazić na mandat i to może nawet wyższy jak 100 zł.
Dlatego proponowałem bezpłatne, legalne i oznakowane parkingi, położone niewiele dalej od sanatorium.
[wykorzystałem zdjęcie z serwisu Mapy Google]
park.jpg
Jeśli chodzi o posiłki to całkowita zgoda. "Ziemowit" należy do nielicznych obiektów w Iwoniczu,
które korzystają z własnej kuchni, a nie z wszechobecnego, i wg mnie wątpliwej jakości, cateringu.
Byłem w tym ośrodku 2 razy, część kuracjuszy (komunikacja publiczna) odjeżdzają po śniadaniu, część swoim autem po obiedzie ok 13 godz. nie wiem czy ktoś czeka do kolacji (17.15i 18 )chyba że mieszka nie daleko.Co do miejsca postojowego stali kuracjusze turnus przed i ja cały turnus nikomu nic się nie stało bez mandatu,kradzieży, uszkodzeń a samochód widać z balkonu ośrodka.
pastylka
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 15
Na forum od: 07 lut 2017 12:41
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Ziemowit Iwonicz Zdrój 16.03.2017

Post autor: pastylka »

Witam, Anet mam pytaniez jakiej miejscowości wyjezdza ten bezposredni autobus, i wjakich godzinach?, pozdrawiam.
anet
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 67
Na forum od: 06 lut 2017 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Ziemowit Iwonicz Zdrój 16.03.2017

Post autor: anet »

Hej, jeśli chodzi o mnie to będę jechać z Wawy, jeśli zdecyduję się na pks, to jedynie Neobus jeździ bezpośrednio do Iwonicza. Nie wiem skąd dokładnie jedziesz, więc zbytnio Ci nie pomogę. Jeśli nie korzystałaś z tej wyszukiwarki, to zerknij tu: https://www.e-podroznik.pl/ :)
pastylka
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 15
Na forum od: 07 lut 2017 12:41
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Ziemowit Iwonicz Zdrój 16.03.2017

Post autor: pastylka »

Ja tez z Warszawy, trzeba bedzie wyjechać wcześniej żeby być rano, , może pojedziemy razem będzie raźniej.
anet
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 67
Na forum od: 06 lut 2017 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Ziemowit Iwonicz Zdrój 16.03.2017

Post autor: anet »

O, to fajnie :) pewnie, że z kimś zawsze raźniej. Szkoda tylko, że dwa różne ośrodki...
pastylka
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 15
Na forum od: 07 lut 2017 12:41
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Ziemowit Iwonicz Zdrój 16.03.2017

Post autor: pastylka »

Pewnie ze szkoda, czy wiesz cos więcej o autobusie o której godzinie odjazd i z której stacij.?
A tak wogule to jestem ze Skierniewic :)
anet
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 67
Na forum od: 06 lut 2017 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Ziemowit Iwonicz Zdrój 16.03.2017

Post autor: anet »

Z tego co kojarzę to autobusy odjezdzają z dworca zachodniego, a następnie z Okęcia, ok. północy, drugi kurs chyba ok.5ej rano. Są jeszcze inne godziny, ale już nie pamiętam dokładnie, musiałabys sprawdzić na stronie.
mg11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 242
Na forum od: 30 mar 2012 16:55
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Ziemowit Iwonicz Zdrój 16.03.2017

Post autor: mg11 »

Witam. Jadę z Lublina na turnus od 16.03 z Lublina. Mam bezpośredniego busa.
anet
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 67
Na forum od: 06 lut 2017 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Ziemowit Iwonicz Zdrój 16.03.2017

Post autor: anet »

Fajnie Mg11:) wiesz już o której ruszysz na Iwonicz?
ODPOWIEDZ