Skoki narciarskie

Kuracjusz sportowiec, kuracjusz kibic. Sport to zdrowie, a więc... kibicujcie swoim drużynom, piszcie o wydarzeniach sportowych, pochwalcie się swoimi osiągnięciami.
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Skoki narciarskie

Post autor: dani888 »

Taaa...niby cieszę się a jednak ciutkę niedosytu czuję :? . Czy zawsze musi być ten Granerud i w dodatku Lanisek ? :roll: Powiecie , że marudzę ale liczyłam na to , że choć dziś nasz Dawid stanie na najwyższym podium , resztę pomijam ale ok , ok - cieszę się :D :lol: ;) .
Kamil wraca do formy i to mi podoba się bardzo , oby znów zaczął skakać jak wcześniej a Piotrek ?
Piotrek może i szalony :lol: ale bardzo go lubię i oby pokazał klasę jeszcze a wiem , że potrafi .
No cóż - Stefanek , Janek a nawet Paweł ostatnio nie zachwycają , może ogarną się chłopaki , zwłaszcza Paweł .
Kaziu :serce: , sama liczę na to , że Granerud i Lanisek opadną choć trochę , może to nie jest chlubne ale wiadomo , że stoi się za swoimi . Kraft troszkę stanowi zagrożenie ale może nie będzie tak źle .
Za tydzień Zakopane , tak ?
Więc do miłego , pozdrawiam fanów :) .
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Skoki narciarskie

Post autor: Hipokryt »

Czas na wielkie święto skoków narciarskich :!: :D
Przed nami trzy dni z Pucharem Świata w Zakopanem. Jutro na Wielkiej Krokwi odbędzie się pierwszy tej zimy konkurs drużynowy a już dziś treningi i kwalifikacje do niedzielnego konkursu indywidualnego :o
Dla miłośników skoków wielkie emocje gwarantowane :shock: Transmisje tylko w Telewizji Polskiej :)
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Skoki narciarskie

Post autor: Hipokryt »

Dziś było drużynowe wielkie święto skoków narciarskich w Zakopanem :D

Wielkie emocje już na nami :o
Podczas pierwszego konkursu drużynowego w tym sezonie Pucharu Świata Polacy w składzie Stoch, Żyła, Wąsek i Kubacki stoczyli niesamowitą walkę z Austrią. Biało-Czerwoni ostatecznie zajęli drugie miejsce :D Do samego końca walczyli o zwycięstwo z mocnymi przeciwnikami. Przegrali zaledwie o jeden punkt :o
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3789
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Skoki narciarskie

Post autor: ka_jak_kazimierz »

Jeszcze trochę i ja też zacznę podejrzewać że w takim konkursie jak dzisiejszy nasi celowo są puszczani w jak najgorszych warunkach.
Nie wiem jak tu sobie humor poprawić... 🤔.
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Skoki narciarskie

Post autor: dani888 »

Wczoraj były duże emocje ale dziś moje sięgnęły zenitu :lol: .
Kaziu , ja nie podejrzewam tylko jestem pewna , że tak właśnie jest :evil:
Przypadek , że jak skacze Kamil to zawsze puszczają go w złych warunkach ?
Albo dziś...dlaczego Sedlak puścił na stracenie Dawida ? Po to aby wygrał Granerud , który ponoć sam był zaskoczony...
Owszem , zgadzam się - aura nie sprzyjała ale sprzyjała wybrańcom FIS-u a dziwnym trafem ( nie pierwszy raz zresztą ) nie sprzyjała Polakom , halo , to chyba coś nie tak ? :roll:
Do kitu z takim jury :twisted: ! Dlaczego Dawidowi nie stworzono warunków podobnych do skoku Graneruda ? Przecież skakał ostatni , nikogo za nim nie było , mogli zaczekać chwilę jeszcze , prawda ?
Żal mi też Piotrka , dziś też mu wiało nie tak jak trzeba... :( , może do tego popełnił jakiś mały błąd ale...
Wiem , rozpisałam się ale kocham skoki i taka niesprawiedliwość bardzo mnie boli .
Pozdrawiam serdecznie , za tydzień Sapporo ale godziny będą wczesne albo i nocne :shock: :) .
Może obejrzę powtórkę albo nastawię ,,koguta " :lol: ;) .
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3789
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Skoki narciarskie

Post autor: ka_jak_kazimierz »

Tym bardziej dani, że czasem wystarczyłoby poczekać minutkę czy dwie, bo przecież widzieli że tam się dość szybko wiatr odwracał...
I co mi z tego, że Granerud wyraźnie przepraszał Dawida, bo czuł że wygrał niesłusznie. Inna sprawa, że to nie on zawinił, a skoczył rzeczywiście bardzo dobrze 🤔
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Skoki narciarskie

Post autor: dani888 »

Właśnie o tym pisałam Kaziu , mogli poczekać a jednak....
Lubię sprawiedliwość a tu żadnej nie widzę i owszem - Graneruda nie winię absolutnie tylko ten cały piekielny FIS razem z jury :roll: .
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3789
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Skoki narciarskie

Post autor: ka_jak_kazimierz »

Choć się przerzucimy na inną dyscyplinę w ramach protestu 🙂.
W snookera na przykład gra się pod dachem, wszyscy mają sprawiedliwe warunki.
Tylko tam jeden jedyny Polak coś próbuje zdziałać, a tak to głównie Anglicy, Irlandczycy, Szkoci, ostatnio Chińczycy...
Komu byśmy kibicowali 🤔
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Skoki narciarskie

Post autor: Hipokryt »

... inne dyscypliny raczej "nie przejdą" w niniejszym temacie :shock:
Cieszę się, że jak zwykle z niezwykłą precyzją omówiliście wczorajszy konkurs na Wielkiej Krokwi :D
Niestety, w całym kraju wczoraj panowała nieprzyjemna pogoda i to również wypaczyło wyniki sportowe :o
I tylko żal tego jednego punktu nie zdobytego i w sobotę i w niedzielę :cry:

P.S. Hipokryt wczoraj nie mógł śledzić rywalizacji, bo był na wycieczce turystycznej :D Pogoda jednak nie dopisała :(
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3789
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Skoki narciarskie

Post autor: ka_jak_kazimierz »

Przecież nic nie stoi na przeszkodzie żeby założyć w takim przypadku nowy temat 🤔
ODPOWIEDZ