Skoki narciarskie

Kuracjusz sportowiec, kuracjusz kibic. Sport to zdrowie, a więc... kibicujcie swoim drużynom, piszcie o wydarzeniach sportowych, pochwalcie się swoimi osiągnięciami.
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Udane Skoki narciarskie

Post autor: Hipokryt »

Hipokryt pisze: 17 gru 2022 19:00 ... odpowiedź jest oczywista :roll:
Dziś Andrzej Laniszek był najlepszy i dlatego wygrał :D
Tak było wczoraj :roll:
A dziś już jest tak jak trzeba, bo wygrał nasz Polski Mistrz :D
Andrzejowi Laniszkowi przypadło najniższe miejsce na podium ;)
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Skoki narciarskie

Post autor: dani888 »

Tak , dziś Dawid wygrał i to mnie cieszy , szkoda , że Piotrek znalazł się na piątym miejscu ale myślę , że poprawi się :) . Za to Kamila żal mi okropnie , znów puścili go w złych warunkach :evil: , nie ma jakoś szczęścia ostatnio chłopak :( . Zaskoczyła też mnie niemile dyskwalifikacja Pawła :shock: , o innych naszych już nie wspominam...
Ale powiem tak - dobrze , że srebro miał Fettner a nie Lanisek , więcej punktów dla Dawida :D i tak trzymać . Przed świętami jeszcze Mistrzostwa Polski a później TCS , dobrze mówię ? :)
Już kończę swoje uwagi choć do jury nadal mam zastrzeżenia , dobrej nocki fanom skoków i do miłego .
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Niedzielne Skoki narciarskie

Post autor: Hipokryt »

... wszystko ładnie, pięknie, bo sukces Kubackiego bardzo cieszy :lol:

Ale co się stało z odegraniem Mazurka Dąbrowskiego w jakimś zwolnionym tempie i w zmienionej tonacji :?: :roll:
Dawidowi Kubackiemu prawie nie przypominał "Mazurka Dąbrowskiego", a jego tempo odgrywania przypominało pamiętne wykonanie Edyty podczas Mundialu w Korei i Japonii 2002 r. :lol:
Na szczęście polscy kibice prawidłowo odśpiewali polski hymn narodowy już po tym fałszywym odegraniu z jakby zacinającej się płyty :shock:
Zobaczmy, że mina naszego Mistrza podczas grania hymnu nie pozostawia żadnych wątpliwości :o
Obrazek
fot: Eurosport
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Skoki narciarskie

Post autor: Hipokryt »

Dziś również były wielkie emocje, ale już bez Kubackiego, bo przeziębił się lekko :(

Kamil Stoch obronił tytuł Mistrza Polski :D :kwiat:
Miejsca na podium uzupełnili Piotr Żyła i Paweł Wąsek.
Rywalizacja w Wiśle Malince była bardzo interesująca również za sprawą zmiennej pogody, która tym razem nie wypaczyła wyników zawodów :) Dużym plusem była możliwość oglądania tej transmisji aż na kilku kanałach normalnej telewizji :D
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Skoki narciarskie

Post autor: dani888 »

Taak , w końcu i nasz Kamil sięgnął po złoto :D , należało się mu po tylu niepowodzeniach...
Piotrek też dał czadu , jak to on i super :) ,. Paweł też stanął na wysokości zadania pomimo
warunków złych .
Hm... co to znaczy - normalna telewizja ? :shock: Dla mnie normalna telewizja odnośnie skoków to TVN albo Eurosport 1 . W sumie to nie oglądałam wszystkiego od A do Z dlatego , ze to było TVP :roll: , to nie moja telewizja...
Za kilka dni TCS , tu emocje będą mocniejsze , wiadomo... :)
Pozdrawiam z Podlasia .
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Skoki narciarskie

Post autor: Hipokryt »

Pięknie Dziękujemy za pozdrowienia z nieodległego Podlasia :D :serce: :kwiat:

Normalna telewizja, to taka, która należy do państwa, i z którego transmituje odbywające się tam konkursy skoków narciarskich tudzież inne ważne imprezy niekoniecznie sportowe :roll:

Dziś już skoczkowie skaczą treningowo przed jutrzejszym pierwszym konkursem Turniej Czterech Skoczni w Oberstdorfie :D
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Skoki narciarskie

Post autor: dani888 »

Ba...
Hipokrycie , nie przewracaj tak oczami :lol: bo ja wiem co dla mnie znaczy normalna telewizja .
Obejrzałam kwalifikacje i niestety , wygrał je Granerud przed naszym Dawidem .
Muszę przyznać , że skok był naprawdę dobry , oby jutro było inaczej...
Kamil pięknie , Piotrek również , Paweł i Stefek gorzej ale zakwalifikowali się .
Czuję , że rywalizacja będzie bardzo zacięta .
P.s. a gdzie nasz kolega Kazio ? Jakoś smutno bez niego....
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3789
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Skoki narciarskie

Post autor: ka_jak_kazimierz »

Jestem, jestem...
Troszkę mniej się udzielam z pewnych względów, ale TCS to impreza, którą koniecznie trzeba obejrzeć, gdy się ktoś choć trochę interesuje skokami.
Tak więc będziemy śledzić uważnie gdzie też będą nasi lądować. I oby rywale byli o metr za nimi😊
Pozdrawiam poświątecznie 🙂
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Skoki narciarskie

Post autor: Hipokryt »

Hipokryt pisze: 28 gru 2022 15:45 (...)
Dziś już skoczkowie skaczą treningowo przed jutrzejszym pierwszym konkursem Turniej Czterech Skoczni w Oberstdorfie :D
To prawda :D
Właśnie teraz trwa konkurs i wielkie emocje z udziałem naszych Orłów :o
Trzech naszych skoczków w czołowej 10-tce :!: :shock:

Dzisiejszy Konkurs odbywa się w Niemczech, więc transmisja dostępna w niemieckiej telewizji nadającej również w Polsce :D
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Skoki narciarskie

Post autor: dani888 »

Kaziu , dobrze , że jesteś , lubię jak jesteś :) .
Moje odczucia - Granerud niby skakał niestabilnie ale wczoraj wystrzelił ( podziw ) .
Z kolei Piotrek przebił Dawida :) ale dobrze , że obaj stali na podium , cieszę się i mam nadzieję , że
nadal będą walczyć .
Teraz odnośnie Kamila , znów trafiły się fatalne warunki i siedział na belce 13 minut bez żadnego koca , okrycia i to mam za złe organizatorom :evil: . Poza tym czy trzeba było go trzymać aż tyle czasu ? !
W sumie i tak ładnie skoczył ale gdyby nie ta długa przerwa to może miałby lepszy wynik ?
Jakiś pech go prześladuje a i może złośliwość ....wobec niego :(
Ok , nie będę rozpędzać się bo za dużo powiem :lol: ;) .
Jutro kwalifikacje bodajże o 14-ej , trzymam kciuki za naszych chłopaków !
Pozdrawiam cieplutko ...
ODPOWIEDZ