Skoki narciarskie

Kuracjusz sportowiec, kuracjusz kibic. Sport to zdrowie, a więc... kibicujcie swoim drużynom, piszcie o wydarzeniach sportowych, pochwalcie się swoimi osiągnięciami.
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Skoki narciarskie

Post autor: Hipokryt »

Kochani Moi :serce:
Kibicowanie i temat musi trwać aż do konkursu w Planicy (2.04.2023) i dopóki nie znajdzie się sposób na pokonanie tego okropnego Graneruda :shock:
Jak do tej pory to on triumfuje w każdym konkursie i robi, co chce z naszymi Orłami, którym wczoraj loty się obniżyły :evil:
No, chyba że nas tu ten Granerud zanudzi i rezultaty nic się nie zmienią do końca sezonu, a podium będzie znane wcześniej :roll:
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Skoki narciarskie

Post autor: dani888 »

ka_jak_kazimierz pisze: 05 lut 2023 12:31 I tak oto w ten spektakularny sposób temacik się kończy...
Kaziu , serduszko , nie kończy się , skoki to jedyny sport , który mnie interesuje od lat ;) a na idiotyzmy postaram się nie zwracać uwagi albo zwrócę uwagę i finito :) .
Obejrzałam dziś kwalifikacje i konkurs indywidualny i mam mieszane odczucia . Moim zdaniem kolejny raz jury nie stanęło na wysokości zadania . Po jaki czort mochtali tą belką bez potrzeby ? Takim sposobem sporo skoczków straciło swoją szansę :evil: .
Poza tym podobało się mi , że była Polonia , mnóstwo biało-czerwonych flag i doping :D .
Czekam na te nowe duety , które mają być o 23-ej dopiero ale nie wiem czy dam radę wytrwać .
Bardzo fajnie skakał Olek Zniszczoł , pozostałych nie będę narazie komentować , okaże się co będzie dalej.
A tak naprawdę to myślę , że obecnie nie ma komu zastąpić naszych ,,starych " orłów w przyszłości .
Więc - co dalej ?
Pozdrawiam serdecznie :serce: :) .
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3802
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Skoki narciarskie

Post autor: ka_jak_kazimierz »

A mnie zastanawia fakt po jaką cholerę ciągnąć całą tę karawanę przez pół świata, skoro tam prawie nikt nie chce tego oglądać. Żeby nie - jak zwykle niezawodna - polska publiczność to byłaby całkowita żenada.
Szkoda, bo nasi skoczkowie mogli Polonii zrobić większą frajdę, ale w tych warunkach wyszło jak wyszło. Dawid nie zawiódł, Piotrek jakoś nie mógł się odnaleźć, a inni w kratkę. Jak zwykle. Raz Wąsek, raz Zniszczoł, raz Kot... A nie, przepraszam, przecież Maciusia już od dłuższego czasu nie oglądamy! Jaka szkoda 😒🤔.
Bardzo jestem ciekaw tej rywalizacji w dwójkach. Dawid i Piotr nie są tu bez szans!
Żeby tylko te warunki były jakieś stabilniejsze, bo znowu przeliczniki i sędziowie będą rządzić na skoczni.
Miłych wrażeń.
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Skoki narciarskie

Post autor: dani888 »

Wygląda na to , że tam skoki narciarskie nie są piorytetem jak u nas i dlatego kibice to była Polonia .
Troszkę dziwne jednak...ale może tak myślę bo inaczej do tego podchodzę ?
Odnośnie Maćka to ponoć twierdzi , że jest go na wiele stać :roll: ....hm...oby .
Czekam nadal na te nowości :) i powiem Ci Kaziu , że z jednej strony mam nadzieję a z drugiej...może nie będę zapeszać ;) . Tak w ogóle to te skoki są jakieś dziwne dla mnie w USA , nawet komentatorzy nie mają ikry :roll: , tak jakoś to wszystko odbywa się bez emocji . Co ma być to będzie a za naszych trzymajmy mocno kciuki :D . Serdeczności z Podlasia...
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Skoki narciarskie

Post autor: Hipokryt »

Dziękujemy za serdeczności i za porcję najświeższych informacji o skokach narciarskich :D

Okazuje się, ze ten groźny Granerud nie jest aż tak straszny, gdy zmienimy mu strefę czasową miejsca konkursu :o
Może to jest jakaś metoda, aby Kubacki odzyskał trochę punktów w Pucharze Świata :?: :roll:
A czas nagli, bo finał w Planicy coraz bliżej :(

Pozdrowionka z Mazowsza :kwiat:
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3802
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Skoki narciarskie

Post autor: ka_jak_kazimierz »

Przyjemnie się na to patrzyło. Skoczkowie i kibice urządzili sobie w to piękne popołudnie prawdziwe święto. Ine pary skakały nierówno, a nasi jak pod linijkę. Pięknie, daleko, z uśmiechem.
Oby dzisiaj udało się do tego nawiązać w konkursie indywidualnym.
Miłej niedzieli 🌞
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Skoki narciarskie

Post autor: Hipokryt »

Hipokryt pisze: 12 lut 2023 07:15 Okazuje się, ze ten groźny Granerud nie jest aż tak straszny, gdy zmienimy mu strefę czasową miejsca konkursu :o
(...)
Trzeba dziś podważyć tą teorię, bo nie ma mocnych na tego strasznego Graneruda :shock:
Wczoraj to była tylko mała wpadka Mistrza Sezonu 8-)
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3802
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Skoki narciarskie

Post autor: ka_jak_kazimierz »

Muszę ochłonąć...
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Skoki narciarskie

Post autor: Hipokryt »

.... podobnie jak Granerud :roll:
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Skoki narciarskie

Post autor: dani888 »

Dobry wieczór , ja już ochłonęłam :lol: ;) i mogę spokojnie pisać .
Do Rasnova nie pojadą nasze orły tylko mało mi znani chłopcy :o , nasi mają
przygotowywać się do Planicy , taka decyzja trenera .
Czy aby dobra ? Okaże się ...
Dobranoc :) .
ODPOWIEDZ