Zapomiałam(em) hasła, loginu. Jak odzyskać dostęp do forum?

W tym miejscu piszemy o sprawach związanych z funkcjonowaniem Forum od strony technicznej.
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Zapomiałam(em) hasła, loginu. Jak odzyskać dostęp do forum?

Post autor: administrator »

Jeśli zapomnimy hasła lub loginu do forum, możemy odzyskać dostęp do swojego konta w następujący sposób:

1. Używamy narzędzia odzyskiwania dostępu do forum widocznego obok przycisku logowania jako link "Zapomniałem hasła". Lub klikamy tu: https://www.forum.nasze-sanatorium.pl/u ... ndpassword

2. W formularzu należy podać adres e-mail przypisany do konta na forum i kliknąć "Wyślij".

3. Następnie należy poczekać na e-mail z linkiem do formularza zmiany hasła. Czasem trzeba poczekać nawet godzinkę nim system wyśle e-mail. W razie gdyby nie doszedł warto sprawdzić czy nie trafił do spamu. Jeśli nie dotarł, oznacza to, że wpisany email nie jest przypisany do żadnego konta na forum! Można spróbować raz jeszcze wypełnić formularz uważnie wpisując adres email przypisany do konta, do którego chcemy odzyskać dostęp.

4.Otrzymany email rozpoczyna się powitaniem "Witaj xxxxx" gdzie xxxxx to nazwa użytkownika przypisana do konta. Jest to przydatne jeśli zapomnieliśmy loginu.

5. Klikamy link w mejlu orowadzący do formularza zmiany hasła. Wprowadzamy nowe hasło i potwierdzamy je w formularzu. Następnie można już zalogować się nowym hasłem.

Pamiętajcie! Admin nie zna Waszych haseł i nie pomoże w ich przypomnieniu! Są one nie do odzyskania gdyż są przechowywane w postaci zaszyfrowanej! Jedyna droga to ta opisana wyżej.
Ostatnio zmieniony 14 kwie 2022 22:49 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: aktualizacja
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Zapomiałam(em) hasła! Jak odzyskać dostęp do forum?

Post autor: administrator »

Jeśli nie aktywowaliście konta linkiem zawartym w e-mailu otrzymanym po rejestracji na forum, a link ten wygasł, możecie zażądać ponowienia wysłania takiego e-maila poprzez formularz dostępny tu:
ucp.php?mode=resend_act
ODPOWIEDZ