Strona 1 z 1

Zapomiałam(em) hasła, loginu. Jak odzyskać dostęp do forum?

: 14 mar 2017 19:40
autor: administrator
Jeśli zapomnimy hasła lub loginu do forum, możemy odzyskać dostęp do swojego konta w następujący sposób:

1. Używamy narzędzia odzyskiwania dostępu do forum widocznego obok przycisku logowania jako link "Zapomniałem hasła". Lub klikamy tu: https://www.forum.nasze-sanatorium.pl/u ... ndpassword

2. W formularzu należy podać adres e-mail przypisany do konta na forum i kliknąć "Wyślij".

3. Następnie należy poczekać na e-mail z linkiem do formularza zmiany hasła. Czasem trzeba poczekać nawet godzinkę nim system wyśle e-mail. W razie gdyby nie doszedł warto sprawdzić czy nie trafił do spamu. Jeśli nie dotarł, oznacza to, że wpisany email nie jest przypisany do żadnego konta na forum! Można spróbować raz jeszcze wypełnić formularz uważnie wpisując adres email przypisany do konta, do którego chcemy odzyskać dostęp.

4.Otrzymany email rozpoczyna się powitaniem "Witaj xxxxx" gdzie xxxxx to nazwa użytkownika przypisana do konta. Jest to przydatne jeśli zapomnieliśmy loginu.

5. Klikamy link w mejlu orowadzący do formularza zmiany hasła. Wprowadzamy nowe hasło i potwierdzamy je w formularzu. Następnie można już zalogować się nowym hasłem.

Pamiętajcie! Admin nie zna Waszych haseł i nie pomoże w ich przypomnieniu! Są one nie do odzyskania gdyż są przechowywane w postaci zaszyfrowanej! Jedyna droga to ta opisana wyżej.

Re: Zapomiałam(em) hasła! Jak odzyskać dostęp do forum?

: 28 kwie 2017 22:05
autor: administrator
Jeśli nie aktywowaliście konta linkiem zawartym w e-mailu otrzymanym po rejestracji na forum, a link ten wygasł, możecie zażądać ponowienia wysłania takiego e-maila poprzez formularz dostępny tu:
ucp.php?mode=resend_act

Re: Zapomiałam(em) hasła, loginu. Jak odzyskać dostęp do forum?

: 15 sty 2025 21:43
autor: administrator
Szanowni Państwo, jeśli nie pamiętacie ani loginu, ani hasła, ani emaila, na jaki był zarejestrowany profil, to nie jestem w stanie w żaden sposób pomóc w odzyskaniu dostępu do konta. Niestety jest to fizycznie niemożliwe. W takim przypadku polecam założyć nowe konto na forum.
Uwaga! Klikanie w 'Zapomniałem hasła' i wypełnianie formularza jeśli konto nie zostało jeszcze aktywowane, nie przyniesie skutku.
Pozdrawiam