Romanse w sanatoriach

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.

Co sądzisz o romansie w sanatorium?

Jestem przeciwna(y), mój partner mnie zdradził w sanatorium.
3
4%
Jestem przeciwna(y).
8
10%
Jest mi to obojętne. Sam(a) nie wdaję się w romanse.
29
38%
Popieram. Sam(a) bym chciała.
18
23%
Popieram. Przeżyłam(em) taką historię.
19
25%
 
Liczba głosów: 77

Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Romanse w sanatoriach

Post autor: administrator »

Ponieważ ostatnio pojawiło się wiele sporów na temat flirtów i romansów w sanatoriach, zachęcam do wypełnienia krótkiej ankiety. Wystarczy zaznaczyć jedną opcję! ;)
lolec1212
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 28 wrz 2011 17:55

Re: Romanse w sanatoriach

Post autor: lolec1212 »

to wymysl ludzi z kregu Ojca Dyrektora i starego kawalera
kristi
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 198
Na forum od: 03 paź 2011 19:37
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Romanse w sanatoriach

Post autor: kristi »

Romanse w sanatoriach dla mnie niema takiej opcji to jakaś bzdura bo jak można zdradzić kogoś kogo się kocha. To chyba dla tych co lubią seriale a nie rzeczywistość.
Idalia1970
Posty: 3
Na forum od: 17 sie 2011 12:37

Re: Romanse w sanatoriach

Post autor: Idalia1970 »

romanse maja miejsce niestety w sanatoriach,dotyczy to zarowno kobiet jak i mezczyzn.
ela222
Posty: 2
Na forum od: 24 paź 2011 22:12

Re: Romanse w sanatoriach

Post autor: ela222 »

Moim zdaniem są to jednostkowe zdarzenia, które mogą się zdarzyć wszędzie, nie tylko w sanatorium. Ponadto opinia "ROMANS SANATORYJNY" najczęściej dotyczy kuracjuszy, którzy pójdą na spacer,kawę, potańczyć, a otoczenie przypina im "łatkę".
Awatar użytkownika
Narewka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 933
Na forum od: 19 wrz 2011 19:31
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 33

Re: Romanse w sanatoriach

Post autor: Narewka »

Romanse w sanatoriach były,są i pewnie będą,nie ma się co oszukiwać.Różni ludzie przyjeżdzają,niektórzy tylko po to,by się wyszaleć.Jeśli to tylko romans na 3 tygodnie,bez konsekwencji,to nie potępiam.Gorzej,jeśli to się ciągnie potem.Sama znam takie pary,które umawiały sie na wspólny wyjazd,mając układy w biurach skierowań,pobyły sobie razem w sanatorium,potem każde grzecznie wracało do domu,aż do następnego razu.Początkowo mnie to gorszyło,ale z wiekiem przeszło.Jeśli komuś to odpowiada,to czemu nie?.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20164
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Romanse w sanatoriach

Post autor: Felice »

Hm,romans,zauroczenie - jeżeli ktoś tego potrzebuje to czemu nie.Jest to uważam jego osobista sprawa jak spędza czas na wyjeździe.Czy stadnie,czy parami,czy też zupełnie samotnie.Moim zdaniem ważny jest tylko sposób w jaki to robi.
Ostatnio byłam na ślubie pary,która poznała się właśnie w sanatorium - dwoje wolnych,dojrzałych ludzi po przejściach jest dzisiaj bardzo szczęśliwych.I gdyby nie ten sanatoryjny "romans" nadal byliby samotni.Wszyscy kibicowaliśmy ich szczęściu.
monika
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 23 paź 2011 17:04

Re: Romanse w sanatoriach

Post autor: monika »

to zalezy od charakteru jak ktos raz zdradzi i drugi mu sie zdarzy..... pozdrawiam laski z turnusu 11.05.09 na zdrojowej3 .
monika
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 23 paź 2011 17:04

Re: Romanse w sanatoriach

Post autor: monika »

JA UWARZAM ZE JAK SUKA NIEDA PIES NIEWEZMIE I A FACECI SA JAK SWINIE WSZEDZIE WEJDA :D.TO ZALERZY OD CHARAKTERU JAKI KTO MA .
Awatar użytkownika
teśka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1491
Na forum od: 29 paź 2011 19:58
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Romanse w sanatoriach

Post autor: teśka »

Przykro mi Cię czytać kochana. Jeżeli reprezentujesz sobą tyle, co Twoja pisemna wypowiedź pełna błędów to współczuję tym, którzy są tobą zainteresowani lub też nie dziwię się, że jesteś w tej grupie, która tylko obserwuje i ocenia innych. Pozdrawiam:)
ODPOWIEDZ