Leśnik Drzewiarz Krynica Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Kleo48
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 29 cze 2017 23:29
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Leśnik Drzewiarz Krynica Zdrój

Post autor: Kleo48 »

Gogi,
ja troszke póżniej zawitam w Krynicy, ale myślę, że mamy szansę się spotkać i iść razem na tańce :D :roll: :kwiat:
gogi
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 85
Na forum od: 31 maja 2014 07:52
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Leśnik Drzewiarz Krynica Zdrój

Post autor: gogi »

Witaj Kleo48 :kwiat: :)
Gdy Ty przyjedziesz , ja już będę "zadomowiona" :lol: ;) . Myślę , że na pewno się spotkamy :). Rozumiem ,że będziesz tez w Leśniku ? Czy byłaś wcześniej w Krynicy ?
Kleo48
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 29 cze 2017 23:29
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Leśnik Drzewiarz Krynica Zdrój

Post autor: Kleo48 »

Hej Gogi :)
byłam w Krynicy, prywatnie nie w sanatorium. Jest tam bardzo ładnie i na pewno nudzić się nie będziemy :D fajnych lokali, aby posiedzieć, pośmiać się i potańczyć sporo, do spacerów też, koncerty. Baza zabiegowa super. Jedyny, jak dla mnie minus, to masa ludzi. Jednak pomimo to Krynica, po Szczawnicy to moje ulubione miejsce w górach. Jeśli lubisz góry to będzie Ci się podobać :)
gogi
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 85
Na forum od: 31 maja 2014 07:52
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Leśnik Drzewiarz Krynica Zdrój

Post autor: gogi »

Witaj Kleo48 :kwiat:
Do zobaczenia w Krynicy :D
Kleo48
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 29 cze 2017 23:29
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Leśnik Drzewiarz Krynica Zdrój

Post autor: Kleo48 »

Hej Gogi :serce:
napisz jak tam zagospodarowanie terenu :D ja już zaczynam sie pakować :lol: :lol:
buziaki
gogi
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 85
Na forum od: 31 maja 2014 07:52
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Leśnik Drzewiarz Krynica Zdrój

Post autor: gogi »

Witaj Kleo48 :kwiat:
Na razie "zagospodarowuję się ", myślę ,ze jeszcze mi potrzeba 2-3 dni . Przesympatyczni fizjoterapeuci ( dotyczy to tych z którymi miałam zabiegi) rozpoczęłam je w sobotę . Myślę ze pozostali również będą ok.Wyżywienie ok. Fajna ekipa Zus-ka . Niestety zabiegi mam ustawione przez cały dzień. Ale "pracuję " nad tym aby to zmienić . Pozdrowionka :D
Kleo48
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 29 cze 2017 23:29
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Leśnik Drzewiarz Krynica Zdrój

Post autor: Kleo48 »

Jestem Gogi juz na miejscu i chetnie sie spotkam z Toba. Bede czekac dzis o 18 i jutro o tej samej godz kolo recepcji. Dzis - czerwona bluzka. Jutro nie wiem ;) odezwij sie jak mozesz :P jesli Ci nie pasi termin zaproponuj cos :roll: :serce: :kwiat:
gogi
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 85
Na forum od: 31 maja 2014 07:52
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Leśnik Drzewiarz Krynica Zdrój

Post autor: gogi »

Witam serdecznie :kwiat:

Tak , spotkałysmy się ;) :)

Pozdrawiam :D
gogi
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 85
Na forum od: 31 maja 2014 07:52
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Leśnik Drzewiarz Krynica Zdrój

Post autor: gogi »

Witam :)
Właśnie kończę turnus ZUS. Moje wrażenia :
- ośrodek: może być
-personel same plusy
- kilka razy w ciagu pobytu zmiana ręczników ( jeden duży , drugi mniejszy ) białe dobrej jakości, raz zmiana poscieli
- w pokojach (dla kuracjuszy ZUS) czajniki
- telewizor w pokoju , ale trzeba zapłacić jeżeli chce się ogladać. w pokoju radio.
-na korytarzu deska do prasowania, żelazko do wypozyczenia na recepcji
-wyżywienie bardzo dobre, ładnie podane , urozmaicone.
Zabiegi :
- niestety ale tylko z grupy tych z których korzystam w miesjcu zamieszkania ( laser, krio.prądy , lampy solluks,Q-light, interdyn, diadynamic, magnetronik, na basen chodzi sie do sasiedniego sanatorium,masaż b.dobry w wykonaniu p. Janka , b. dobre gimnastyki zbiorowe i indywidualne prowadzone przez Panie: Monikę , Paulinę, Panów: Łukasza i Tomka.Dziękuję Panie Łukaszu za trepię manualną .
Czy chciałabym kiedyś tu przyjechać ? Zdecydowanie TAK ze względu na bardzo dobrych fizjoterapeutow.

Pozdrawiam :)
kako13
Posty: 1
Na forum od: 06 cze 2019 11:49
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Leśnik Drzewiarz Krynica Zdrój

Post autor: kako13 »

Sanatorium Lesnik Drzewiarz położone jest w pięknym miejscu, Krynica w ogóle jest cudownym miejscem. Podczas mojego pobytu była świetna pogoda i fajni ludzie na turnusie NFZ. Owszem narzekali, ze nie dostali 1os pokoju, ale co sie dziwią skoro nawet nie wysyłali rezerwacji?
Zabiegi w sanatorium robią fachowo, w zależności od tygodnia raz miałam od rana do 11 a następnym miałam od 10 do 15 więc czas na zwiedzanie i wycieczki również się znalazł.
Jedzenie smaczne, porcje odpowiednie- każdy jadł tyle ile chciał. Super ciasta panie kucharki wypiekają.
Pokoje 1-2 osobowe, meble i łóżka na 4 piętrze wymienione- miałam przyjemnośc tam mieszkać, kolejne piętra mają wymienić do końca 2019 roku.
Pokoje małe ale przytulne, piekny widok z okna, panie sprzątajace zawsze dbały o porządek.
Generalnie polecem bardzo i jak będzie się dało to pojade tam znowu :D
ODPOWIEDZ