NFZ pomorski dokąd najczęściej wysyła kuracjuszy?

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Kachurka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 61
Na forum od: 06 lip 2017 20:37
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 0

NFZ pomorski dokąd najczęściej wysyła kuracjuszy?

Post autor: Kachurka »

Proszę o info bo pewnie wielu jest tu stałych kuracjuszy,dokąd wysyła oddz.pomorski?Czy Polanica i Szczawnica jest możliwa??I czy w gdańskim oddziale ktoś z Was korzystał ze zwrotów??Będę wdzięczna za każdą odpowiedz.Nigdy jeszcze nie bylam w sanatorium.Moje marzenie to Polanica i Szczawnica.Bylam dawno temu z małymi córeczkami .Wspomienia ach te wspomnienia...
Awatar użytkownika
pechowa1dziewczyna
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 73
Na forum od: 03 sie 2015 10:40
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 2

Re: NFZ pomorski dokąd najczęściej wysyła kuracjuszy?

Post autor: pechowa1dziewczyna »

W 2013 byłam w Świeradowie Zdroju ,ale baza zabiegowa całkowicie mnie rozczarowała. Teraz czekam juz po weryfikacji (podobno do Lądka ,ale to się okaże). Pozdrawiam .
Kachurka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 61
Na forum od: 06 lip 2017 20:37
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 0

Re: NFZ pomorski dokąd najczęściej wysyła kuracjuszy?

Post autor: Kachurka »

Dziękuję za szybką odpowiedź!Może jeszcze ktoś z pomorskiego napisze gdzie Gdańsk wysyła najczęściej?Chcialabym w tereny gorskie 8-)
krychna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 435
Na forum od: 06 lut 2016 17:01
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: NFZ pomorski dokąd najczęściej wysyła kuracjuszy?

Post autor: krychna »

Kachurka pisze:Dziękuję za szybką odpowiedź!Może jeszcze ktoś z pomorskiego napisze gdzie Gdańsk wysyła najczęściej?Chcialabym w tereny gorskie 8-)
Witam Ciebie :)
Z tego co wiem to NFZpomorski wysyła kuracjuszy do Lądka zdroju, Długopole Zdroj, Ciechocinek, Nałeczów,Połczyna zdrój,Inowrocław :)
Pozdrawiam
Miralek3
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 69
Na forum od: 06 cze 2017 20:56
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: NFZ pomorski dokąd najczęściej wysyła kuracjuszy?

Post autor: Miralek3 »

Witam
Ja byłam w Ustce i w Połczynie a teraz jadę do Cieplic a miałam wskazania nad morze hahaha.
Wiem, że jest też Inowrocław, Ciechocinek i chyba różnie bywa. Pewnie jak napiszesz polanica to dostaniesz Kołobrzeg a może być odwrotnie. Nie wiem wg jakiego klucza to się dzieje. Dla mnie te Cieplce to spadły z nieba, bo bardzo chciałąm jechać w tamte okolice. Już nawet nie przeszkadza mi, że trzeba dochcodzić na zabiegi i posiłki. Z tego co wiem, to jest to bardzo blisko a że mamy lato i w dodatku prognozy na sierpień są rewelacyjne, to nie martwię się tym. Pozdrowienia
danulka67
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 30
Na forum od: 14 sie 2011 11:10
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: NFZ pomorski dokąd najczęściej wysyła kuracjuszy?

Post autor: danulka67 »

Witam bylam 2 razy z NFZ wybierałam góry i je dostawałam, pierwszy raz dostałam Rabkę sanatorium Cegielski mimo ze byl to listopad to wrócilam zadowolona nastepnym razem Duszniki -Zdrój sanatorium Chopin straszne warunki na zabiegi i posiłki dochodziłam do Jana Kazimierza i na tym skończyłam moja przygodę z NFZ i jeżdżę z Zusu dopóki mi dają na astmę.W tym roku jadę po raz 3 do Ciechocinka do kolejowego na przełomie sierpnia i wrzesnia ,wybieram gdzie chce i kiedy chce nie ma z tym problemu w Zusie a NFZ nie wiadomo gdzie trafisz a miałam do wyboru w Zusie na ukl oddechowy Ustroń ,Wysową i Wieniec pozdrawiam
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11637
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: NFZ pomorski dokąd najczęściej wysyła kuracjuszy?

Post autor: Atina »

Także skierowania są realizowane do Krynicy Zdroju i Iwonicza Zdroju jeśli chodzi o góry :)
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11637
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: NFZ pomorski dokąd najczęściej wysyła kuracjuszy?

Post autor: Atina »

Atina pisze:Także skierowania są realizowane do Krynicy Zdroju i Iwonicza Zdroju jeśli chodzi o góry :)
Zapomniałam dodać jeszcze Polanicę ;)
ela-ela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 322
Na forum od: 02 mar 2011 13:30
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: NFZ pomorski dokąd najczęściej wysyła kuracjuszy?

Post autor: ela-ela »

Witam. Jest jeszcze Ustroń 2 razy dostałam i Iwonicz Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: NFZ pomorski dokąd najczęściej wysyła kuracjuszy?

Post autor: sztani »

Nie ma czegoś takiego gdzie wysyła NFZ równie dobrze można dostać Ustroń jak i Ciechocinek łut szczęścia .nawet jeśli lekarz napisze we wniosku góry to nie jest to obligatoryjne dla NFZ. Po szpitalne miałem w Długopole Zdrój . w Gdańsku jest oddział wojewódzki i jak ktoś mieszka w Woj. pomorskim to tylko Gdańsk . Jest jeszcze Delegatura w Słupsku ale wszystkie sprawy sanatoryjne załatwia Gdańsk :)
ODPOWIEDZ