Męski kącik

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4484
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Męski kącik

Post autor: Kleinehexe »

Abstynent666 pisze: 13 lut 2024 12:33 Obiecalem ze juz nie bede pisal w temacie wspolnych wyjazdow ,i pozwolilem sobie na odpowiedz Oplutej Ewiko ,Kruszynki i Klejne w tym meskim temacie.Jestescie hipokytkami tak delikatnie mowiac .Do czasu gdy nie bylo nachalnej promocji par homoseksualnych nic nie mialem do tej orietacji ,ale gdy zaczeli agresywna promocie domaganie sie rownego traktowania bo sa dyskriminowani nabralem do nich dystansu .Szkoda mi tych chorych ludzi (tak to choroba byla do lat 70 dopuki silne lobby homoseksualne ja wykreslilo)Zawszy byli sa i beda ale nie sie z tym nie obnosza i domagaja sie specjalnego traktowania .A WY kobitki (mowie tu o tej trojcy )nie jestescie tolerancyjne jestescie agresywne i pyskate bez empati ,a mnie tu chcecie ustawiac na swoja modle .Bo ja nie moge miec swojch zasad,nie moge miec sympati politycznych ,swojego zdania bo nie jest zbiezne z Waszym,jestescie zalosne ,chcecie byc takie plynace w glownym nurcie takie kul,tredy postepowe ale kiepsko wam to wychodzi .Babcja na prowincji bez szkoly ma bardziej zdrowe rozsadne podejscie do zycia .Niemam ochoty z Wami dalej polemizowac w tym konkretnym temacie .Zdecydowana wiekszosc mysli podobnie ,zyje wsrod ludzi a nie na platwormie parady rownosci.Pozdrawiam .(Biegne po lopatke zeby sie okopac ,zaraz bedzie ostrzal) :lol:(zapomnialem dodac ze to tylko swiadczy o Waszych kompleksach )
To jest dopiero język miłości. :o :shock: Widzę, że szybko się uczysz, wiadomo od kogo. :lol: :lol:
Szkoda, że nie w sferze językowej. Radziłabym czasem zajrzeć do słownika języka polskiego, bo używasz słów, których znaczenia nie znasz i nie rozumiesz. :roll:
Aż mi ciebie żal, bo lista tych, których się tak boisz, że ze strachu powiesił byś ich na drzewie lub wysłał na bezludną wyspę, wciąż rośnie. Teraz okopujesz się przed trzema zakompleksionymi ;) :lol: kobietami. :shock: :lol:
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7822
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Męski kącik

Post autor: darek »

DRODZY MILI

Zakończmy już te dewagacje
WSZYSCY wycofajmy się KROK W TYŁ

ZWADY i KŁOTNIE do niczego nie PROWADZĄ

To ja Pragne WAS WSZYSTKICH PRZEPROSIĆ

Bo to ja WSKAZAŁEM tą nierowność w traktowaniu przyjeżdżajacych kuracjuszy.

Czy musze być gejem ,aby jechać z Przyjacielem razem na wczasy
NIE
Czy mogę z Kolegą być wpokoju 2 osobowym
NO RACZEJ NIE Bo z automatu WSZYSTKICH SAMCÓW WSZUCAJĄ do pokoi 4 czy 3 osobowych

Dla wielu recepcji Meżczyzna to Człowiek 2 Sortu
Pijak Kobieciarz i Ten Ktorego ZAWSZE jest Wina :D

My Faceci Nie zawsze Jesteśmy aż tak Źli
Nieraz nawet mozna z nami porozmawiać
Nieraz zdarza się że co Niektora Pani
  • Potrafi się zakochać i Pojawiaja się te Mrówki w brzuchu


My Mężczyźni walczymy
Walczymy o Równouprawnienie

Ostatnio byłem swiadkiem pewnego hepeningu w pewnej Firmie
i był 1 Plakat -Baner

Żondamy( tak było napisane) Jednakowego czasu przejścia na emeryturę

Prosze WSZYSTKICH dzien przed Walentynkami o ZAKOPANIE Tego toporu i PROSZE o wybaczenie

Przepraszam

Życie naprawdę JEST KRÓTKIE
men_bi
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 138
Na forum od: 18 kwie 2016 13:13
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Męski kącik

Post autor: men_bi »

Popieram Cię Darku w 100'/, 8-), ale nie mrówki tylko motyle... :lol:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20162
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Męski kącik

Post autor: Felice »

Men_bi a może Darek ma mrówki :? :o :lol:
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4484
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Męski kącik

Post autor: Kleinehexe »

Darku, uważam, że nie masz za co przepraszać, bo to nie ty jesteś prowodyrem tej nieszczęsnej wymiany zdań. Owszem, poruszyłeś temat osób homoseksualnych, ale po pierwsze masz prawo wyrażać swoje zdanie, jak każdy, a po drugie nie robiłeś tego w sposób, który by kogoś obrażał.
Masz rację KOCHAJMY SIĘ i nie tylko przy okazji walentynek, a na co dzień. :serce: Niestety, jeśli ktoś nigdy nie zaznał miłości, nawet tej matczynej, to zwyczajnie tego nie potrafi, nie rozumie, nie ogarnia świadomością, a może nawet się tego boi? :shock:
A motylki, czy mrówki, ważne, że odczuwane w brzuszku, są takie zajefajne i uzależniające… :oops: :D
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 680
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Męski kącik

Post autor: Abstynent666 »

Wy mnie oczywiscie nie obrazacie :shock: ,tylko ja to robie .Ty kobieto potrzebujesz ciaglej atencji ,ciagle musisz tu blyszczec ,ciagle musi byc Twoje na wierzchu a to staje sie juz irytujace ,takie slowa o tolerancji i zrozumieniu sa funta klakow warte .Nieznasz mnie a oceniasz jaki to ja nieszczesliwy Ewiko ma watpliwosci co do mojej wiernosc pytam na jakiej podstawie :? Marny czlowiek
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 680
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Męski kącik

Post autor: Abstynent666 »

:| A co do wieszania to nie użyłem takiego sformułowania, więc proszę mi do ust nie wkładać. Ale tak jestem za kara śmierci, w szczególnych przypadkach
Awatar użytkownika
Andrzej1958
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1791
Na forum od: 23 maja 2018 19:18
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Męski kącik

Post autor: Andrzej1958 »

Coś mroczny ten kącik się robi.
Awatar użytkownika
Slawekg
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 123
Na forum od: 11 mar 2017 19:29
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Męski kącik

Post autor: Slawekg »

Cóż, pewnie wzbudzę zdziwienie ale wolę być w pokoju z sympatycznym gejem niż z nie myjącym się dziadem smrodem lub nawiedzonym miłośnikiem guseł. Jadę do Krynicy Morskiej od 14 marca do Albatrosa. Może ktoś jedzie w tym terminie ?
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4484
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Męski kącik

Post autor: Kleinehexe »

Abstynent666 pisze: 14 lut 2024 07:12 Wy mnie oczywiscie nie obrazacie :shock: ,tylko ja to robie .Ty kobieto potrzebujesz ciaglej atencji ,ciagle musisz tu blyszczec ,ciagle musi byc Twoje na wierzchu a to staje sie juz irytujace ,takie slowa o tolerancji i zrozumieniu sa funta klakow warte .Nieznasz mnie a oceniasz jaki to ja nieszczesliwy Ewiko ma watpliwosci co do mojej wiernosc pytam na jakiej podstawie :? Marny czlowiek
O borze iglasty Abstynent666, o co tobie chodzi? :shock: Cóż ja takie strasznego tobie zrobiłam, a może chodzi o to czego nie zrobiłam? ;) :lol:
Tak, uwielbiam się mądrzyć, mieć zawsze rację i stawiać na swoim. Otwarcie się do tego przyznaję. I co z tym zrobisz, jak nic pan nie zrobisz? :P :lol:
Tak, lubię błyszczeć, wieść prym, bo szarą myszką nie byłam, nie jestem i raczej nie będę, a już zwłaszcza z woli jakiegokolwiek faceta ( to tak by trochę na temat było ;) ). Atencji mi nie potrzeba, bo ją mam, więc nie wysyłaj już mi więcej walentynek, bo to obłudne. :oops:
Nie lubię za to jak ktoś wylewa własne frustracje na innych.
Widzę, że temat osób LGBT+, to temat zastępczy, by pod tą przykrywką wylać pomyje na tych, którzy nie przyznali racji TOBIE! 8-)
Nie wiem o jakich słowach Ewiko piszesz, ale to nie ma znaczenia, bo co by nie napisała, to nie masz prawa za czyjeś słowa mnie obarczać winą. To świadczy tylko o twojej desperacji i braku sensownych argumentów w toczącej się dyskusji.
Doradzam wyjście na spacer, przewietrzyć trochę głowę, wyluzować, pooddychać, bo niepokojący jest ten poziom twojej frustracji. :?

Wszystkim życzę przyjemnych, rozkosznych walentynek z osobą takiej płci jaka Was pociąga. :D :serce:
A jeśli ktoś nie ma takiej osoby, to może wybrać się do Narodowego Parku Lubienia Siebie. :D
https://www.facebook.com/share/r/6UXCL3iNDbNZE9G7/
ODPOWIEDZ