ROMANS

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4400
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: ROMANS

Post autor: Kleinehexe »

Nie wiem czy taki dobry to znak. 🤔Woda sodowa mi uderzy do głowy i będę nieznośna, jeszcze bardziej kapryśna i nieposkromiona. :lol: :lol: :lol:
Ale rzeknę tak: mów mi tak jeszcze, kochanie, bo to takie przyjemne, takie wzmacniające i piękne. :serce: :serce:
Odpowiem słowami piosenki
https://youtu.be/11Pdn6HPqo0
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 677
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: ROMANS

Post autor: Abstynent666 »

Kochana moja powoli nasz romans wznosi sie na wyzszy poziom,az sie boje co na to Admin.chyba nas sprowadzi na ziemie do szarej rzeczywistosci,albo da bana na ochloniecie :lol: .Ale badzmy przezorni i zrobimy krok z wyprzedzeniem i przeniesiemy sie za kuluary gdzie bedziemy miec wieksza intymnosc i tym samym zostawimy miejsce dla nastepcow co beda podazali tym krokiem co my Kochana :serce: :serce: :serce: :kwiat: :kwiat: Potwierdz kotku czy dobrze mysle ,bo z mysleniem ostatno nie bardzo .Gdybysmy romansowali tu dalej to juz by musialo byc po 22,a o tej godzinie to my mamy przyjemniejsze sprawy ,coz krew nie woda . :) :lol: :serce: :kwiat:
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4400
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: ROMANS

Post autor: Kleinehexe »

Rzeczywiście ktoś Ci kochany :kwiat: w głowie mąci i jasność myślenia tracisz. ;) :lol: Gdzie by tam Admin się takimi rzeczami miał zajmować, przecież my tu grzeczni wyjątkowo jesteśmy. :P :lol:
Zgodzę się jednak, że czas przenieść się w inne przestrzenie, a tutaj zostawić pole do popisu innym spragnionym uniesień wywołanych potrzebą :serce: i ciała.
Zasiedziałam się tu okropecznie, czas zwolnić stanowisko głównej romansowiczki :oops: , szczególne, że niektórzy się czegoś boją :shock: , a nie na tym mi zależy. Także komu w drogę temu trampki. :D

Abstynent666 :serce: , weź no zapal jakąś świeczkę, bo strasznie ciemno w tych kuluarach. :lol: Poproszę też jakąś o muzyczkę. 8-)

Życzę wszystkim, by Wasze serca zawsze przepełniała miłość. :serce:
https://youtu.be/W_Gibz_LcmY
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 677
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: ROMANS

Post autor: Abstynent666 »

Milo kochana :serce: ze popierasz moj tok myslenia.Tez mysle ze bylismy grzeczni i nie przekraczalismy granicy dobrego smaku,ale do czasu :P .Wtedy pojawilby sie obronca (obronczyni) moralnosci i byla by reprymeda i popsul by nam zabawe.Swieczke zapaalam i biez mnie pod reke i jdziemy w alkowy :lol: .Z tamtad relacji juz nie bedzie :lol: :kwiat: :serce: A romansr bedziemy sledzic i kibicowac.Dziekujemy za piosenke
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

ROMANS

Post autor: Hipokryt »

Jak powiedzieli tak zrobili :serce: :shock:
Przenieśli się z ROMANS-em do świata realnego :?: :lol:
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4400
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: ROMANS

Post autor: Kleinehexe »

My ludzie rzetelni, u nas słowo droższe pieniędzy. 8-) :lol:
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

ROMANS

Post autor: Hipokryt »

... zawsze przypominałem, że są takie rzeczy, które lepiej wykonywać a niekoniecznie tylko pisać o tym :lol:
Do tego również zalicza się... ROMANS :serce: :D
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4400
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: ROMANS

Post autor: Kleinehexe »

Pewnie, że lepiej przeżywać niż tylko o tym pisać, ale przecież jedno drugiego nie wyklucza, jedno drugiemu nie wadzi. Słowa mogą stać się zachętą, inspiracją, początkiem czegoś pięknego :serce:
Kochamy ten szelest skrzydeł motyli wiadomo gdzie ;) , więc nie bójmy się po to sięgać, nawet jeśli później okaże się, że jednak nie o to, nie o to. :D
Grzegorz1971
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 10 lis 2022 19:35
Oddział NFZ: Podkarpacki

Re: ROMANS

Post autor: Grzegorz1971 »

Każdy z nas tak naprawdę podświadomie tęskni za prawdziwym uczuciem , takim o którym słyszymy, czytamy , oglądamy. O miłości , szaleństwie o wariactwie pomimo ze lata już dojrzałe. To wszystko zależy wyłącznie od nas a pobyt w sanatorium sprzyja temu jak żadne inne miejsce …😊 Nie bójmy sie na ten czas ( 21 dni 😊) poddać swoim marzeniom, fantazjom. Otwórzmy sie na nowe bo … nikt nie przeżyje życia za nas … mam taka myśl …” to co zobaczę, przeżyje, doznam , zjem i wypije to moje , nikt mi tego nie obierze …”
A teraz do rzeczy …Busko- Zdrój 2021 rok. Pobyt zaczął sie standardowo .. nowe znajomosci , tance , drinki , wspólne wieczory w towarzystwie . Wśród tylu kobiet zobaczyłem jedna …blondynka , uśmiechnięta , piękna sukienka … niby taka jak większość a jednak nie .. coś drgnęło w sercu , pierwszy taniec, pierwsza rozmowa i … wiedziałem już ze moje życie nigdy już nie będzie takie same …. Miałem racje .. zmieniło sie całkowicie .. dziś wiem ze czasami trzeba iść za głosem serca , za impulsem …
AnnaN
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 101
Na forum od: 28 lut 2012 19:10
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 5

Re: ROMANS

Post autor: AnnaN »

Grzegorz....piszesz jak poeta, można się rozmarzyć....hmmm, ale ta blondynka to nie ja 😂
ODPOWIEDZ