ROMANS

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Grzegorz1971
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 10 lis 2022 19:35
Oddział NFZ: Podkarpacki

Re: ROMANS

Post autor: Grzegorz1971 »

Andrzeju… jak coś nie bardzo mi wyjdzie z tym wyłącznikiem .. zawsze mogę zewrzeć na sztywno 🫣😊😊😊
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4397
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: ROMANS

Post autor: Kleinehexe »

Grzegorz1971 pisze: 11 lis 2022 20:55 Każdy z nas tak naprawdę podświadomie tęskni za prawdziwym uczuciem , takim o którym słyszymy, czytamy , oglądamy. O miłości , szaleństwie o wariactwie pomimo ze lata już dojrzałe. To wszystko zależy wyłącznie od nas a pobyt w sanatorium sprzyja temu jak żadne inne miejsce …😊 Nie bójmy sie na ten czas ( 21 dni 😊) poddać swoim marzeniom, fantazjom. Otwórzmy sie na nowe bo … nikt nie przeżyje życia za nas … mam taka myśl …” to co zobaczę, przeżyje, doznam , zjem i wypije to moje , nikt mi tego nie obierze …”
A teraz do rzeczy …Busko- Zdrój 2021 rok. Pobyt zaczął sie standardowo .. nowe znajomosci , tance , drinki , wspólne wieczory w towarzystwie . Wśród tylu kobiet zobaczyłem jedna …blondynka , uśmiechnięta , piękna sukienka … niby taka jak większość a jednak nie .. coś drgnęło w sercu , pierwszy taniec, pierwsza rozmowa i … wiedziałem już ze moje życie nigdy już nie będzie takie same …. Miałem racje .. zmieniło sie całkowicie .. dziś wiem ze czasami trzeba iść za głosem serca , za impulsem …
Grzegorz 1971👍 dokładnie tak, myślę podobnie. Dodam tylko od siebie, by nie kalkulować, nie oczekiwać, a tylko doświadczać, odrzucając sztywne przekonania.

W maju 2018 r. byłam taką blondynką i mimo, że nie jest to opowieść z happy endem, a raczej, jak ktoś w tej przestrzeni nazwał, melodramat ;) , to jestem wdzięczna, że dane mi było doświadczyć tak pięknych chwil w życiu, które zostaną na zawsze i na wieczność głęboko we mnie, i nic, i nikt tego nie zmieni. 🥰
Grzegorz1971
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 10 lis 2022 19:35
Oddział NFZ: Podkarpacki

Re: ROMANS

Post autor: Grzegorz1971 »

Bardzo się cieszę ze jest tu ktoś kto doświadczył podobnych przeżyć jak ja…. Może inne zakończenie lecz myśle ze przeżyte chwile są niezapomniane i tak jak napisałaś zostaną w nas na zawsze . Chciałbym aby nasze historie były może….. inspiracją dla innych ze naprawdę warto otworzyć sie i wierzyć ze nigdy nie jest za późno na miłość a zawsze za wcześnie na samotność …😊
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4397
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: ROMANS

Post autor: Kleinehexe »

Pozwolę sobie odpowiedzieć cytując słowa Tego, który na zawsze pozostanie w moim :serce:
"Błądząc w życiu, potykając się o niemożność, warto marzyć, bo pragnienia potrafią zachwycić. Napełnić czarę uczuciem, a wówczas łyk potrafi odurzyć, granice przestają istnieć, a obietnica tęsknoty życia staje się rzeczywistością. Spełniło się, bo jesteś."
J. K. :kwiat:
Niech będą te słowa inspiracją. :D
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

ROMANS

Post autor: Hipokryt »

Tu nie ma co marzyć i słuchać głosu poetów :roll:
Trzeba ostro działać i brać się za obiekt pożądania aby skutecznie realizować ROMANS :lol:
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24964
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: ROMANS

Post autor: Sloneczko »

Jak tak mówisz Hipokryt, to może podaj kilka wskazówek dotyczących
ostrego działania i brania się za ten obiekt pożądania :D
Chętnie posłucham i może "zaostrzę" wtedy swoje działania ;)
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4397
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: ROMANS

Post autor: Kleinehexe »

Popieram sugestię Słoneczka, konkrety proszę, to się może czegoś nauczę, bo moje działania chyba są zbyt ostre ;) :lol:, bo mi obiekty przepadają. :o ;) :lol:
Awatar użytkownika
ZbigniewMax
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 557
Na forum od: 10 maja 2022 09:24
Oddział NFZ: Małopolski

Re: ROMANS

Post autor: ZbigniewMax »

Mężczyźni lubią delikatne kobiety :)
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4397
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: ROMANS

Post autor: Kleinehexe »

Może tak być.🤔 Dobijam ich zbyt dużą pewnością siebie :?: :lol:
Awatar użytkownika
ZbigniewMax
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 557
Na forum od: 10 maja 2022 09:24
Oddział NFZ: Małopolski

Re: ROMANS

Post autor: ZbigniewMax »

nie wiem,nie znam Cię,jak bym się spotkał z Tobą 1 raz to bym wiedział w czym problem :)
ODPOWIEDZ