ROMANS

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
ZAGUBIONY
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1906
Na forum od: 27 mar 2022 15:30
Oddział NFZ: Śląski

Re: ROMANS

Post autor: ZAGUBIONY »

Moje kochanie na balu samic to ja życzę wszystkim Romansowiczom tym legalnym i ukrytym radości z bycia razem a po :oops: kolorowego lulu :D :serce: https://www.youtube.com/watch?v=fygkjJr ... a22bluesky :serce: :serce: :serce:
ZAGUBIONY
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1906
Na forum od: 27 mar 2022 15:30
Oddział NFZ: Śląski

Re: ROMANS

Post autor: ZAGUBIONY »

Witajcie no i sypie się nam romansidło aktorki miast grać balują do białego rana , nie przychodzą na próby ale po tantiemy to łapki wystawiają :lol: :lol: no dobra żarcik była planowana balanga , jak dojdziemy do siebie znów się będzie działo i tu i tam no zwłaszcza tam :lol: :lol: . Miłej soboty kochani widzowie buziole :serce: :kwiat:
Genever
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 363
Na forum od: 31 maja 2022 06:44

Re: ROMANS

Post autor: Genever »

Chciałam powiedzieć, że jesteście strasznie fajni. Czasami sobie poczytam i już mi weselej .
Pisać tak nie umiem, zatem stanę od czasu do czasu jako widz. :serce:
ZAGUBIONY
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1906
Na forum od: 27 mar 2022 15:30
Oddział NFZ: Śląski

Re: ROMANS

Post autor: ZAGUBIONY »

Dziękuję w swoim imieniu jak i mojej czasem wredniuch Heksuni oraz całej romantycznej redakcji te słowa to miodek na nasze skołatane i rozdarte przez los :serce: . Dla Ciebie buziaki :kwiat: i https://www.youtube.com/watch?v=AB0ogv_DM9g , trzymaj się Genewer ciepło i poręczy zdróweczka , uśmiechu i pogody w :serce: . Zaglądaj tu do nas , pisz że jesteś i śmiej aż inni zaczną się śmiać bo on jest darmowym lekarstwem dla ciała i duszy , pomaga nam pokonać przeciwności losu i pozwala poznać kogoś nie tylko do przytulania ;) :serce: :serce: :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Genever
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 363
Na forum od: 31 maja 2022 06:44

Re: ROMANS

Post autor: Genever »

Oj to prawda. Mało mam ostatnio okazji do śmiechu. A poręcz zawsze wskazana :lol:
Ostatnio zmieniony 25 cze 2022 11:12 przez Genever, łącznie zmieniany 1 raz.
ZAGUBIONY
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1906
Na forum od: 27 mar 2022 15:30
Oddział NFZ: Śląski

Re: ROMANS

Post autor: ZAGUBIONY »

Kochani nie tylko w stronę słońca ale naprzeciw ukochanej , ukochanego , iść jak naj dłużej razem , trzymając się za ręce https://www.youtube.com/watch?v=aWQz6lrZ3Pw ot kochajmy się :oops: :D :serce: :serce:
ZAGUBIONY
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1906
Na forum od: 27 mar 2022 15:30
Oddział NFZ: Śląski

Re: ROMANS

Post autor: ZAGUBIONY »

Genever pisze: 25 cze 2022 11:08 Oj to prawda. Mało mam ostatnio ojazjii do śmiechu. A poręcz zawsze wskazana :lol:
No to wpadaj zawsze my dla was nawet talerzami porzucamy :lol: , rozwalimy nowo zakupione kryształy :lol: :lol: , to wszystko dla was :serce: :serce:
Genever
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 363
Na forum od: 31 maja 2022 06:44

Re: ROMANS

Post autor: Genever »

Kryształy wracają do łask. Ale jak się poznamy lepiej to załatwię coś do efektownej rozpierduchy :lol:
ZAGUBIONY
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1906
Na forum od: 27 mar 2022 15:30
Oddział NFZ: Śląski

Re: ROMANS

Post autor: ZAGUBIONY »

Superrrrr bo nam się już kończą za chwilę będziemy jeść z 1 gara :lol: :lol:
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4394
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: ROMANS

Post autor: Kleinehexe »

Musisz tak głośno krzyczeć i tupać jak chodzisz :?: :roll: ;) :lol:
ODPOWIEDZ