Truskawiec/Ukraina/

Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20088
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Truskawiec/Ukraina/

Post autor: Felice »

Wieniu fajnie to opisałaś. Byłaś w Dniepro Beskid,czy Elite Dniepro? Wiem że to ten sam budynek,ale standardy różne. Coś więcej może w tej kwestii?
U nas działa biuro Bezkresy i ma ofertę na wiele obiektów.
Trochę zainteresowałam się wyjazdem dzięki Twojemu wpisowi. Dzięki :kwiat:
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1236
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: Truskawiec/Ukraina/

Post autor: Samosia »

Witajcie.....a może ktoś wie jakie biuro organizuje takie wyjazdy ze śląska np.z Katowic :?: :?: :?:
forumowicz

Re: Truskawiec/Ukraina/

Post autor: forumowicz »

Dziękuję Wieniu :kwiat: zapoznałam się z propozycjami BP Trawel w Poznaniu, mają ofertę do Elite Dniepro w Truskawcu ,oferta do rozważenia :D Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Wienia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3139
Na forum od: 01 lis 2015 16:00
Staż sanatoryjny: 5

Re: Truskawiec/Ukraina/

Post autor: Wienia »

Dziewczyny ja byam w Elite Dniepro.Felice masz racje to ten sam ośrodek tylko wydzielone piętra 7 i 8 należy do Elite Dniepro.Trudno mi powiedzieć jakie różnice,na pewno w zakwaterowaniu żadne,być może w wyżywieniu,bo my mieliśmy szwedzki stół a ogólna stołówka była gdzie indziej.Zabiegi były takie same.Można było u lekarza prosić na co komu zależalo i chętnie przydzielał.Reszta bardzo duźo osób korzystało dodatkowo prywatnie bo ceny nie to co u nas.Kobiety też korzystały z fryzjera kosmetyczki rożne masaże bo ceny niskie.Jest poza domem i piszę ze smartwona wiec pomylki sorki. ;)
forumowicz

Re: Truskawiec/Ukraina/

Post autor: forumowicz »

Różnica bardzo duża we wszystkim!co zresztą widać po cenie, listopad to faktycznie tanio, zobaczcie ceny w lipcu,dwa razy droższe,to samo jedzenie, zabiegi i pokoje
forumowicz

Re: Truskawiec/Ukraina/

Post autor: forumowicz »

Wiśnia ładnie opisała,ja nie mam zwyczaju dawac zarobić biurom turystycznym, napiszę ile kosztuje pobyt porównywalny prywatnie samemu jadąc,można zarezerwować przez internet w lipcu,czyli sezonie wysokim, oczywiście zalezy od kursu hrywny,pokój jednoosobowy Beskyd,bliźniak Dnipro,z wyżywieniem szwedzki stół,kilkoma zabiegami,9 noclegów tak jak przez biuro 900 zł,dojazd prywatnie pociąg+bus, przejście przsz granicę bez czekania, około 130 zł w dwie strony z Krakowa,wg moich obliczeń wyjazd z biurem jest dwa razy droższy! Nawet na wycieczkach zarabiają 100%a sanatorium Karpaty to ceny odjazdowe ,polecamTruskavets
forumowicz

Re: Truskawiec/Ukraina/

Post autor: forumowicz »

Wienia nie wiśnia, przepraszam automat tak napisał :D
forumowicz

Re: Truskawiec/Ukraina/

Post autor: forumowicz »

Co tam na Ukrainie?jedziemy?
Gość

Re: Truskawiec/Ukraina/

Post autor: Gość »

To prawie wszystko prawda co napisała Wienia bo drogi są już takie same jak w Polsce, ja tylko dodam co by nie bac się jeździć własnym autem wówczas nie trzeba jechać przez Lwów tylko bezpośrednio do Truskawca przez Sambor i Drochobycz. Zaleta swojego auta jest taka że można pojechać sobie do przepięknej miejscowości Schodnica to tylko 20 km od Truskawca jadąc przez Borysław. W Schodnicy źródeł jest chyba ze 20 a leczył sie tam sam Jurij Andropow i nawet jest woda nazwana jego nazwiskiem. Pozdrawiam Janusz
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7119
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Truskawiec & Schodnica...

Post autor: jacky6 »


Przymierzałem się do obydwu miejscowości.
Dwa lata temu wygrał Morszyn ale teraz czytając te opisy - jestem mocno zmotywowany jechać:
- przez Ustrzyki i Sambor,
- lokować się w Schodnicy z opcją wycieczkową do Truskawca lub na odwyrtkę ...
Truskawca wycieczkowo posmakowałem, po Schodnicy mapkami googla ( Wiev Street ) pospacerowałem.

:mrgreen: :ugeek:

ODPOWIEDZ