Ciechocinek podobno miasto seksu i zabawy

Okiem kuracjusza.
Awatar użytkownika
Optymista
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 71
Na forum od: 12 paź 2017 10:27
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Ciechocinek podobno miasto seksu i zabawy

Post autor: Optymista »

Kuracjuszem w Ciechocinku nie byłem , ale mieszkam 20 km od Ciechocinka . Z jednej strony miejsce niedzielnych wypadów dla Torunia , Włocławka i Bydgoszczy z drugiej WIELKI przemysł Uzdrowiskowy . Biorąc pod uwagę wiele róznych doświadczeń - znajomość Ciechocinka od strony turystycznej , sąsiedzkiej , zawodowej ( wykonywałem i wykonuję usługi dla obiektów sanatoryjno-leczniczych) oraz moje doświadzczenia jako kuracjasza z iinych miejscowości uzdrowiskowych - POTWIERDZAM CIECHOCINEK MIEJSCEM SEKSU I ZABAWY .
Awatar użytkownika
+alicja+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 6817
Na forum od: 10 sty 2015 00:03
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Ciechocinek podobno miasto seksu i zabawy

Post autor: +alicja+ »

POTWIERDZAM CIECHOCINEK MIEJSCEM SEKSU I ZABAWY .

wiem,że to temat z kategorii "wielka podpucha" :roll:

ale powiem tak:
Ciechocinek i seks... :roll: toś mnie rozśmieszył :roll: i faktycznie musisz być optymistą, jak Twój nick :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Optymista
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 71
Na forum od: 12 paź 2017 10:27
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Ciechocinek podobno miasto seksu i zabawy

Post autor: Optymista »

+alicja+ pisze: 30 lis 2017 12:58
POTWIERDZAM CIECHOCINEK MIEJSCEM SEKSU I ZABAWY .

wiem,że to temat z kategorii "wielka podpucha" :roll:

ale powiem tak:
Ciechocinek i seks... :roll: toś mnie rozśmieszył :roll: i faktycznie musisz być optymistą, jak Twój nick :lol: :lol: :lol:
Jakieś 30 lat temu kiedy byłem młodzieńcem ( a były to czasy kiedy tamat seksu był raczej TABU ) chłopaki z Torunia jeździli na tzw Kuracjuszki , dziś kiedy seks jest wszechobecny - nadal jeżdża młode chłopaki , romansują kuracjusze nikt się nie kryje a hasło "tydzień mija a ja niczyja" jest ogromną siłą napędową
Awatar użytkownika
+alicja+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 6817
Na forum od: 10 sty 2015 00:03
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Ciechocinek podobno miasto seksu i zabawy

Post autor: +alicja+ »

"młode chłopaki i kuracjuszki", to Cię, Optymisto ,życie pokarało... :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Optymista
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 71
Na forum od: 12 paź 2017 10:27
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Ciechocinek podobno miasto seksu i zabawy

Post autor: Optymista »

+alicja+ pisze: 30 lis 2017 13:58 "młode chłopaki i kuracjuszki", to Cię, Optymisto ,życie pokarało... :lol: :lol: :lol:

Mnie za nic nie pokarało , ale jestem dobrym obserwatorem . Życie niedaleko kurortu ( podobnie jak np przy granicy ) , stwarza różne możliwości . A jak wiadomo jeżeli są możliwości jest popyt jest podaż prawa rynku (ŻYCIE NIE LUBI PUSTKI) . Mówiąc brutalnie "męskie dziwki" - funkcjonują w kawiarniach na tańcach i wszedzie gdzie są klientki . tO JEST SPOSÓB NA ŻYCIE DLA NIEROBÓW

A sanatoria to nie tylko turnusy NFZ , ZUS jest jeszce pełno komercyjnych klientów
Awatar użytkownika
+alicja+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 6817
Na forum od: 10 sty 2015 00:03
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Ciechocinek podobno miasto seksu i zabawy

Post autor: +alicja+ »

takie zjawiska wszędzie się obserwuje :roll:
i każdy bierze z życia, co potrzebuje i chce... :roll: a chcącemu nie dzieje się krzywda :lol:
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24937
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Ciechocinek podobno miasto seksu i zabawy

Post autor: Sloneczko »

Optymista pisze: 30 lis 2017 12:36 ...............POTWIERDZAM CIECHOCINEK MIEJSCEM SEKSU I ZABAWY .
Kurczę muszę tam jak najszybciej pojechać :lol:
W Ciechocinku jeszcze nie byłam :twisted:
Awatar użytkownika
Optymista
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 71
Na forum od: 12 paź 2017 10:27
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Ciechocinek podobno miasto seksu i zabawy

Post autor: Optymista »

Sloneczko pisze: 30 lis 2017 19:38
Optymista pisze: 30 lis 2017 12:36 ...............POTWIERDZAM CIECHOCINEK MIEJSCEM SEKSU I ZABAWY .
Kurczę muszę tam jak najszybciej pojechać :lol:
W Ciechocinku jeszcze nie byłam :twisted:
Zapraszam serdecznie bo Ciechocinek jest naprawdę piękny , a Toruń tuż za miedzą jeszcze piękniejszy .
Anton
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 02 kwie 2015 11:55
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Ciechocinek - czasem aż obleśnie

Post autor: Anton »

Jestem strasznie zniesmaczony tym co tutaj widzę i słyszę.
Dochodzę do wniosku, że dewocyjna starość jest całkiem miła i dostojna w porównaniu z tym kopulodromem, który ma tutaj miejsce. I niestety nie są to pojedyncze przypadki, ale uznany sposób bycia sporej części kuracjuszy.
I to ma być leczenie ???
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7780
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Ciechocinek podobno miasto seksu i zabawy

Post autor: darek »

Optymista pisze: 30 lis 2017 12:36 Kuracjuszem w Ciechocinku nie byłem , ale mieszkam 20 km od Ciechocinka . Z jednej strony miejsce niedzielnych wypadów dla Torunia , Włocławka i Bydgoszczy z drugiej WIELKI przemysł Uzdrowiskowy . Biorąc pod uwagę wiele róznych doświadczeń - znajomość Ciechocinka od strony turystycznej , sąsiedzkiej , zawodowej ( wykonywałem i wykonuję usługi dla obiektów sanatoryjno-leczniczych) oraz moje doświadzczenia jako kuracjasza z iinych miejscowości uzdrowiskowych - POTWIERDZAM CIECHOCINEK MIEJSCEM SEKSU I ZABAWY .
..Smutne ,ale PRAWDZIWE
W roku 2014 prowadziłem wraz z Kolegą nabór do pracy.
Pracuję w firmie usługowej.
Potrzebne były Panie do sprzątania oraz 2 Panów jako serwis techniczny -tzw złote rączki
Wymagania niezbyt wysokie do reszty kraju

Pierwszy nabór ..Zero Panów choć wg statystyk dość wysokie bezrobocie.
Udałem się wraz z dokumentami do Urzędu Pracy.
Na kolejne Spotkanie przychodzi 4 Panów w wieku około 35-40 lat Teoretycznie Pracownicy właściwi

Czy wiecie po Co przyszli ???
po potwierdzenie ,że nie nadają się do Pracy !!!!!!!!!!!!

Jeden z Nich chyba Główno dowodzący Stwierdził .. Siostra Pracuje na Kuchni Matka ma emeryturę a Ja dziennie wyciągnę minimum 100 a i nieraz jeszcze więcej a Jak Trafi się potrzebująca to i jeszcze Ubierze .

Tak wieczorem byłem w pewnej Kawiarni z tańcami i Był Ten Gentelment w Towarzystwie troszkę starszej Pani.

Oczywiście w konsekwencji dzięki Protekcji Pań sprzątających znalazł się Pan ,który był Bardzo Dobrym tzn Jest Fachowcem.

A owym z posredniaka list nie podbiłem
Może zawiść ,że Oni umieją Sobie radzić ....................
ODPOWIEDZ