Inowrocław Sanatorium Przy Tężni

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
kmz44
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 213
Na forum od: 11 mar 2017 20:09
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Inowrocław Sanatorium Przy Tężni

Post autor: kmz44 »

Wróciłam z tego sanatorium i moja ocena jest taka, że jest to najlepsze sanatorium w Inowrocławiu pod każdym względem :D
forumowicz

Re: Inowrocław Sanatorium Przy Tężni

Post autor: forumowicz »

To super, ale może troszkę szerzej :)
forumowicz

Re: Inowrocław Sanatorium Przy Tężni

Post autor: forumowicz »

Bo jest najlepsze 8-)
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11569
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Inowrocław Sanatorium Przy Tężni

Post autor: Atina »

Sanatorium "Przy Tężni "jest na bardzo wysokim poziomie począwszy od zabiegów kończąc na wyżywieniu :)
W ubiegłym roku spędziłam tam 28 dni na rehabilitacji.Nie będę rozpisywać się na ten temat ,ponieważ spełnia wszystkie nasze potrzeby sanatoryjne:)
Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę do mnie napisać na wszystkie pytania postaram się odpowiedzieć :)
Pozdrawiam przyszłych kuracjuszy w tym obiekcie :kwiat:
kmz44
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 213
Na forum od: 11 mar 2017 20:09
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Inowrocław Sanatorium Przy Tężni

Post autor: kmz44 »

Pochwaliłam sanatorium to jeszcze chcę dodać że Tęznie w Inowrocławiu są ładniejsze niż w Ciechocinku :D
Awatar użytkownika
basiat
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11042
Na forum od: 27 kwie 2014 17:00
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Inowrocław Sanatorium Przy Tężni

Post autor: basiat »

I dalej tak naprawdę nie wiadomo nic o tym sanatorium :evil:
Awatar użytkownika
Narewka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 931
Na forum od: 19 wrz 2011 19:31
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 33

Re: Inowrocław Sanatorium Przy Tężni

Post autor: Narewka »

Wiadomo,wiadomo,bo było już tu mnóstwo informacji na temat tego sanatorium.Byłam tam 6 razy i też opisywałam.Jest rzeczywiście najlepsze.
kmz44
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 213
Na forum od: 11 mar 2017 20:09
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Inowrocław Sanatorium Przy Tężni

Post autor: kmz44 »

Plusy tego sanatorium to że bliziutko do tężni ładne pokoje wyposażone w telewizor, radio, lodówka, czajnik, suszarka na pranie, którą można wystawić na balkon lub suszyć w pokoju / trzeba dodać że nie wszystkie pokoje mają balkony, ja miałam/ na balkonie stolik i dwa fotele ratanowe, jest pralnia i suszarnia gdzie można coś wyprać i wysuszyć, piękna kawiarnia gdzie codziennie grają, sala komputerowa z dostępem do 3 komputerów,sala multimedialna gdzie często są występy różnych miejscowych inie tylko zespołów i piosenkarzy / za darmo/ w poniedziałki i czwartki wyświetlają filmy, są wycieczki do Gniezna, Lichenia, Torunia i wiele innych, jest mała tężnia w dziale zabiegowym gdzie można posiedzieć między zabiegami,Wi-Fi dostępne w pokojach, dobre zabiegi oprócz zawijań borowinowych i siarki, basen, dobre jedzenie i cały budynek w kwiatach :D
Awatar użytkownika
basiat
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11042
Na forum od: 27 kwie 2014 17:00
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Inowrocław Sanatorium Przy Tężni

Post autor: basiat »

Dziękuję kmz44 :kwiat: :kwiat:

Czasem niektórym jest tak ciężko podzielić sie wiadomościami :shock: :shock:
A jeśli nawet trzeba napisać coś drugi/trzeci raz, to chyba nic nikogo nie kosztuje, a innym może ułatwić podjęcie decyzji.
Sama parę razy pisałam o tym samym sanatorium.Korona mi z głowy nie spadła, a cieszyłam się, że wielu kuracjuszom pomogłam :D
Dzielmy się swoimi spostrzeżeniami. Są cenne.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
maria 71
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 185
Na forum od: 19 kwie 2016 10:41
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Inowrocław Sanatorium Przy Tężni

Post autor: maria 71 »

Dodam jeszcze, że teren wokół budynku pięknie zagospodarowany i cudowny taras na dachu. :kwiat:
ODPOWIEDZ