Inowrocław Sanatorium Przy Tężni

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
cin33
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 51
Na forum od: 28 mar 2022 14:43
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Inowrocław Sanatorium Przy Tężni

Post autor: cin33 »

alaxa pisze: 13 maja 2022 11:44 Dziękuję Cin za gratulacje i wszystkie informacje z tego sanatorium, są bardzo przydatne :kwiat: :kwiat: :kwiat: a jeżeli znalazłbyś chwilkę to byłabym wdzięczna za podpowiedź... które pokoje są najfajniejsze. Marzy mi się pokój z balkonem, ale nie wiem czy dużo jest takich pokoi i czy są jakieś szanse na zdobycie takowego. Jeszcze raz dziękuję i serdecznie pozdrawiam :D :kwiat: :serce:
Są pokoje z balkonami, większość dla klientów komercyjnych, ale mieszkały w nich też osoby skierowane przez nfz. Jedna pani, na moje zdziwienie, że jest na fundusz i ma pokój z balkonem powiedziała, że dzwoniła wcześniej i zarezerwowała pokój, natomiast ja kiedy dzwoniłem zarezerwować parking, na pytanie czy można zarezerwować pokój usłyszałem: osoby z nfz nie mogą rezerwować... więc może to zależy która pani z recepcji odbierze lub jaki ma humor? Spróbuj, zadzwoń, może trafisz :)
alaxa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 248
Na forum od: 21 cze 2016 09:35
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Inowrocław Sanatorium Przy Tężni

Post autor: alaxa »

Bardzo dziękuję, każda dobra rada na wagę złota, spróbuję i ja zadzwonić, może trafię na dobry humor i uda się coś wskórać 😊👍, życzę miłego dnia. Pozdrawiam 😊😊 :kwiat: :kwiat: :kwiat:
alaxa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 248
Na forum od: 21 cze 2016 09:35
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Inowrocław Sanatorium Przy Tężni

Post autor: alaxa »

i ja dzwoniąc z zapytaniem, czy można zarezerwować pokój...usłyszałam, że nie ma rezerwacji pokojów, nawet dzień wcześniej nie można przyjechać, bo rano wyjeżdżają kuracjusze z bieżącego turnusu, a popołudniu zakwaterowują nowych. Nie wiem, jak oni to ogarniają ...ale taką informację otrzymałam w recepcji. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i do miłego :serce: :kwiat: :kwiat: :kwiat:
cin33
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 51
Na forum od: 28 mar 2022 14:43
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Inowrocław Sanatorium Przy Tężni

Post autor: cin33 »

Czyli tak samo jak w moim przypadku. Zgadza się rano po śniadaniu ja wyjeżdżałem a przy recepcji stał już tłumek nowych kuracjuszy. Ale idzie im bardzo sprawnie. Do pielęgniarki czekałem z 15 minut, do lekarza prawie wcale (pierwsza wizyta umówiona na konkretną godzinę). Może na miejscu się uda i dostaniesz pokój z balkonem. Ważniejszy dobry współlokator, ja trafiłem na dobrego, a on na wspaniałego współlokatora ;)
alaxa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 248
Na forum od: 21 cze 2016 09:35
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Inowrocław Sanatorium Przy Tężni

Post autor: alaxa »

Otóż to Cin...mają ludzie szczęście trafiając na takiego współlokatora jak Ty...więc i ja jestem dobrej myśli 😊👍😉 Pozdrawiam cieplutko, do miłego :kwiat: :kwiat: :kwiat:
jeni42
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 684
Na forum od: 28 gru 2013 10:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Inowrocław Sanatorium Przy Tężni

Post autor: jeni42 »

Hej Drodzy, możecie napisać jak wygląda sytuacja z trójkami ? Wybieramy się we trzy z koleżankami i chcemy wziąć trójkę. Czy są to pokoje w miarę przestronne,czy raczej klitki z małą łazienką. Pozdrawiam Jasia :) czy
cin33
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 51
Na forum od: 28 mar 2022 14:43
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Inowrocław Sanatorium Przy Tężni

Post autor: cin33 »

Trójki są, ale jak wyglądają to kurcze nie pomogę. Nie miałam okazji być w trójce. Dwójka w której byłem nie była za duża, łazienka też niewielka. Mi tam wystarczała.
jeni42
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 684
Na forum od: 28 gru 2013 10:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Inowrocław Sanatorium Przy Tężni

Post autor: jeni42 »

Ok, dziękuję bardzo i życzę Szczęśliwego Nowego Roku :)
alaxa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 248
Na forum od: 21 cze 2016 09:35
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Inowrocław Sanatorium Przy Tężni

Post autor: alaxa »

Witaj Jeni42, nie wiem czy to jeszcze aktualna dla Ciebie informacja, z tego co mi wiadome było trójki były w segmencie C i były to pokoje bez balkonów. nie byłam w tamtych pokojach,wiem, że przechodziło się do nich przez korytarz bazy zabiegowej, dla mnie byłoby to niezbyt komfortowe, ale ja akurat nie miałam problemu z chodzeniem, więc piszę ze swojego punktu widzenia, bo dla osób mających problem z chodzeniem jest to ten plus, że bliziutko na zabiegi. A przy okazji...opisując mój pobyt... mieszkałam w segmencie A, czyli w tym segmencie, gdzie na dole jest jadalnia, a ciut niżej kawiarnia, z wieczorkami tanecznymi. pokoje po remoncie, bardzo duże , z dwoma balkonami, ładne nowe meble, duża wygodna łazienka, każdy pokój miał suszarkę na pranie, lodówkę, czajnik, filiżanki na kawę, szklaneczki i sztućce. Sprzątane co drugi dzień. Wymiana ręczników 2 razy w turnusie, ja poprosiłam po tygodniu i nie było problemu. Nie wiem, czy można było wypożyczyć szlafrok, ja miałam swój, moim zdaniem potrzebny, bo kto miał, to chodził w szlafroku na basen i było wygodniej. Zabiegi też bardzo dobre, lekarz dość przychylny na sugestie. Wyzywienie...często opisywane, ale potwierdzam, że dobre. Pobyt bardzo udany i z góry gratuluję każdemu, kto będzie miał szczęście tam być. Pozdrawiam :D :kwiat: :kwiat: :kwiat:
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Inowrocław Sanatorium Przy Tężni

Post autor: ewiko »

alaxa , dziękuję za wystawioną opinę :kwiat: zapewne, czy to mi , czy innym forumowiczom będzie pomocna , pozdrawiam :kwiat:
ODPOWIEDZ