Inowrocław Sanatorium Przy Tężni

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Inowrocław Sanatorium Przy Tężni

Post autor: GIENIA »

Serdeczne dzięki za opis ośrodka którego nie znam , ale może kiedyś mi się przyda :)
cin33
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 51
Na forum od: 28 mar 2022 14:43
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Inowrocław Sanatorium Przy Tężni

Post autor: cin33 »

Przypomniała mi się jeszcze kwestia parkingu. Ktoś tu na forum pisał, że koniecznie trzeba wcześniej zarezerwować parking w sanatorium, bo nigdzie nie ma miejsc. Ja zarezerwowałem i.....trochę szkoda tych 120 zł, bo z okna widzę parking na tyłach budynku za płotem sanatorium i wolne miejsca się trafiają, ok 100 może 150 metrów od sanatorium jest parking przy kortach tenisowych, tam ilekroć nie przechodzę widzę wolne miejsca, więc to kwestia do przemyślenia. Ale jak komuś auto jest drogocenne lub nie lubi szukać miejsca czy przejść się kawałek z auta, polecam monitorowany parking na terenie sanatorium (konieczna wcześniejsza rejestracja telefoniczna).
alaxa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 248
Na forum od: 21 cze 2016 09:35
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Inowrocław Sanatorium Przy Tężni

Post autor: alaxa »

Wielkie dzięki Cin za relacje z tego sanatorium, na pewno komuś się przydadzą, może nawet i mi, bo nie ukrywam, że Inowrocław ...po kotlinie kłodzkiej, jest jednym z tych miejsc które chętnie bym odwiedziła i zwiedziła jego okolice. Na dziś mam nr 760, więc moje losy niebawem się rozstrzygną. Serdecznie pozdrawiam. Życzę fajnej pogody i miłego pobytu :kwiat: :kwiat: :kwiat:
cin33
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 51
Na forum od: 28 mar 2022 14:43
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Inowrocław Sanatorium Przy Tężni

Post autor: cin33 »

Spoko. Po to właśnie jest to forum. Pogoda była piękna przez 20 dni zero deszczu a temperatura rzadko spadała poniżej 20 st. Okolice ciekawe, szczególnie Toruń do którego jest bdb połączenie pociągiem (30 min jazdy),a starówka od dworca Toruń Miasto 10 min na pieszo nad Wisłą.
Awatar użytkownika
halina-s
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 318
Na forum od: 20 cze 2016 18:56
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Inowrocław Sanatorium Przy Tężni

Post autor: halina-s »

Kilka lat temu byłam w tym sanatorium i byłam bardzo zadowolona .Serdecznie polecam, bo jak czytam opisy to nic sie nie zmieniło,a nawet jest lepiej :D :D
alaxa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 248
Na forum od: 21 cze 2016 09:35
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Inowrocław Sanatorium Przy Tężni

Post autor: alaxa »

I ja się doczekałam...Inowrocław Przy Tężni :D :D :D Tym bardziej dziękuję za opisy pobytów, chętnie skorzystam, przydały mi się jak nic :serce: ;) :D Pozdrawiam wszystkich :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Inowrocław Sanatorium Przy Tężni

Post autor: dani888 »

I ja dziękuję za przydatne opisy tego ośrodka :) .
Przyznam , że w kwietniu chyba dzwoniłam do nich i zapisy prywatne były już na 2023 rok .
To też o czymś świadczy , prawda ?
Alaxo , życzę Ci fajnego pobytu , dobrych zabiegów i super towarzyszy :kwiat: .
cin33
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 51
Na forum od: 28 mar 2022 14:43
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Inowrocław Sanatorium Przy Tężni

Post autor: cin33 »

Alaxa to życzę udanego pobytu. Poproś o pokój nie od strony torów, bo te z oknami na tory nie zapewnią niestety fajnego pobytu, teraz kiedy okna otwarte całą noc, pociągi słychać bardzo dobrze, a jeździ ich dużo, także w nocy. Jakbyś miała pytania śmiało pisz.
alaxa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 248
Na forum od: 21 cze 2016 09:35
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Inowrocław Sanatorium Przy Tężni

Post autor: alaxa »

Dziękuję Cin za gratulacje i wszystkie informacje z tego sanatorium, są bardzo przydatne :kwiat: :kwiat: :kwiat: a jeżeli znalazłbyś chwilkę to byłabym wdzięczna za podpowiedź... które pokoje są najfajniejsze. Marzy mi się pokój z balkonem, ale nie wiem czy dużo jest takich pokoi i czy są jakieś szanse na zdobycie takowego. Jeszcze raz dziękuję i serdecznie pozdrawiam :D :kwiat: :serce:
alaxa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 248
Na forum od: 21 cze 2016 09:35
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Inowrocław Sanatorium Przy Tężni

Post autor: alaxa »

Dani, bardzo dziękuję :kwiat: :kwiat: :kwiat: :serce: :serce: Tobie również życzę fajnych pobytów, super zabiegów i SUPER towarzystwa :D :kwiat: :kwiat: :kwiat: Pozdrawiam
ODPOWIEDZ