Podlaski NFZ

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1949
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Zosia »

Z odsieczą...... ? Tylko kiedy też mam blisko :lol: Też zamierzam złożyć wniosek do końca miesiąca . Słyszałam, że czeka się 6-8 m-cy ale wiarygodnych źródeł nie mam . Sąsiadka od dziś zaczęła turnus w Kołobrzegu w Perle Bałtyku ale miała poszpitalne i czekała tylko 4 . Będziemy Zawielko czekać razem :D . Ja chciałabym raczej nad morze, ostatnio miałam Ustkę.

Z tym Augustowem to poszaleli.... a teraz jeszcze Supraśl :shock: . Jeżdżę już wieeele lat :D , zawsze miałam szczęście ale teraz to aż się boję .... . Będę dzwoniła o zwroty . Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
woytek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1296
Na forum od: 28 gru 2012 17:41
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Podlaski NFZ

Post autor: woytek »

Czy czasami nie wszedł już zapis/przepis że można wskazać/wybrać samemu miejsce odosobnienia?
adrianna1964
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 52
Na forum od: 16 mar 2018 11:59
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Podlaski NFZ

Post autor: adrianna1964 »

Czy czasami nie wszedł już zapis/przepis że można wskazać/wybrać samemu miejsce odosobnienia?
-woytek-
Trwają prace :) chyba do mojego terminu nie zmienią raczej już. Jak to bywa - może w ciągu nocy się prawo zmienić.
Na razie lekko zdegustowana,ale się wybieram. 3 razy Augustów to może lekka przesada, ale za to czas dobry KARNAWAŁ :) tyle dobrego, morsować się nauczę przy okazji :lol:
Może następnym razem coś superfajnego się trafi , liczę na zwroty. Teraz mam taki termin, że nie ma jak ugryźć tematu :mrgreen:
Awatar użytkownika
woytek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1296
Na forum od: 28 gru 2012 17:41
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Podlaski NFZ

Post autor: woytek »

Fakt 3 x Augustów to lipa ale mniejsza niż 3 x Olecko. ;)
adrianna1964
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 52
Na forum od: 16 mar 2018 11:59
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Podlaski NFZ

Post autor: adrianna1964 »

Fakt 3 x Augustów to lipa ale mniejsza niż 3 x Olecko. ;)
O to mam pierwszy plusik z tych minusów :lol: Mamy podobne szczęście :?: Może warto zagrać w totka i lecieć na Majorkę zamiast Augustów/Olecko. Żeby to tak działało :D
A Olecko to też z losowania czy na "usilną" prośbę?
Dobrze, że Supraśl mnie ominął, bo bym pieszo z kijkami codziennie latała do domku kwiatki podlewać :kwiat:
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Podlaski NFZ

Post autor: dani888 »

Adrianno , Augustów fajna miejscówka ale latem moim zdaniem , nie raz i nie dwa jeździłam tam na weekendy choć w sanatorium nie byłam :) . Na ich stronie sprawdzałam pobyty komercyjne i powiem , że są bardzo drogie :roll: . W ogóle to jak tam jest ? Dla mnie termin zimowy ani jak nie pasowałby . Zamierzam złożyć papiery na wyjazd z NFZ ale obecnie to loteria , nie wiem ile czeka się dokładnie . Ponoć do 8-9 m-cy ale kto to wie . Pozdrawiam :kwiat: .
P.s. Czy w Olecku jeszcze cokolwiek coś jest ? Bo ponoć zlikwidowali .
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6087
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Duszyczka »

Teraz w Świeradowie była babeczka .która oczekiwała na przydział tylko 3 miesiące.Papiery skladała po 15-tu miechach od ostatniego powrotu.
Było to szokiem ludzim z innych terenów.Jesteśmy farciarzami. :mrgreen:
Awatar użytkownika
woytek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1296
Na forum od: 28 gru 2012 17:41
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Podlaski NFZ

Post autor: woytek »

Augustów bije na głowę standardem Olecko, latem jednak i tu i tam jest fajnie. W jednym i drugim ośrodku byłem latem, wiosną , zimą. Przewagę ma jednak Augustów.
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6087
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Duszyczka »

Z moich wszystkich 5-ciu wyjazdów najlepiej wspominam Olecko.W Augustowie nie byłam.Znam go tylko z zewnętrznego widoku i opowiadań. Jednak Olecko zabrało moje serducho.
Może dlatego że byłam tam bez męża? :roll: :?: 😋.
Może dlatego.że to był mój pierwszy wyjazd?
A może z tego powodu.że ludzie byli tam wspaniali i zawiązały się cudowne znajomości?
A może warunki i okolica?
Pewnie wszystko po trochu..... :D
Awatar użytkownika
tanganika
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 127
Na forum od: 01 lis 2013 10:48
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Podlaski NFZ

Post autor: tanganika »

Bylam w Augustowie na krótko jesienią... Wtedy miasteczko też ma swój urok...polecam.
ODPOWIEDZ