Podlaski NFZ

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6089
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Duszyczka »

Lunastic pisze: 08 mar 2024 16:36 My konczymy Mielec 3 czewrca wiec pewnie wskoczysz na nasze miejsce 😁
Ooooo..
Lunastic..kochana...trzymajcie nam pokój i koniecznie musisz mi dać znać co .jak gdzie i kiedy jak już wszystko obejrzysz.
Są tam pokoje są 3 osobowe.Parom jest tylko kilka.Na ten czas trzeba brać rozwód.Wiesz coś na ten temat?
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6089
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Duszyczka »

olka44 pisze: 08 mar 2024 16:49 Duszyczka gratuluję Krynicy...na drugi rok poproszę ja Krynicę...
Tymczasem wszystkiego dobrego... :serce:
Dzięki Olu. :serce:
Rozmawiałam z Zawielą już na temat Mielca.Była tam gościnnie...Nieciekawie wyglądało to jakieś 6 lat temu.
nula
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2349
Na forum od: 25 lut 2020 00:29

Re: Podlaski NFZ

Post autor: nula »

Duszyczko,
i masz dzisiaj :)
Fajnie, że w czerwcu. Już ciepełko ☝️🙂
A zauważ, że ja wczoraj przed godz. 22.00 napisałam, że będziesz wiedzieć już dzisiaj , nie po niedzieli :D
Czułam to, miałam cynk 8-)
Miłego wieczoru i spokojnej nocy
💫🌹💫
N
Awatar użytkownika
Andrzej1958
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1791
Na forum od: 23 maja 2018 19:18
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Andrzej1958 »

Duszyczka pisze: 08 mar 2024 18:14
Atina pisze: 08 mar 2024 15:28 Duszyczko Krynica piękna jest 8-) a czerwiec tym bardziej ,sanatorium oddalone od centrum ale dasz radę ... ;)
Będę czołgać się do skutku
.hihi.. ;)
Do centrum Krynicy z górki, można się potoczyć ;) , a z powrotem może być czołganie. ;)
Opinie o Mielcu są różne. Wczorajsza to ochy i achy, lub mocne narzekania.
W 2022 r byłem po sąsiedzku w Silezji. Przychodziły tam panie na balety i mówiły, że nie jest aż tak źle, idzie wytrzymać.
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6089
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Duszyczka »

nula pisze: 08 mar 2024 20:08 Duszyczko,
i masz dzisiaj :)
Fajnie, że w czerwcu. Już ciepełko ☝️🙂
A zauważ, że ja wczoraj przed godz. 22.00 napisałam, że będziesz wiedzieć już dzisiaj , nie po niedzieli :D
Czułam to, miałam cynk 8-)
Miłego wieczoru i spokojnej nocy
💫🌹💫
N
:o Faktycznie hihi.
Szusty zmysł masz :serce:
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6089
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Duszyczka »

Andrzej1958 pisze: 08 mar 2024 20:13
Duszyczka pisze: 08 mar 2024 18:14

Będę czołgać się do skutku
.hihi.. ;)
Do centrum Krynicy z górki, można się potoczyć ;) , a z powrotem może być czołganie. ;)
Opinie o Mielcu są różne. Wczorajsza to ochy i achy, lub mocne narzekania.
W 2022 r byłem po sąsiedzku w Silezji. Przychodziły tam panie na balety i mówiły, że nie jest aż tak źle, idzie wytrzymać.
Dzięki :serce:
Ola będzie pierwszą to mam nadzieję.że napisze to i owo .Chociaż z tego co poczytałam to będzie trudno opisać prawdę..Z jednej strony..
- górne piętra są już po remoncie.więc nieco inny standard. Z drugiej strony nasze osobiste przyzwyczajenia w kwestii komfortu i realistyczne spojrzenie w tym temacie.
Osobiście kocham 5* ale znam ich cenę .Nawet z naszymi dopłatami To i tak nie są to kokosy .Należę do ludzi.co dostosowują się do okoliczności.Może gorzej jest z moim mężem.(Tu mogą być zgrzyty. :roll: )Jednak i tak potem zostają fajne wspomnienia.zdrowsze ciało i satysfakcja z powrotu do swoich 6*
Czytałam dziś "spory "na temat Mielca. Dokladnie tak samo było po moim powrocie z Olecka jako Orfeusz. Historie i podejrzenia te same tylko niki i miejscówki inne.Chociaz jeden nik i jego posty podobne... :D
Ważne że czerwiec....piękne widoki (z gondoli ;) ) i potem radość z własnego domku przy lesie nad stawem bez wzniesień. :D
Miałam w planie wyjazd do Słowacji na termy i odwiedzić ponownie Terchową.Teraz będziemy mieli okazję załatwić tyle planów przy jednym podejściu.
Martwi mnie tylko tak długa podróż . Muszę ogarnąć jakieś skróty...🤔
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6089
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Duszyczka »

Aha....i zapomniałam dopisać.że będę mieć przećwiczone czołganie się w razie czego. ;)
Pozdrawiam serdecznie wszystkich.
Olu....liczę na info od Ciebie :kwiat:
Miłego dnia :serce:
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11637
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Atina »

Co by nie było piękne widoki będziesz miała 8-) Krynica moja perełka górskich uzdrowisk jeszcze nic jej nie przebiło i tak już będzie :D
Tylko dlaczego mam aż 750 km :roll:

Olu Duszyczko sprawdzicie te niepochlebne opisy Mielca może nie taki diabeł straszny... ;)
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6089
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Duszyczka »

Oczywiście...dam znać jak jest teraz chociaż obawiam się kolejnej sytuacji jak z Oleckiem..Z drugiej strony przez smartfona nie pobiją a i komentarzy mego posta nie muszę czytać. ;)
Sprawdzałam już nawet połączenia lotnicze do Krakowa.Katowic i .Rzeszowa i na Słowację.Cena odstrasza na tak krótki lot.Ty jednak Atinko możesz śledzić jakieś wyprzedaże przelotów z Gdańska.?Ja muszę jeszcze jechać przed lotem do Wa-wy.Wtedy suma kosztów przeraża i czas w sumie zbyt nie ulega skróceniu.
Buziaki wszystkim w ten słoneczny dzień 💋
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 378
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Re: Podlaski NFZ

Post autor: tygrys »

Ale za to na Huzara 864 m.p.m będziecie mieli najbliżej ;) (taki mały joke dla rozluźnienia) i po ścieżkach zboczami na góre parkową można zbierać grzyby. Macie fajny termin, będzie już ciepło. Poza tym jak teraz czytam na facebooku na różnych portalach sanatoryjnych( Nie rozdzielają już małżeństw). Widocznie za dużo było w tym względzie skarg. A pok. 2 osobowe akurat te są po remoncie. Jedzonko zawsze można dokupić, jeżeli komuś za mało.Przeżyłem 6 tygodni w Wysowej i jestem zadowolony, pomimo,,że bardziej pod górę i "wiocha", którą można obejść za godzinę. To Wy w Krynicu latem, tylko korzystać. Do Revity w Muszynie w adwncie też jechałem z duszą na ramieniu (jeden z lepszych wyjazdów) A opinie no cóż są jakie są widać na takie zasłużyli. Pogoda ducha, dobre nastawienie i będzie super. Pozdrawiam :kwiat:
ODPOWIEDZ