Podlaski NFZ

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Zosia »

Duszyczko czy koleżanka , która czekała tylko 3 miesiące dostała szpital uzdrowiskowy czy sanatorium ?
Awatar użytkownika
Smerfetka1
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 585
Na forum od: 23 lut 2019 11:32
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Smerfetka1 »

Witaj Zosiu.
Moja sąsiadka złożyła skierowanie do NFZ na początku października i pod koniec miesiąca otrzymała przydział na 08.12. Szpital Uzdrowiskowy Krystyna Busko Zdrój
Bez nadania numeru od razu termin, przysłali zawiadomienie listem poleconym 🙄. Była w szoku, nie spodziewała się tak szybkiego terminu.
Na to wygląda, że nie można niczego zaplanować.
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Zosia »

Witaj Smerfetko. Dzięki za info . Też słyszałam o szybkich terminach ale były to Szpitale Uzdrowiskowe a ja raczej takiego nie dostanę. Gdybyś gdzieś słyszała o sanatorium uzdrowiskowym to daj proszę znać, któraś z koleżanek pisała tu o 8-9 miesiącach ale czy to tak jest teraz ?
Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Felice »

Zosiu dobrze napisany wniosek i dostaniesz.
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6079
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Duszyczka »

Zosia pisze: 11 lis 2022 12:07 Duszyczko czy koleżanka , która czekała tylko 3 miesiące dostała szpital uzdrowiskowy czy sanatorium ?
Powiedziano mi że NFZ...Czas od powrotu z poprzedniego ponoć był dłuższy niż 12 m-cy.
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Zosia »

Dzięki :kwiat:
adrianna1964
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 52
Na forum od: 16 mar 2018 11:59
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Podlaski NFZ

Post autor: adrianna1964 »

Czyli moje 6 miesięcy czekania to dobry wynik :lol: Równo 18 miesięcy i 2 dni od powrotu z poprzedniego wyjazdu. Do myśli, że znowu Augustów już się przyzwyczaiłam. Przecież nie może być zawsze źle :D i tego się trzymam. Zresztą-jeśli trafię na fajne towarzystwo (takie,jak na forum-chociaż tu się z podlaskiego NFOZ-u chyba nikt nie udziela) :mrgreen: - to jeszcze po powrocie napiszę , że cofam wszystkie zastrzeżenia ;) .
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6079
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Duszyczka »

Wszystkich Podlasian przekierowuję na chwilówkę w spontanie na wątek" Spotkania i zloty forumowiczów" :geek:
Ewelina84
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 55
Na forum od: 16 lis 2022 11:18
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Ewelina84 »

Mój numer 2065 ciekawe ile czekania do sanatorium
adrianna1964
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 52
Na forum od: 16 mar 2018 11:59
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Podlaski NFZ

Post autor: adrianna1964 »

Ewelina84
Mój numer 2065 ciekawe ile czekania do sanatorium
Złożyłam 5 czerwca 2022, startowałam z numerem 2800.W listopadzie dostałam skierowanie na turnus od 2.01.2023.I to chyba dlatego,że dopiero minie równo 18 miesięcy od powrotu z poprzedniego wyjazdu.Gdyby nie te 18-to bym w listopadzie już pojechała.Czyli ok 5-6 miesięcy max obstawiam :D . I życzę dobrych wyborów. Nie wiem,który to Twój wyjazd :?: Przy pierwszym może być szybciej,ale możesz też próbować ze zwrotów . Jeśli chcesz coś więcej- napisz prv.
Powodzenia.
ODPOWIEDZ