Podlaski NFZ

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 369
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Re: Podlaski NFZ

Post autor: tygrys »

Duszyczka pisze: 27 maja 2022 15:31 Dzięki Tygrys. :D :serce:
Ale tu Cię zaskoczę..Augustów bardzo lubimy.Może być.dla nas.Znamy tam każdy budynek i krzaczek .Nie mówiąc o okolicach nawet.Byśmy tam czuli się jak w domu. :lol:
Duszyczko ja Cię też zaskoczę, bo też lubię i znam Augustów no i Supraś "tyż" ;) od podszewki ;) , ale akurat do sanatorium tam nie chciałbym jechać. Pojadę tam przecież w każdej chwili gdy tylko "najdzie" ochota. W tym przypadku Zawiela dobrze "prawi", coś nowego itp, itd. A nie wczasy w domu ;) . "Bój się B.... ", nawet nie rozważaj takiej opcji. ;)
Awatar użytkownika
zawiela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1227
Na forum od: 02 sty 2013 08:44
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Podlaski NFZ

Post autor: zawiela »

'tygrys-ie ...już Cię lubię.....Zawiela dobrze "prawi" nie tylko w tym przypadku.... :) trochę wyjazdów za mną.....jak ktoś chce masażyk relaksacyjny.....polecam się .....łóżko do masażu mam...olejki....zapachy i te sprawy również :serce: ;) :)
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6079
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Duszyczka »

zawiela pisze: 27 maja 2022 16:04 No weź Duszyczko nie osłabiaj,chcesz się czuć jak w domu? Mieć masaże?Ja Ci zrobię!!!!! ALE ,wyjeżdżając,chcę poznać nowe kąty .....czy ktoś mnie rozumie czy plotę trzy po trzy?
Ja Was Z A W I O Z Ę .
Niech Wam przydzielą miejsówę taką,w jakiej nie byliście.....oby fajną :serce: :)
Takie moje małe wydumki przy piąteczku.
Oj...pewnie że lepiej byłoby na nieznanej miejscówce...ale ale przynajmniej do domu na kontrolę można byłoby wracać.😬
Zawielka...z tym masażem to i tak kiedyś Cię wykorzystam.😬😃😘
Awatar użytkownika
zawiela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1227
Na forum od: 02 sty 2013 08:44
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Podlaski NFZ

Post autor: zawiela »

Duszyczko pamiętaj,że kontrole działają w dwie strony :lol: :lol: :lol:
Czekam na wykorzystanie ;) :lol:
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6079
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Duszyczka »

:lol: :lol: :lol: oki : :lol:
Lunastic
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 81
Na forum od: 11 sty 2022 12:47
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Lunastic »

U nas póki co w miare ok. Pokoje typowo sanatoryjne ale czysto :) zabiegi można dogadać jak komu pasuje za to jedzenie tragedia - porcję głodowe i jakieś to chude i wodniste wszystko :lol: przynajmniej okolica piękna :D
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 369
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Re: Podlaski NFZ

Post autor: tygrys »

Lunastic. Jedzonko. dobre macie w Jakubówce , 250-300 metrów od waszego sanatorium. Polecam gdy tylko zobaczysz, że mąż chudnie ;) . Ja i tak zawsze biorę ditę w sanatorium sobie za karę ;) i nic nie dojadam.Najważniejsze są "okoliczności przyrody".Pozdrawiam ,zaprowadź męża na dokarmianie i będzie ok ;) , żarełko w Jakubówce godne. Ps.
Ja już też spakowany i w sobotę ruszam do Agatu. Jeszcze tylko jutro " pomolestuję" lekarz rodzinną o zaświadczenie o bezsenności, bo z pokojem nadal walczę, ale bez efektu. Może to pomoże już na miejscu udeżę wyżej do jakiegoś naczalstwa. A jak nie to i tak przeżyję. Oby lokator-rzy wytrzymał-li ;) .
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6079
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Duszyczka »

Ale Wam zazdroszczę. :cry: Też już chciałabym pojechać.Lunastic....w kwestii jedzenia to zawsze sobie powtarzam to słynne powiedzenie..że co nie zabije to wzmocni.Dietka wskazana jest.Chociaż można to jakoś rozwiązać.Napisać petycję do szefa sanatorium.Puścić po pokojach i potem wręczyć do rąk własnych.Wtedy zawsze coś wynajdą na wzbogacenie menuu.
Lunastic
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 81
Na forum od: 11 sty 2022 12:47
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Lunastic »

Duszyczko dobry pomysł ;) jak kolejka, idzie neszcze czy już zwalnia? Tygrysie trzymam kciuki i dziś idziemy na wyżerke, dzięki za polecenie :)
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6079
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Duszyczka »

U mnie dziś numer 1488...powoli schodzą jakoś
ODPOWIEDZ