Podlaski NFZ

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
zawiela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1232
Na forum od: 02 sty 2013 08:44
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Podlaski NFZ

Post autor: zawiela »

Hejka Podlasiacy i nie tylko. Byłam dzisiaj u swojej DOKTÓRKI ;) Nowe skierowanie mogę składać 30 listopada, bo w zeszłym roku ,w Polańczyku rehabilitowałam się do 29 .XI. Po mimo, że jej nie będzie na koniec listopada, zostawi wypisane wcześniej z dniem 30.11 na rejestracji (uprzedzam, nie nosiłam nic w reklamówce :) ). Poprosiłam o zaznaczenie rejony górskie....a jak będzie :?: Co dadzą? Aby nie Supraśl, Augustów i Gołdap :? Jak już wcześniej gdzieś wspominałam, niech wysyłają jak najdalej domu :lol: no oczywiście w miejsce w miarę cywilizowane :P .Wg zeznań Duszyczki i moich sąsiadów ,ostatnio się czeka u nas 9 miesięcy . Wrzesień w górach 8-) .Pomarzę trochę :)
Awatar użytkownika
zawiela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1232
Na forum od: 02 sty 2013 08:44
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Podlaski NFZ

Post autor: zawiela »

adrianna1964 pisze: 03 lis 2022 13:00 Hurrrrrrrrra...mam :lol: Wczoraj się poskarżyłam,dzisiaj w systemie - Augustów 02.01.2023.Nie chciałam tam,byłam 2 razy,ale cóż... Ważniejsze towarzystwo niż miejsce.Nowy rok zacznę od wypoczynku, zamknięcie roku w pracy zostawiam na powrót.Może ktoś z tym terminem się tu odezwie? Razem łatwiej i przyjemniej 8-) . Mam blisko, a reszta? ........ jakoś się ułoży. Lepiej niż Supraśl - 12 km od domu :mrgreen:
Trzeci raz ???? No cóż, jak się nie ma, co się lubi, lubi co się ma. Grunt, to dobre nastawienie.
Znaczy się SYLWESTER lajcikowo,trza będzie jakoś dotelepać się :lol:
Że tak spytam ,do jakiego jedziesz?
adrianna1964
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 52
Na forum od: 16 mar 2018 11:59
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Podlaski NFZ

Post autor: adrianna1964 »

-zawiela-
Do 3 razy sztuka :lol: Może tym razem wszystko będzie ok. Albo się załamię ;) i 4 raz będę wolała zostać w domu. Widocznie Augustów mnie polubił :serce: , ul. Zdrojowa, no cóż - :mrgreen: po Sylwestrze zniosę wszystko a potem się przyzwyczaję. Tak,jak mówisz - jak się nie ma....... Mam blisko do domu-zawsze mogę wyskoczyć.
Teraz to tylko dobre towarzystwo może uratować temat :lol:
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6089
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Duszyczka »

Nie będziesz wymieniać na coś ze zwrotów???
adrianna1964
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 52
Na forum od: 16 mar 2018 11:59
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Podlaski NFZ

Post autor: adrianna1964 »

-duszyczko-
Dzwoniłam,okazuje się,że mogę (ze względu na 18 miesięcy odstępu) dopiero w 2023 i jest to pierwszy możliwy termin.Jeśli chcę zmiany - kolejka obowiązuje :( od nowa. Gdybym miała późniejszy termin,mogłabym się wcisnąć przed terminem... a tak, no trudno:) . Rozjechało mi się kompletnie. Może następnym razem się uda, w końcu za 18 miesięcy mogę znowu :lol: chyba, że mam takie szczęście ;) że 4 raz ...Augustów. Wtedy zrezygnuję, ileż można.
Awatar użytkownika
zawiela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1232
Na forum od: 02 sty 2013 08:44
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Podlaski NFZ

Post autor: zawiela »

Nie martw się, będzie dobrze
Jakby co ,wołaj....mówię za siebie i za Duszyczke Przyjedziemy z odsieczą i 5 l.. PO SYLWESTRZE....powiesz Teraz to mi lotto . Ty nigdzie nie wyskakuj.........siedź na dupie i przytakuj! Towarzystwo dla fajnych ludzi, zawsze się znajdzie. Swój, swego znajdzie!!!
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6089
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Duszyczka »

Zawiela...jestem na 2x tak. :lol: Z tą odsieczą oczywiście również. :mrgreen:
Adrianno....następnym razem zaznacz na skierowaniu.że z wykluczeniem Augustowa.Ja wykluczyłam Gołdap ( byłam tam 2 razy) zgodnie z poradą pewnego miłego pana.Trzeci raz bym już nie przeżyła jako człowiek.Bym stała się chyba co najmniej dzikiem z tamtejszego lasu.Wszystkie krzaki już znałam. :mrgreen: Nawet dresy nie były potrzebne hihi. :mrgreen:
adrianna1964
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 52
Na forum od: 16 mar 2018 11:59
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Podlaski NFZ

Post autor: adrianna1964 »

Nie martw się, będzie dobrze
Jakby co ,wołaj....mówię za siebie i za Duszyczke Przyjedziemy z odsieczą i 5 l.. PO SYLWESTRZE....powiesz Teraz to mi lotto . Ty nigdzie nie wyskakuj.........siedź na dupie i przytakuj! Towarzystwo dla fajnych ludzi, zawsze się znajdzie. Swój, swego znajdzie!!!
Rozwaliłeś system :twisted: . Jeśli będzie zupełnie do kitu, to zawsze mogę na Was liczyć. Zresztą nie jestem z tych marudzących i oczu do nieba też nie wznoszę :) Obym się nie zamknęła ... w sobie :lol: to będzie dobrze. Najwyżej popyskuję trochę, a że na język nie choruję- to ... :?: No i trzymam za słowo :D
adrianna1964
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 52
Na forum od: 16 mar 2018 11:59
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Podlaski NFZ

Post autor: adrianna1964 »

Zawiela...jestem na 2x tak. :lol: Z tą odsieczą oczywiście również. :mrgreen:
Adrianno....następnym razem zaznacz na skierowaniu.że z wykluczeniem Augustowa.Ja wykluczyłam Gołdap ( byłam tam 2 razy) zgodnie z poradą pewnego miłego pana.Trzeci raz bym już nie przeżyła jako człowiek.Bym stała się chyba co najmniej dzikiem z tamtejszego lasu.Wszystkie krzaki już znałam. :mrgreen: Nawet dresy nie były potrzebne hihi. :mrgreen:
I to się nazywa WSPARCIE :serce: Obym nie musiała korzystać i nadwyrężać Waszej dobroci, ale ... dziękuję :kwiat: Bez względu na wszystko-chętnie z Wami bym tego ducha puszczy zwojowała :mrgreen:
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6089
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Duszyczka »

Adrianno...Chcesz? Masz...Tylko powiedz kiedy
. :mrgreen:
ODPOWIEDZ