Polańczyk Amer-Pol 12.04.2018

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
marcinpalenta
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 21 paź 2017 00:13
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Polańczyk Amer-Pol 12.04.2018

Post autor: marcinpalenta »

Witaj Katarzyno. Co prawda pisałaś do Joli ale może mi też odpowiesz. Jade 22.02 do Amer-Polu i ogólnie interesuje mnie wszystko co istotne. Jakie jest jedzenie? Jak wyglada baza zabiegowa? Jakie są pokoje i czy nie ma problemu żeby dostać pokój jednoosobowy? Jaka obsługa jest wobec kuracjuszy?. Bylas z ZUS czy NFZ? Bo interesuje mnie w jakich godzinach sa zabiegi z ZUS? No i czy jest jakis straszny rygor czy podchodza raczej na luzie? Wiem ze duzo pytań ale jade do sanatorium pierwszy raz i jakos nie wiem czego sie spodziewac a z opini wyczytanych jak do tej pory to nie wiem wogóle co sądzić o tym ośrodku. Pozdrawiam i mam nadzieje na choć troche rozjaśnienie moich obaw.
katarzyna+-
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 17 lut 2014 18:48
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Polańczyk Amer-Pol 12.04.2018

Post autor: katarzyna+- »

Witaj....Ja byłam z NFZ.....ogólne wrazenie dość dobre.Sam Poańczyk jako o tej porze to '''dziura"" nic sie nie dzieje jednak miejsce bardzo urokliwe jesli chodzi o krajobraz....latem to wszystko tetni tam zyciem.Amer-Pol to duży budynek jest tam średnio do 350 osob.Czysto,ciepło jednak kłopoty z Wfi.Pokoje dwóu i trzyosobowe.Jedynki też sa ale mało,nie wiem jak z dostepczościa ich ...nie byłam zaineresowana jedynka.Mieszkałam na 4 piętrze w dwójce z balkonem.Rygoru jako takiego nie było ,jednak o 22.00 trzeba byc w osrodku.Dużo wycieczek organizowanych,super przewodnik pan Franciszek.Jedzenie smaczne bez jakiś tam larytasów.Zabiegi jak zabiegi ....na pewno personel w bazie zabiegowej bardzo miły to mogę powiedzieć z czystym sumieniem.miałam to szczęście,ze jakoś tak mi sie ułożyło,ze co drugi dzień po godz 9.00 byłam już po zabiegach więc czasu mnóstwo na spacery i relax,wypoczełam.Jadąc do Polańczyka miałam obawy a przede wszystkim bałam sie podróży gdyz miałam tam prawie 700km...przyjechałam zadowolona,wypoczeta i zrelaksowana.Najważniejsze to fajna współlokatorka czy współlokator,ciepło ,czysto i super towarzystwo.Jeśli chcesz cos wiedzieć to pytaj??....napisze....pozdrawiam....
gosia222
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 62
Na forum od: 10 gru 2015 21:20
Staż sanatoryjny: 1

Re: Polańczyk Amer-Pol 12.04.2018

Post autor: gosia222 »

Witam pani Kasiu mam pytanie czy czajnik do zrobienia sobie kawy czy herbaty jest jakiś dosyepny i jeszcze jedno czy w sanatorium jest basen
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Polańczyk Amer-Pol 12.04.2018

Post autor: zbigniew165 »

Basenu na pewno w Amer Pol nie ma. W Polańczyku basen do gimnastyki w wodzie jest tylko w Solince, ale jest mały na 9 osób. Wiem, że można jechać do Sanoka i tam skorzystać z basenu. Inne sanatoria poza Solinką w Polańczyku basenu niestety nie mają. Pozdrawiam.
gosia222
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 62
Na forum od: 10 gru 2015 21:20
Staż sanatoryjny: 1

Re: Polańczyk Amer-Pol 12.04.2018

Post autor: gosia222 »

A mam jeszcze jedno pytanie czy jest zlecany basen przez lekarza który zleca zabiegi bsrdzo mi zależy zeby miec takie cwiczenia w wodzie dlatego pytam
forumowicz

Re: Polańczyk Amer-Pol 12.04.2018

Post autor: forumowicz »

Witaj Gosiu raczej na basen nie licz (zwlaszcza teraz zimą).Basen jest w Solince ale musisz go sobie wykupic prywatnie. Amer Pol nie ma podpisanej umowy na udostepnianie bazy zabiegowej ;) Jak cos to pytaj jestem miejscowa to odpowiem dokladnie.Pozdrawiam,zycze milego pobytu.Polanczyk o tej porze roku tez ladny ale wiadomo latem ......
forumowicz

Re: Polańczyk Amer-Pol 12.04.2018

Post autor: forumowicz »

A jeszcze jedno nie trzeba jechac na basen do Sanoka bo jest nowy bardzo ladny w lesku.Tylko z dojazdem problem chyba ze jadziesz samochodem,a nawet jak nie to mozna zorganizować sobie dojazd :roll: :roll:
katarzyna+-
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 17 lut 2014 18:48
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Polańczyk Amer-Pol 12.04.2018

Post autor: katarzyna+- »

Witam.....Pani Gosiu basenu nie ma tak jak juz kilka osób napisało....a czajniki w Amer-pol są na korytarzu......jeśli cos ???...to prosze pytać????pozdrawiam
gosia222
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 62
Na forum od: 10 gru 2015 21:20
Staż sanatoryjny: 1

Re: Polańczyk Amer-Pol 12.04.2018

Post autor: gosia222 »

Dziękuję za odpowiedz
Jola74
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 39
Na forum od: 05 sie 2015 22:09
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Polańczyk Amer-Pol 12.04.2018

Post autor: Jola74 »

Dzień dobry :)
ile nowych informacji :), dziękuję bardzo wszystkim.
Mam jeszcze do Was pytanie. Wybieram się samochodem. Jak jest z parkingiem? Płatny?, To samo dotyczy TV w pokojach. Nie korzystam z TV, czy oplata jest obligatoryjna?
W dwóch sanatoriach, w których byłam wykręcali antenę, żeby przypadkiem osoby nieuprawnione nie oglądały programów :lol: a tu?
ODPOWIEDZ