BUSKO ZDRÓJ-WŁÓKNIARZ 2012

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
ustron13
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 07 gru 2011 09:34

BUSKO ZDRÓJ-WŁÓKNIARZ 2012

Post autor: ustron13 »

Czy ktos był w tym sanatorium,prosze o wszystkie mozliwe informacje
Elunia:)a może ktoś jedzie na przełomie stycznia -lutego 2012
Jacek.S
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 18
Na forum od: 11 lut 2012 00:00

Re: BUSKO ZDRÓJ-WŁÓKNIARZ 2012

Post autor: Jacek.S »

Witam.
Ja również wybieram się do tego sanatorium w najbliższym czasie prywatnie.Bardzo cenne były by dla mnie wszelkie informacje osób przebywających tam obecnie.Czu osoby przebywające prywatnie są bardziej ulgowo traktowani? Czy smaczne jest wyżywienie? Czy są wieczorki taneczne na miejscu?
Pozdrawiam . Jacek.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: BUSKO ZDRÓJ-WŁÓKNIARZ 2012

Post autor: andrzej1955 »

Witam o tak poznej porze, postukajcie w klawisze a dowiecie sie wszystkiego-z tego co mi wiadomo jedno z wiekszych sanatorium w Busku cala baza zabiegowa na miejscu lacznie z rozrywkami, nie chcialbym wprowadzac was w blad poczekajcie cierpliwie a bratnia dusza napisze wam relacje calkiem swieza z pobytu pozdrawiam i zycze cierpliwosci w zbieraniu opini :roll:
Jacek.S
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 18
Na forum od: 11 lut 2012 00:00

Re: BUSKO ZDRÓJ-WŁÓKNIARZ 2012

Post autor: Jacek.S »

Dziękuję uprzejmie.Mam nadzieję że ktoś z obecnie przebywających tam kuracjuszy napisze świeże informacje.Pozdrawiam
Anka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 585
Na forum od: 18 maja 2010 14:35

Re: BUSKO ZDRÓJ-WŁÓKNIARZ 2012

Post autor: Anka »

Witajcie o tym obiekcie już pisaliśmy na forum,ale tak jak napisał andrzej jest to największe sanatorium zdania są podzielone byłam tam prywatnie ,czy inaczej byliśmy traktowani? chyba nie mieliśmy troszkę inne jedzenie/lepsze/,pokoje są bardzo zróżnicowane standardowo,minus to brak basenu owszem jest basen ale tylko do rehabilitacji.Bardzo blisko jest Szpital wojskowy i tam jest fajny basen z saunami.Jeśli chodzi o Busko to o ile wiem sa jeszcze 2 baseny miejski i w Słowackim ale tam trzeba z Włókniarza dojechać autem.Wieczorki sa codziennie od 18.30 - 21.30 dłużej możesz się pobawić w Belwederskiej do 23 Obiekt o 22 jest zamykany .Dzwonek przy bramce i bez komentarza jesteście wpuszczani,coś więcej to pytajcie
ODPOWIEDZ