KRYNICA ZDRÓJ -FAJNE KWATERY PRYWATNE

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
forumowicz

KRYNICA ZDRÓJ -FAJNE KWATERY PRYWATNE

Post autor: forumowicz »

Może ktoś wskaże w Krynicy Zdroju fajne kwatery prywatne w samym centrum? Kończa się wolne miejsca w hotelach w terminie od 15 stycznia :( obdzwoniłam i figa. :(
forumowicz

Re: KRYNICA ZDRÓJ -FAJNE KWATERY PRYWATNE

Post autor: forumowicz »

Sierotko, polecam Leśna Chata ul. Zdrojowa 10 tel 18-471-5199, za domem towarowym, za restauracją, przy drodze na muszynę. Polecam DW Europa ul. Podgórna 8, za sanatorium Continental idąc drogą w kierunku sanatorium Leśnik Drzewiarz tel DW18-471-54-41. Zyczę powodzenia. Pozdrawiam
forumowicz

Re: KRYNICA ZDRÓJ -FAJNE KWATERY PRYWATNE

Post autor: forumowicz »

polecam Willa Ustroń,Piłsudskiego 14,na przeciw Hawany,super punkt w sanatoryjnej części Krynicy.poniżej link:
http://nocleg-w-krynicy.pl/mapa-dojazdowa.html
forumowicz

Re: KRYNICA ZDRÓJ -FAJNE KWATERY PRYWATNE

Post autor: forumowicz »

Witajcie Kochani :) bardzo Wam dziękuje zaraz podzwonię może do zobaczonka od 15 stycznia? :D Byłoby miło 8-)
forumowicz

Re: KRYNICA ZDRÓJ -FAJNE KWATERY PRYWATNE

Post autor: forumowicz »

ja będę w Krynicy 25-29 stycznia.sierotko może wymiana fotek? [email].pl
forumowicz

Re: KRYNICA ZDRÓJ -FAJNE KWATERY PRYWATNE

Post autor: forumowicz »

MAX pisze:ja będę w Krynicy 25-29 stycznia.sierotko może wymiana fotek? [email].pl
max ja jestem nie fotogeniczna :( sorry :)
forumowicz

Re: KRYNICA ZDRÓJ -FAJNE KWATERY PRYWATNE

Post autor: forumowicz »

Basia Olsztyn pisze:Sierotko, polecam Leśna Chata ul. Zdrojowa 10 tel 18-471-5199, za domem towarowym, za restauracją, przy drodze na muszynę. Polecam DW Europa ul. Podgórna 8, za sanatorium Continental idąc drogą w kierunku sanatorium Leśnik Drzewiarz tel DW18-471-54-41. Zyczę powodzenia. Pozdrawiam
Już podzwoniłam z Twoich "namiarów Basiu nie maja jedynek w tym terminie ,zarezerwowałam wstepnie w jednym z sanatoriów 115 zł doba ,w tym 2 posiłki i 2 zabiegi ,sniadanko to a i owszem ,ale ja nie chce obiadu :( wolę sobie pochodzić po Krynicy i zjeść to co zechce i kiedy zechcę ,jak nic nie znajde zostanę w tym obiekcie ponieważ jest w centralnym punkcie Krynicy ,to plus ,minusem jest brak basenu i KAWIARENKI :!: a ja je kocham ;) .Jeszcze czekam może ktoś cos dopisze .Są pokoje 1 osobowe ale w odległości np 8 km ,od centrum to w gre nie wchodzi.
Pozdrawiam :D
mariolaa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 565
Na forum od: 16 mar 2011 20:33

Re: KRYNICA ZDRÓJ -FAJNE KWATERY PRYWATNE

Post autor: mariolaa »

Ja podpowiedziałabym Ośrodek Panorama, jest to duży obiekt wyżej położony ale nie tak zupelnie daleko od centrum obiekt z basenem - mozna dojsc od ulicy Pilsudskiego ulica kolo Continetalu i Drzewiarza lub ul. Pulaskiego skrecajac kolo Wojskowego . Zajrzałam tam bedac w listopadzie w Krynicy, wtedy jedynki byly po 100 zł i w tym basen. Na pewno w styczniu beda inne ceny ale mozna sprawdzic. W centrum jest jeszcze pensjonat Wisła, gdzie odbywaja sie tance. W Malopolance tez noclegi sa. Podam jeszcze stronę www.krynica-gorska.pl tel. 510 412 412 oraz 666 232 232 - przechodzac ulica Kościuszki wziełam ich ulotke w pensjonacie Adam- wewnatrz jednak nie znam obiektu. Zyczę milej i udanej wyprawy.
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: KRYNICA ZDRÓJ -FAJNE KWATERY PRYWATNE

Post autor: Selene »

Sierota Krynicy to ja nie znam nie mniej pobuszowała trochę i zmalałam: Watra jedynka 80 PLN ( ze śniadaniem ) , Hajduczek 60 PLN + wyżywienie całodzienne 54 PLN. Nie mniej masz rację co do rezerwacji ponieważ od 16-01 cztery województwa mają ferie zimowe i może być problem z wolnymi miejscami.

Selene :)
forumowicz

Re: KRYNICA ZDRÓJ -FAJNE KWATERY PRYWATNE

Post autor: forumowicz »

mariolaa pisze:Ja podpowiedziałabym Ośrodek Panorama, jest to duży obiekt wyżej położony ale nie tak zupelnie daleko od centrum obiekt z basenem - mozna dojsc od ulicy Pilsudskiego ulica kolo Continetalu i Drzewiarza lub ul. Pulaskiego skrecajac kolo Wojskowego . Zajrzałam tam bedac w listopadzie w Krynicy, wtedy jedynki byly po 100 zł i w tym basen. Na pewno w styczniu beda inne ceny ale mozna sprawdzic. W centrum jest jeszcze pensjonat Wisła, gdzie odbywaja sie tance. W Malopolance tez noclegi sa. Podam jeszcze stronę www.krynica-gorska.pl tel. 510 412 412 oraz 666 232 232 - przechodzac ulica Kościuszki wziełam ich ulotke w pensjonacie Adam- wewnatrz jednak nie znam obiektu. Zyczę milej i udanej wyprawy.
Bardzo dziekuje za podpowiedż :) pozdrawiam :D
ODPOWIEDZ