KRYNICA ZDRÓJ -FAJNE KWATERY PRYWATNE

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
forumowicz

Re: KRYNICA ZDRÓJ -FAJNE KWATERY PRYWATNE

Post autor: forumowicz »

Selene pisze:Sierota Krynicy to ja nie znam nie mniej pobuszowała trochę i zmalałam: Watra jedynka 80 PLN ( ze śniadaniem ) , Hajduczek 60 PLN + wyżywienie całodzienne 54 PLN. Nie mniej masz rację co do rezerwacji ponieważ od 16-01 cztery województwa mają ferie zimowe i może być problem z wolnymi miejscami.

Selene :)
Witaj :) wiesz właśnie przejrzałam ,zadzwoniłam pod wszystkie te tel podane wyżej i o rany oblężenia niesamowite :o to ferie to raz, ponadto nie ma śniegu jeszcze w takiej pełni jak powinien być i ci którzy jadą w góry poszusować stawiaja na styczeń.Znalazłam ,aktualnie nocleg za 115 zł doba ,ale sie uparłam i przy pomocy podanych adresików i nazw ,znalazłam w innym sanatoriu pieknym przy głównej ulicy za 90 zł 1 ,bez wyżywienia ha ha ,ale to nie problem na miejscu po przyjeżdzie dokupię sobie takie posiłki i w takie dni jak zechcę ,to jest ok i juz tam zostaję .
A tylko mały mankament w połowie mniej wiecej pobytu muszę przenieść sie do kolejnego pokoju /brak ciągłości/ale myślę ,że może uda sie nie przenosić . ;) A teraz czekam na sygnały od kolejnych osób z naszej forumpowej paczki na sygnały kto bedzie w Krynicy w przedziałe 15-31 stycznia ? 8-)
forumowicz

Re: KRYNICA ZDRÓJ -FAJNE KWATERY PRYWATNE

Post autor: forumowicz »

a tutaj dzwoniła? http://www.dweuropa.pl/
forumowicz

Re: KRYNICA ZDRÓJ -FAJNE KWATERY PRYWATNE

Post autor: forumowicz »

witaj :) dzwoniłam nie ma 1 pokoje tylko 2 osobowe a ja jestem sama i będę sama :lol: ..........mieszkała :o
Ewaaaa
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 35
Na forum od: 05 lut 2011 19:16

Re: KRYNICA ZDRÓJ -FAJNE KWATERY PRYWATNE

Post autor: Ewaaaa »

Słyszałam, że nie złe kwatery są w Kruku czy pod Krukiem ,to jest po drugiej stronie Hawany w samym centrum na ul. Piłsudskiego- zdaje się.Nie byłam, nie widziałam ale słyszałam, że całkiem obiekt jest w porządku,można sprawdzić w internecie. Byłam w Krynicy w pażdzierniku i niektórzy wynajmowali w Kruku pokoje dla swoich bliskich bo ceny były bardzo atrakcyjne !! Pozdrawiam
forumowicz

Re: KRYNICA ZDRÓJ -FAJNE KWATERY PRYWATNE

Post autor: forumowicz »

tak pod krukiem jest ok i dobre położenie,http://www.noclegi-kruk.pl/?id=5
forumowicz

Re: KRYNICA ZDRÓJ -FAJNE KWATERY PRYWATNE

Post autor: forumowicz »

Dzieki za podpowiedż z Krukiem,fajne ceny 45 zł doba ,bez wyżywienia ,ale stycznia już nie ma wolne pokoje dopiero w lutym :( hm to jest urok gór i sezonu w pełni :lol:
pozdrawiam jadacych w styczniu ,mimo wszystko ;)
forumowicz

Re: KRYNICA ZDRÓJ -FAJNE KWATERY PRYWATNE

Post autor: forumowicz »

a tutaj sprawdzałaś,ja tam zarezerwowałem noclegi:
Willa Ustroń
Ostatnio zmieniony 21 gru 2011 08:34 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Niestety zbyt pachnie reklamą, musiałem usunąć tak szczegółowe namiary ;)
forumowicz

Re: KRYNICA ZDRÓJ -FAJNE KWATERY PRYWATNE

Post autor: forumowicz »

Witam :) tak sprawdzałam pokoje 2 i wiecej/osobowe/ ,ja szukałam 1 z łazieneczka a w Willi Ustroń chyba najmniejszy to 2 i wspólna łazienka chyba dla 3 pokoi .
dziekuje za podpowiedż i pozdrawiam :)
forumowicz

Re: KRYNICA ZDRÓJ -FAJNE KWATERY PRYWATNE

Post autor: forumowicz »

:) Kochany Panie admin 8-) a czemu to "pachnie" reklamą ?ja takiego zapaszku nie wyczuwam ,a mam dobre powonienie :lol: i dobry smak ;)

Pozdrawiam :D
itadks
Posty: 1
Na forum od: 05 sty 2024 06:55
Oddział NFZ: Małopolski

Re: KRYNICA ZDRÓJ -FAJNE KWATERY PRYWATNE

Post autor: itadks »

Polecam Apartamenty OPAL na ul. Świdzińskiego 1 w Krynicy. Praktycznie na przeciwko sanatorium wojskowego.
Ostatnio zmieniony 08 sty 2024 22:03 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto link
ODPOWIEDZ