Dąbki od 22.04

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
MoniaWawa
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 93
Na forum od: 06 mar 2015 15:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Dąbki od 22.04

Post autor: MoniaWawa »

Witam ,
otrzymałam wczoraj skierowanie do Zakładu lecznictwa uzdrowiskowego: SANATORIUM UZDROWISKOWE DLA DOROSŁYCH
Adres: DĄBKI, BOBOLIN, BURSZTYNOWA 1 Termin leczenia: 2018-04-22 - 2018-05-13 (liczba dni: 21) :P
MOŻE KTOŚ SIĘ Z WAS WYBIERA W TYM TERMINIE NAD MORZE ?
Proszę o bieżące opinie o tym ośrodku :roll: te z 2011 roku to jakiś koszmar :ugeek:
Awatar użytkownika
MoniaWawa
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 93
Na forum od: 06 mar 2015 15:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Dąbki BusztynSpa od 22.04

Post autor: MoniaWawa »

MoniaWawa pisze: 07 mar 2018 10:09 Witam ,
otrzymałam wczoraj skierowanie do Zakładu lecznictwa uzdrowiskowego: SANATORIUM UZDROWISKOWE DLA DOROSŁYCH
Adres: DĄBKI, BOBOLIN, BURSZTYNOWA 1 Termin leczenia: 2018-04-22 - 2018-05-13 (liczba dni: 21) :P
MOŻE KTOŚ SIĘ Z WAS WYBIERA W TYM TERMINIE NAD MORZE ?
Proszę o bieżące opinie o tym ośrodku :roll: te z 2011 roku to jakiś koszmar :ugeek:
Awatar użytkownika
MoniaWawa
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 93
Na forum od: 06 mar 2015 15:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Dąbki od 22.04

Post autor: MoniaWawa »

NIKT nie jedzie :(
Awatar użytkownika
alien
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 892
Na forum od: 24 maja 2016 09:00
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Dąbki od 22.04

Post autor: alien »

Pozdrawiam...Na dzień dzisiejszy wybieram się od 21.04 ale 40 km dalej na zachód do Sarbinowa..jak się nic nie zmieni,w kierunku Dąbek przy dobrej pogodzie będę jeździł rowerem.
Awatar użytkownika
MoniaWawa
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 93
Na forum od: 06 mar 2015 15:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Dąbki od 22.04

Post autor: MoniaWawa »

alien pisze: 25 mar 2018 09:59 Pozdrawiam...Na dzień dzisiejszy wybieram się od 21.04 ale 40 km dalej na zachód do Sarbinowa..jak się nic nie zmieni,w kierunku Dąbek przy dobrej pogodzie będę jeździł rowerem.
W Sarbinowie byłam dwa lata temu we wrześniu prywatnie z rodzicami było wspaniale . Piękna promenada po której codziennie biegałam z psem, potem plażowanie a wieczorem tez rower i na zwiedzanie okolic . Było super :D W czerwcu jadą tam moi rodzice tak im się spodobało . ;) W Bobolinie też zamierzam ostry trening :P rano biegi potem, poranna AQUA-gimnastyka następnie zabiegi przepisane przez NFZ o po obiedzie rower i w drogę . :lol: Alien życzę udanego odpoczynku . pozdrawiam Monia
Awatar użytkownika
alien
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 892
Na forum od: 24 maja 2016 09:00
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Dąbki od 22.04

Post autor: alien »

Monia dzięki wielkie :) i szacun za samozaparcie....ja raczej amatorsko rowerek tak do 100km nie lubię się zajeżdżać no i już wiek nie ten,schodzę w tym roku z górala i tras ciężkich na rzecz crossa i trakkingu ..o i na biegi mnie nikt nie namówi hi hi...kije i owszem...nie byłem w Sarbinowie to może się zdecyduję na wyjazd,tylko termin lekko mało ciekawy,bo może jeszcze mrozem pocisnąć.
Najważniejsze,że będzie się nad morzem i powietrze totalnie inne.
A może gdzieś wpadniemy na siebie w trasie...
Awatar użytkownika
MoniaWawa
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 93
Na forum od: 06 mar 2015 15:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Dąbki od 22.04

Post autor: MoniaWawa »

Ja też długich tras nie robię , ale brakuje mi ruchu na świeżym powietrzu :lol: dlatego takie silne założenia na wyjazd . Czekam na tę ucieczkę z wielkiego miasta i totalny odpoczynek :D Mój rower już przygotowany do podróży nawet przejechałam na nim parę kilosów w tą niedzielę i jest dobrze nie zapomniałam jak się jeździ . :lol:
Awatar użytkownika
alien
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 892
Na forum od: 24 maja 2016 09:00
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Dąbki od 22.04

Post autor: alien »

To poproszę zdjęcie ,,bikerki" :) na prv...Bierzesz rower ze sobą? W auto ,hak czy na dach? Właśnie ściągnąłem sobie fajne apki map rowerowych MAPS.ME i Naviki opcje free ,ta druga z dopłata poszerza zakres.
Awatar użytkownika
MoniaWawa
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 93
Na forum od: 06 mar 2015 15:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Dąbki od 22.04

Post autor: MoniaWawa »

Jeśli przekonam moją drugą połowę do zabrania mojego autka to rower na dach, chociaż do środka też może byś- wejdą nawet dwa . Ale on jest zakochany w swojej 'Beacie" i może tak być że pozostanie mi wypożyczalnia :cry: na szczęście jest na miejscu . Tylko boje się o stan techniczny tych rowerów :( na mój chory kręgosłup po dwóch operacjach mam pewne ulepszenia w swoim własnym . Zobaczę bliżej wyjazdu jak to rozegrać . :lol:
Awatar użytkownika
alien
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 892
Na forum od: 24 maja 2016 09:00
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Dąbki od 22.04

Post autor: alien »

Hi,Hi ,a ta ,,Becia" to ruda czy blondynka? Jakiej marki? Jeżeli masz Swoje autko w konfiguracji miejskiej to też nie ma problemu. Osobiście w seicento woziłem rower i bagaż. Poskładane tyle siedzenia,odkręcone koło z przodu w rowerze ( na miejscu za ,,urok osobisty" panowie będą się bić by Ci przykręcić kółko)rower wsadzony od tyło na to bagaż,a i jeszcze na siedzenie pasażera też bagaż. Większość bagażu typu buty i coś co nie musi być w szafie w pokoju na cito, jest w aucie..I mam nauczkę,że zero wypożyczalni sprzętu na miejscu!!! Swój rower mam sprawdzony,do tego zawsze trzeba mieć zestaw naprawczy przy sobie,bo różnie bywa.
ODPOWIEDZ