Sanatorium Klimat Iwonicz-Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
tico22
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 127
Na forum od: 15 sie 2016 16:35
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sanatorium Klimat Iwonicz-Zdrój

Post autor: tico22 »

Dziękuje bardzo za miłe słowa :serce: , zachęcam kuracjuszy (nie tylko przebywających w Iwoniczu) do aktywnego spędzania wolnego czasu. Rozumiem, że nie wszyscy są na tyle sprawni fizycznie aby pokonywać znaczne odległości od swojego ośrodka w którym są zakwaterowani. Ale każdy na swój sposób powinien moim zdaniem coś dodać od siebie w tym kierunku . Ja np. oprócz przecierania szlaków turystycznych , po kolacji odpłatnie korzystałem z basenu w Sanvicie i dwa razy w tygodniu z aquaaerobiku. Super sprawa. POLECAM.

Tak na marginesie, miałem to szczęście jak również inni kuracjusze, że odpoczęliśmy również psychicznie od codziennych trosk. Tego obecni kuracjusze mają trochę mniej . Agresja na Ukrainę daje do myślenia.
Pozdrawiam Wszystkich serdecznie.
jezynka654
Posty: 1
Na forum od: 22 mar 2022 10:15

Re: Sanatorium Klimat Iwonicz-Zdrój

Post autor: jezynka654 »

tico22 pisze: 01 lut 2022 22:21
Nutka pisze: 01 lut 2022 09:42 Tyle się mówiło tutaj o marnym jedzeniu w Iwoniczu,
ale jakoś nie widać tej biedy na talerzach.To nie są głodowe porcje ;)

Dziękuję Tico za opis :) .... schludnie wygląda to sanatorium ;)
Dalszego udanego pobytu życzę🖐
W Klimacie są super kucharki i jest kuchnia z prawdziwego zdarzenia . Natomiast większość obiektów sanatoryjnych w Iwoniczu Zdroju korzysta z cateringu i stąd też skrajnie opinie o wyżywieniu. Tu naprawdę smacznie się jada :D.
Witam jade do Klimatu w czerwcu . Mam pare pytań. Czy czajnik jest w pokoju ? Czy basen jest w ośrodku czy trzeba spacerowac do innegi bydunku.?Dziekuje za opowiedź. Pozdrawiam. :)
Awatar użytkownika
tico22
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 127
Na forum od: 15 sie 2016 16:35
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sanatorium Klimat Iwonicz-Zdrój

Post autor: tico22 »

Pokoje są wyposażone w czajniki i szklanki. A o basenie jest informacja - post z 1 lutego. Trzeba tylko go przeczytać :D
ODPOWIEDZ