Szpital Kolejowy Ciechocinek.

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
przedszkolanka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 303
Na forum od: 06 sty 2012 10:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Szpital Kolejowy Ciechocinek.

Post autor: przedszkolanka »

Witam. Czy ktoś był ostatnio w Ciechocinku w Kolejowym Szpitalu Uzdrowiskowym? jak tam jest ogólnie, jakie pokoje....proszę o info. :)
Bietka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 446
Na forum od: 09 kwie 2010 21:52
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Szpital Kolejowy Ciechocinek.

Post autor: Bietka »

na pewno są fajne wieczorki, ładna sala i muzyka,poza tym nie wiem bo tylko tam byłam
Ela
Awatar użytkownika
renatka11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 296
Na forum od: 29 lis 2013 08:51
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Szpital Kolejowy Ciechocinek.

Post autor: renatka11 »

Potwierdzam, że wieczorne balety w Kolejowm są super, też tylko tam bywałam wielokrotnie w każdym roku.
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Szpital Kolejowy Ciechocinek.

Post autor: Hipokryt »

przedszkolanka pisze: 15 mar 2018 18:09 (...)jakie pokoje....proszę o info. :)
Polecam pokój na pierwszym piętrze nr 104, to jest izolatka, ale blisko do kawiarni, stołówki i... do wyjścia :lol:
Awatar użytkownika
Slodziak_2
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 120
Na forum od: 04 kwie 2018 00:27
Staż sanatoryjny: 8

Re: Szpital Kolejowy Ciechocinek.

Post autor: Slodziak_2 »

Witam

Bylem w w/w uzdrowisku w lutym 2016r. Cóż - szczerze powiedziawszy - miałem chyba pecha ;) bo nie wszystko mi odpowiadało.
Zasadniczo termin był mało szczęśliwy - a cała reszta chyba też. Trafiłem do pokoju przed remontem.... wiec - grzyb.... Pokój mały - zagrzybiała łazienka wspólna dla 2-ch pokoi. Jedzenie raczej mało zadowalające a obsługa typu kołchoz. Może nie tego oczekiwałem - lubię raczej kameralne uzdrowiska i ciszę. Tutaj tego nie ma. Więc także zależy, kto czego szuka w danym ośrodku - dla tancerzy inne mankamenty nie miały zasadniczego znaczenia - dla mnie tak. Choć tak ogólnie - z perspektywy czasu pobyt oceniam dobrze. Zabiegi - poza siłownią zasadniczo brak możliwości dostosowania do siebie. Kuracjusz jest sprowadzany do numerka, który ma się zgłosić. Dojazd do ośrodka - średni choć możliwości wiedzenia "okolicy" duże. Często bywałem np. w Toruniu. W okresie zimowym - totalny syf na mieście. Testowo pozostawiony na głównym deptaku, prowadzącym pod tężnie, papierek nie zniknął przez całe 3 tygodnie. Na każdym kroku komercja - czyli kuracjusz jako worek pieniądza ;)
W sumie mógł bym jeszcze wiele złego pisać - choć nie ma to sensu.
Lecz jednak zasadniczo polecam.
Joanna9
Posty: 1
Na forum od: 21 sty 2019 10:57

Re: Szpital Kolejowy Ciechocinek.

Post autor: Joanna9 »

Jestem obecnie na turnusie w Kolejowym (styczeń 2019). Atmosfera bardzo przyjazna. BARDZO dobre jedzenie i obfite.Profesjonalna opieka rehabilitantów. Życzliwość pracowników każdego szczebla. Duża różnorodność zabiegów. Nie we wszystkich pokojach jest Wi-Fi. Ogólnie, gorąco polecam.
Bietka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 446
Na forum od: 09 kwie 2010 21:52
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Szpital Kolejowy Ciechocinek.

Post autor: Bietka »

A ja kocham Ciechocinek... ale latem :(
KKrystyna
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 01 lut 2019 18:07
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Szpital Kolejowy Ciechocinek.

Post autor: KKrystyna »

Byłam w Ciechocinku w Kolejowym w lipcu 2016. Pokoje bardzo różne. Miałam 2 os z balkonem. Pokój nieduży, Ale wystarczający. Jedzenie ok (dieta). Zabiegi: duży wybór, Ale to bardzo duży obiekt, więc też reżim czasowy i niestety czekanie. Ogólnie było nieźle. Piękna pogoda, dużo różnych imprez w Ciechocinku.
Niemile wspominam oczekiwanie na przydział pokoju. Pokoje zaczęli przydzielac chyba od 14. Wszyscy czekali w holu, tak że proponuję zadzwonić i dowiedzieć się kiedy przyjechać. Dostałam pokój tymczasowy, a docelowy 2 dni później.
ueveloch7
Posty: 3
Na forum od: 25 paź 2021 06:08
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Szpital Kolejowy Ciechocinek.

Post autor: ueveloch7 »

Nie polecam ośrodka....warunki w pokojach tragedia , łazienki pamiętają PRL i to wczesny , syf...widoczny grzyb, szkoda że nie można fotek pokazać .Długo czekało się na przydział pokoju .Pielęgniarki robią łaskę i traktują jak byś im przeszkadzał, o lekarzu można zapomnieć po za przyjęciem i wywiadem , nie wiem na jakiej zasadzie są pisane wypisy z tego Szpitala uzdrowiskowego , nie widząc pacjenta .Całe szczęście jeszcze dwa dni i uciekam do domu. Jedyne co to panie sprzątaczki naprawdę się starają , jedzenie średnia klasa jak na sanatorium....widać że tylko kasa się liczy dla właściciela .
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4022
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: Szpital Kolejowy Ciechocinek.

Post autor: Bibi2 »

Ueveloch7, przykro że jesteś zawiedziona ,
ale dzięki za ocenę :kwiat:
ODPOWIEDZ