Iwonicz Zdrój.

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
kujawa
Posty: 3
Na forum od: 06 sty 2010 18:00

Iwonicz Zdrój.

Post autor: kujawa »

Piszę w imieniu Rafała. Jedzie na turnus 26 stycznia z ZUS do ośrodka Wisła. Czy coś ktoś wie jak tam jest?
A może ktoś z dawnego województwa siedleckiego też tam jedzie w tych dniach. Proszę o kontakt. Dziękuję.
Jola
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 27
Na forum od: 03 sty 2009 19:07

Re: Iwonicz Zdrój.

Post autor: Jola »

Witaj,dobrze poszukaj na forum nt.Wisły znajdziesz tam info w dziale oceń sanatorium.
kujawa
Posty: 3
Na forum od: 06 sty 2010 18:00

Re: Iwonicz Zdrój.

Post autor: kujawa »

czy na prawdę w sanatorium Wisla w Iwoniczu Zdrój jest tak niekorzystnie lekko mówiąc? Aż się boję jechać czy może zrezygnować. Kochani czy zdjecia w necie i reklama to tylko reklama? Napiszcie proszę. Pozdrawiam. kujawa :shock:
k.k.
Posty: 1
Na forum od: 11 sty 2010 22:38

Re: Iwonicz Zdrój.

Post autor: k.k. »

hmmmmmmmmm. Ja tez jade do Iwonicza Zdrój i ośrodek do którego mnie skierowali to WISŁA z tego co czytam opinie to niema zabardzo. Ja wyjeżdzam 26 stycznia 2010 jade z Oswiecimia przez Kraków itd. Jezeli ktos jedzie w tym czasie to dajcie znac moj meil [email].pl
Bajka
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 18 sty 2010 10:27

Re: Iwonicz Zdrój.

Post autor: Bajka »

Witam miło.
Ja także jadę do Iwonicza Zdroju do Szpitala Uzdrowiskowego " Excelsior" . Mój turnus zaczyna się od 25 stycznia i trwa do 15 lutego . Byłam tam już kiedyś, dawno ...dawno temu i wspominam ten pobyt bardzo dobrze. Profesjonalna kadra , dobre warunki , mnóstwo zabiegów- czego chcieć więcej? Wybrzydzać można w domu - tam jedziemy się leczyć i do maksimum trzeba wykorzystać zlecone zabiegi , a jeśli kogoś stać i chce - może wykupić sobie prywatnie dodatkowe .

Sama miejscowość jest malutka, ale ma swój specyficzny urok . Nie wiem czy można wklejać tu linki - odsyłacze do innych stron. Jeśli nie , to uprzejmie proszę administratora o ich usunięcie , ale zaznaczam iż są to linki informacje o Iwoniczu Zdroju i o uzdrowisku :
Oficjalna Strona Gminy Uzdrowiskowej Iwonicz-Zdrój / Strona Główna-

Kod: Zaznacz cały

http://www.iwonicz-zdroj.pl
Uzdrowisko Iwonicz S.A. - STRONA GŁÓWNA-

Kod: Zaznacz cały

http://www.uisa.pl/
Odległości-

Kod: Zaznacz cały

http://www.odleglosci.pl/mapa,polski,Iwonicz-Zdroj.html
Pozdrawiam cieplutko i do zobaczyska w Iwoniczu Zdroju

P.S.
A może ktoś z okolic Horyńca Zdroju jedzie w moim terminie ?
tenia53
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 30
Na forum od: 16 lis 2009 19:15

Re: Iwonicz Zdrój- Wisła

Post autor: tenia53 »

Witam,
rzeczywiście Iwonicz jest bardzo ładnie położony, mnóstwo ciekawych miejsc na spacery i do zwiedzania okolic ale - nie w zimie. Ja byłam tam bardzo dawno, chyba 20 lat temu we wrześniu. Było przepięknie, mam bardzo miłe wspomnienia z pobytu. Sanatorium "Wisła"położone jest w górnej części miasteczka co niestety zimą jest dużym utrudnieniem. Sam budynek jak na ówczesne czasy był bardzo ładny, nieduży, warunki były również bardzo dobre, pokoje głównie 2-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym. Część zabiegów była na miejscu, na niektóre trzeba było chodzić do sanatorium "Górnik" tuz obok. Dla miłośników rozrywki "Wisła"- to niestety nie jest to najlepsze usytuowanie, bardzo przyjemne knajpki były w dolnej części uzdrowiska co zimą jest szczególnie niekorzystne. Ale może obecnie dużo się zmieniło - oby na lepsze.
Pozdrawiam i życzę mimo wszystko udanego pobytu i miłych wrażeń.
ODPOWIEDZ