Jak naprawdę jest w dukacie w dąbkach

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
fIDUK
Posty: 2
Na forum od: 24 lis 2011 17:39

Jak naprawdę jest w dukacie w dąbkach

Post autor: fIDUK »

mam wstępną informację że otrzymamy skierowanie do Dukat w Dąbkach i jesteśmy w kropce bo oboje 60+ i oczekujemy spokoju a w ośrodku przebywać będzie ok. 100 dzieci co źle wróży pobytowi /stołówka ,zabiegi i teren przyległy / ponadto zadzwoniłem do ośrodka i dowiedziałem się że możemy otrzymać pokój studio dwie pary i jedna łazienka -koszmar,możemy również zostać zakwaterowani w domkach na terenie i chodzenie 5 x dziennie do /bazy / A jeszcze dowiedziałem się podczas rozmowy tel. że pielęgniarka odwiedzi nas o godz 20.00 Może jest ktoś kto pomoże podjąć nam decyzję i podpowie jak należy postąpić podczas przyjęcia do tej oazy szczęścia
solarzm
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 59
Na forum od: 23 sie 2017 09:45
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Jak naprawdę jest w dukacie w dąbkach

Post autor: solarzm »

Podczas mojego pobytu (byłem z dzieckiem marzec-kwiecień 2018) było zarówno sporo dzieciaków jak i seniorów. Nie zwróciłem uwagi dokładnie ale wydaje mi się, że seniorzy byli kwaterowani na piętrach 1-2 - pozostali gdzieś na zewnątrz budynku głównego. Ja mieszkałem na 3 i chyba nie mieszkali tam seniorzy. W mojej opinii wszystko było ok i nikt nie wchodził sobie w drogę, zabiegi odbywały się płynnie. Codziennie jakaś impreza w okolicy kawiarenki a to disco dla dzieciaków a to dancing dla seniorów. Ja wypocząłem patrząc z przyjemnością na harce dzieci i spokojniejsze rozrywki seniorów.
kiki1983
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 29 paź 2023 19:47

Re: Jak naprawdę jest w dukacie w dąbkach

Post autor: kiki1983 »

Fiuk.d
nie masz się co obawiać nie jest źle. Bierz zabiegi popołudniu. Między godz 9 a 11 jest najwięcej dzieci potem spokój. popołudniu po obiedzie zabiegi idą szybko. są wolne gabinety zabiegów
kiki1983
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 29 paź 2023 19:47

Re: Jak naprawdę jest w dukacie w dąbkach

Post autor: kiki1983 »

Nie jest źle dzieci jak dzieciaki. Dacie radę tylko sugeruję brać zabiegi po godz 11.00 lub popołudniu w tedy nie ma tłumu dzieci. Ja miałam zabiegi popołudniu po obiedzie i byłam bardzo zadowolona.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5084
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Jak naprawdę jest w dukacie w dąbkach

Post autor: zbigniew165 »

Fiduk ja na Twoim miejscu bym się dobrze zastanowił nad wyjazdem do tego sanatorium.
Moja noga nigdy w tym sanatorium nie stanie, bo uważam podobnie jak Ty, że w sanatorium żadnych dzieci i żadnych zwierząt, a do sanatorium jeżdżę tylko nad morze.
Wiem co piszę, bo pracuje w każdym sezonie wakacyjnym w ośrodkach wypoczynkowych i sanatoryjnych, gdzie widzę i słyszę jak wygląda wypoczynek w takich obiektach jak Dukat - masakra.
Pozdrawiam i życzę wyjazdu do normalnego sanatorium.
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3814
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Jak naprawdę jest w dukacie w dąbkach

Post autor: ka_jak_kazimierz »

Zauważyliście może, że post na który odpowiadacie jest sprzed kilku lat? 🤔😊
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5084
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Jak naprawdę jest w dukacie w dąbkach

Post autor: zbigniew165 »

Kaziu post jest stary, ale to sanatorium dalej przyjmuje dzieci i w tej materii o której piszemy nic się chyba nie zmieniło. ;)
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3814
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Jak naprawdę jest w dukacie w dąbkach

Post autor: ka_jak_kazimierz »

A więc tak czy inaczej te informacje przydadzą się innym zainteresowanym tym ośrodkiem.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5084
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Jak naprawdę jest w dukacie w dąbkach

Post autor: zbigniew165 »

Też tak myślę i dlatego napisałem swoją opinię, jako emeryt 65+, co sądzę o pobycie w takim obiekcie. :)
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2563
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Jak naprawdę jest w dukacie w dąbkach

Post autor: Mazrena »

3 grudnia jest opinia o Dukacie w Dąbkach.
Tescie mojej córki byli teraz w listopadzie / na grudzień i kiedyś wcześniej i są bardzo zadowoleni. Faktycznie w głównym budynku na piętrze są dzieci, ale oni mieli jakby domki/ apartamenty, na posiłki i zabiegi dochodzili, ale to nie problem, Jedzenie bardzo dobre, szwedzkie stoły.....blisko morze...
ODPOWIEDZ