Sanatorium "Jasna" Solec Zdr.

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium "Jasna" Solec Zdr.

Post autor: Pietka 50+ »

Dzień dobry, mogę potwierdzić opinię o zabiegach, bardzo dobry poziom. mój Tato został wysłany do Solca raz z NFZ-u drugi raz wybierał sobie miejsce i właśnie ze względu na bazę zabiegową i siarkę wybrał znowu Solec. Miejsce dla osób, które lubią spokój i ciszę jak najbardziej wskazane ;) A jeśli ktoś ma ochotę, może korzystać dodatkowo z basenów mineralnych, super sprawa :) Ja za każdym razem zawożąc Tatę nie omieszkałam na nie wstąpić. Pozdrawiam.
mia
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 46
Na forum od: 06 mar 2014 11:29
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatorium "Jasna" Solec Zdr.

Post autor: mia »

Dziekuje bardzo za info . Na pewno ma Pani rację. Tylko trochę przerażają mnie warunki, bo jadę z NFZ. Już mi odpowiedziano, że nie ma jedynek, tylko 2 bez łazienki lub 3 z łązienką. Jak to w życiu "coś za coś". Ale chyba pozostawię sprawy losowi. Może dam radę!
Tomek kr
Posty: 3
Na forum od: 07 mar 2024 19:44
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Sanatorium "Jasna" Solec Zdr.

Post autor: Tomek kr »

Witam mam skierowanie do sanatorium Jasna w Solcu Zdrój z NFZ 27 mają do 17 czerwca 2024 roku :D 😀 Czy może ktoś jedzie w tym terminie ? Jadę z Krakowa, może ktoś był niedawno ? Interesują mnie każde opinie...będę bardo wdzięczny, jestem początkującym emerytem :) 😀, chciałem wypocząć, jestem towarzyski ale chciałbym mieć pokój jednoosobowy...lubię czytać w nocy , boję się że mogę komuś przeszkadzać..czy jest możliwość otrzymania pokoju jednoosobowego ? Oczywiście za dopłatą? Czy to trzeba wcześniej załatwiać czy na miejscu...wogóle to mój pierwszy wyjazd imam małą tremę.. :roll: Bardzo proszę o jakiekolwiek informacje, będę b.wdzięczny.Pozdrawiam. Tomasz.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Sanatorium "Jasna" Solec Zdr.

Post autor: andrzej1955 »

Witam na Forum :) skoro dotarłeś do tego tematu to nic innego tu na forum już nie przeczytasz-senna wioska z b, dobrą siarką,zabiegi porozrzucane po całym Zdroju-Sielsko-Anielska Atmosfera,cisza,spokój,alejki do spacerów,miejsce do totalnego wyciszenia,jeżeli tego oczekujesz to będziesz zadowolony-czego Serdecznie Życzę i liczę na opinię po pobycie,Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3431
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Sanatorium "Jasna" Solec Zdr.

Post autor: Dzia_dek »

Tomek jest jeszcze jeden temat o sanatorium "Jasna" z 2021 r. Jest tam kilka postów z opisami pobytu w tym sanatorium i ogólnie o Solcu również.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Sanatorium "Jasna" Solec Zdr.

Post autor: andrzej1955 »

Wyszukiwarka-prawy górny róg z ramką i z lupką coś jeszcze znalazła,wprawdzie z dawnych czasów ale mogą być pomocne :)
Tomek kr
Posty: 3
Na forum od: 07 mar 2024 19:44
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Sanatorium "Jasna" Solec Zdr.

Post autor: Tomek kr »

Dziękuję wszystkim za odzew, pozdrawiam :kwiat:
ODPOWIEDZ